بازی

رمز و کدتقلب بازی بن تن حمله ویلگکس Vilgax Attacks برای ps2

رمز و کدتقلب بازی بن تن حمله ویلگکس Vilgax Attacks برای ps2
نویسنده : ساناز محمدی۰۸ خرداد ۱۴۰۲
0 دیدگاه

اگر به بازی در سبک اکشن علاقه دارید، احتمالا از طرفداران بازی بن تن هستید. در بازی بن تن حمله ویلگکس Vilgax Attacks، شخصیت اصلی داستان به بیش از 40 موجود مختلف تبدیل می شود و به مبارزه با موجودات فضایی می پردازد. اگر در این بازی گیر کرده اید و به رمز و کدتقلب بازی بن تن حمله ویلگکس Vilgax Attacks برای ps2 نیاز دارید، این مقاله از مگ تک را تا انتها بخوانید تا چند رمز بازی بن تن حمله ویلگکس را در اختیار شما قرار دهیم.

رمز های بازی بن تن حمله ویلگکس

حملات ویلگکس Vilgax یک بازی با کیفیت در سبک اکشن برگرفته از فیلم و انیمیشنی به همین نام است که کیفیت و صداگذاری فوق العاده ای دارد.

داستان بازی بن تن حمله ویلگکس از این قرار می باشد که ویلگکس دشمن قدیمی بن تن است و در شروع بازی، ویلگکس Vilgax با نیروهای خود که به شکل هیولا هستند، به زمین حمله می کنند و شما به عنوان شخصیت اصلی بازی (بن) و دوستانش به گذشته سفر می کنید و مانع از شروع این مبارزه می شوید.

حین بازی به عنوان شخصیت اصلی داستان می توانید به موجودات مختلفی تبدیل شوید و شروع به مبارزه کنید.

کدهای بازی مجموعه ای از دستورالعمل ها هستند که تمام جنبه های بازی را کنترل می کنند و با بکارگیری آنها می توان در مدت زمان کوتاهتری مراحل بازی را طی کرد.

درمقاله های قبلی رمز بازی شهرمیگا، رمز تقلب بازی سایکو و رمز های سیمز ۴ برای گوشی را معرفی کردیم و حالا می خواهیم چند کدتقلب بازی بن تن حمله ویلگکس را با شما درمیان بگذاریم.

در ادامه با تمام رمز های بازی بن تن حمله ویلگکس Vilgax Attacks برای نسخه ps2 آشنا خواهید شد.

راهنمای بازی بن تن حمله ویلگکس

دانلود بازی بن تن حمله ویلگکس برای اندروید و ویندوز هم امکان پذیر است. بازی بن تن حمله ویلگکس دوبله فارسی هم دارد و برای اجرای بازی بن تن حمله ویلگکس به حداقل 3300 مگ حافظه خالی نیاز دارید.

  • برای استفاده از کدهای تقلب در بازی بن تن حمله ویلگکس باید دکمه های X، دایره، مثلث و مربع PS2 را فشار دهید. گاهی دکمه دایره به عنوان حرف O استفاده می شود.
  • قبل از وارد کردن کدها گاهی باید دکمه استارت Start را فشار دهید
  • برای وارد کردن رمز های بازی بن تن حمله ویلگکس، بازی را متوقف کرده و با انتخاب options وارد cheats شوید و با توجه به نیاز خود کدهای زیر را وارد کنید
هدفکد تقلب بازی بن تن مبارز برای ps2
شکست ناپذیر شدن در بازی بن تن حمله ویلگکسEverythingproof
انرژی بی نهایتgenerator
ارتقا کاملherotime
رفتن به کات سین بعدیportal
نمایش سطح انرژی hud
نابودی 10 تا از بیگانگانprimus


چنانچه در بازی بن تن حمله ویلگکس مرحله آخر هستید، در این مرحله باید به زمین برگردید و قبل از اینکه موجودات فضایی آزاد شوند، باید با 3 تن از موجودات فضایی که از خلع چند بعدی آزاد شده اند، مبارزه کنیم تا برای حمله با ویلگکس و از بین بردن او آماده شویم.

چگونه در بازی بن تن موجودات را پیشرفته کنیم

برای اینکه به جای بن تن به موجودات دیگری تبدیل شوید، رمز upgrade را در محل کدها وارد کنید و برای تغییر هر شخصیت وارد منو شده و گزینه جدیدی را انتخاب کنید.

اگر کدهای تقلب، اسرار، نکات، اشکالات یا سایر راهنماهای بازی بن تن حمله ویلگکس را می‌ شناسید که می‌ تواند در طی کردن مراحل به دیگران کمک کند، لطفاً رمز و کد تقلب‌ های خود را ارسال کنید و تجربه خود را با سایر گیمرها به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید