خودرو

دوره بعد ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی در چه تاریخی است؟

دور جدید فروش ثبت نام سایپا
نویسنده : امیرعطا خوش باطن۰۲ خرداد ۱۴۰۲
0 دیدگاه

سایپا یکی از مطرح‌ترین و بزرگ‌ترین خودروسازان ایران است. این شرکت هرساله تعداد زیادی از خودروهای خود را به مناسبت‌های مختلف و با شرایط ویژه، با برچسب قیمتی درب کارخانه به فروش می‌رساند. اما خیلی از متقاضی‌های خرید خودروهای سایپا، به دلیل عدم آگاهی از تاریخ برگزاری فروش ویژه‌ی این خودروسازی، از ثبت نام جا می‌مانند و نمی‌توانند برای خرید خودرو با قیمت درب کارخانه اقدام به عمل آورند.

در این مطلب قصد داریم در مورد دوره بعد ثبت نام بدون قرعه کشی سایپا با شما صحبت کنیم. اگر قصد خرید خودرو با قیمت درب کارخانه از کارخانه خودروسازی سایپا را دارید، ادامه‌ی این مطلب را از دست ندهید.

در ادامه همراه مگ تک باشید.


خودروسازی سایپا که سابقه تولید خودروهای نامداری چون پراید و زانتیا را در کارنامه‌ی خود دارد، هرساله تعداد زیادی از خودروها را در جشنواره‌های مختلف و طرح‌های فروش ویژه گوناگون، با قیمت درب کارخانه به فروش می‌رساند. استقبال مردم از این طرح‌ها به طور شگفت‌انگیزی زیاد و قابل توجه است؛ چرا که اختلاف قیمت خودروهایی که توسط کارخانه به فروش می‌رسند با خودروهایی که در بازار آزاد به فروش می‌رسند، به شکل عجیبی زیاد است. به همین دلیل است که هرساله متقاضیان برای طرح‌های فروش ویژه دو غول خودروساز ایران، یعنی ایران خودرو و سایپا لحظه شماری می‌کنند.

اما دوره جدید ثبت نام سایپا که قرار است بدون قرعه کشی برگزار شود در چه تاریخی است؟ در ادامه‌ی این مطلب همراه ما باشید تا تاریخ و شرایط ثبت نام را به طور کامل به شما بگوییم.

دوره جدید ثبت نام سایپا بدون قرعه‌کشی:

جدیدترین طرح فروش بدون قرعه‌کشی سایپا از تاریخ 1 خرداد 1402 آغاز شده است و متقضیان می‌بایست به وب‌سایت فروش اینترنتی سایپا یعنی https://saipa.iranecar.com مراجعه کنند و اطلاعات شخصی خود را تکمیل کنند و نسبت به واریز وجه و افتتاح حساب وکالتی اقدام نمایند.

متقاضیانی که در اردیبهشت ماه در طرح یک پارچه فروش خودرو نسبت به تغییر محصول درخواستی خود به یکی از خودروهای سایپا و درخواست خودروی کوییک آر و کوییک پلاس اتوماتیک با اولویت سال 1402 تایید شده است، می‌توانند در جدیدترین طرح فروش فوری سایپا شرکت کنند.

همان‌طور که در بالا اشاره شد، در این طرح فروش فوری، فقط خودروهای کوییک آر و کوییک پلاس اتوماتیک قرار است به فروش برسند و خبری از دیگر خودروهای سایپا نیست.

لازم به ذکر است که در طرح فروش جدید، خودروی خریداری شده به مدت یک سال در رهن کارخانه خودروسازی (سایپا) باقی می‌ماند.

شروط مهم ثبت نام فروش فوق‌العاده سایپا:

محدودیت کدملی برای ثبت نام اعمال خواهد شد و هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است.

حداقل سن متقاضیان خرید خودرو حداقل 18 سال است.

متقاضی طی ۴۸ ماه گذشته ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نزد سایپا و طی ۲۴ ماه گذشته نزد ایران خودرو نداشته باشد.

در صورتی که متقاضی پلاک فعال انتظامی داشته باشد، ثبت نام امکان‌پذیر نیست.

امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو به صورت وکالتی وجود ندارد.


جمع بندی

در این مطلب، تلاش کردیم تا شما را در مورد خرید خودرو به صورت ثبت نامی از خودروسازی سایپا آگاه کنیم و درباره‌ی تاریخ آغاز دور جدید جشنواره فروش این خودروسازی پرسابقه، صحبت کنیم.

خرید خودرو به صورت ثبت نامی در ایران، با توجه به این‌که خودرو را با برچسب قیمتی درب کارخانه خریداری می‌کنیم، از نظر اقتصادی صرفه‌ی بیشتری دارد تا این که خودرو را به صورت آزاد و با قیمت بالاتر خریداری کنیم.

سوالات و نظرات خود را در مورد خرید خودرو به صورت ثبت نامی را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید