اخبار سینما

رونمایی از لوگوی فیلم گلادیاتور 2

رونمایی از لوگوی فیلم گلادیاتور 2
نویسنده : تحریریه۱۹ فروردین ۱۴۰۳
0 دیدگاه

لوگوی فیلم گلادیاتور 2 به کارگردانی ریدلی اسکات در آستانه برگزاری رویداد سینمایی کن رونمایی شد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، مطلع شدیم که در آستانه برگزاری رویداد سینمایی کن، از لوگوی فیلم “گلادیاتور 2” رونمایی شده است. اخبار هیجان‌انگیزی از شرکت‌های مختلف نظیر دیزنی، برادران وارنر، یونیورسال پیکچرز، سونی و پارامونت پیکچرز در این رویداد سالانه به اشتراک گذاشته خواهد شد. انتظار می‌رود که نخستین تریلر دنباله فیلم گلادیاتور در تاریخ 23 فروردین 1403 (11 آوریل 2024) در پنل شرکت پارامونت پخش شود.

مدتی قبل مراحل فیلم‌برداری فیلم گلادیاتور 2 به کارگردانی ریدلی اسکات به پایان رسید و این دنباله در تاریخ 2 آذر 1403 (22 نوامبر 2024) اکران خواهد شد. این فیلم روی ماجراهای لوسیوس، خواهرزاده کومودوس تمرکز خواهد داشت. پل مسکال، بازیگر فیلم افترسان نقش لوسیوس را در این فیلم بازی می‌کند؛ در حالی که کانی نیلسن نقش لوسیلا، مادر لوسیوس، درک جاکوبی نقش سناتور گراکوس و جایمن هانسو نقش جوبا را تکرار می‌کنند.

دنزل واشینگتن، جوزف کوئین، فرد هچینگر، پدرو پاسکال، می قلماوی، لیور ری، پیتر منسا و مت لوکاس از دیگر بازیگران فیلم گلادیاتور 2 هستند. دیوید اسکارپا فیلم‌نامه این فیلم را نوشته است که قبلا در فیلم‌های “تمام پول‌های جهان” و “ناپلئون” با ریدلی اسکات همکاری داشته است. مایکل پروس، داگلاس ویک، دیوید فرانزونی و ریدلی اسکات به‌عنوان تهیه‌کنندگان این پروژه فعالیت می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید