اخبار تکنولوژی

گوگل درایو برای بهبود کاربری، فیلترهای جدیدی را برای گوشی‌های اندرویدی دریافت می‌کند

اعمال محدودیت جدید Google Drive بدون اعلام قبلی
نویسنده : دانیال نوروزی۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
0 دیدگاه

گوگل درایو به عنوان یکی از فضاهای ذخیره‌سازی ابری برتر دنیا، در نسخه اندروید شاهد بهبود‌های خوبی طی چند وقت گذشته بوده است.

گوگل درایو به دلایل متعددی جزو بهترین سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری به شمار می‌رود. این سرویس فوق‌العاده قابل اعتماد است و گوگل همواره در حال افزودن قابلیت‌های جدید به اپلیکیشن آن برای تمامی پلتفرم‌های محبوب است. در به‌روزرسانی اخیر، گوگل فیلترهای جدیدی را به اپلیکیشن گوگل درایو برای اندروید اضافه کرده است. با این حال، انتشار این قابلیت یک ماه پس از عرضه‌ی آن برای نسخه iOS صورت گرفته است.

گوگل به‌روزرسانی جدیدی را برای اپلیکیشن گوگل درایو در اندروید منتشر کرده است که روشی سرراست و بصری‌تر را برای جستجوی فایل‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهد. دسته‌بندی‌های فیلتر درست زیر نوار جستجو در بالای صفحه قرار دارند. شما می‌توانید فایل‌ها را بر اساس نوع فایل، مالک و آخرین زمان ویرایش فیلتر کنید. این قابلیت یافتن فایل‌ها را نسبت به گذشته بسیار آسان‌تر می‌کند. همچنین می‌توانید فیلترهای بیشتری را در صفحه‌ی نتایج جستجو برای محدود کردن نتایج و یافتن فایل مورد نظر خود اعمال نمایید.

این نسخه به‌روزرسانی‌شده‌ی گوگل درایو باید طی روزهای آینده برای تمامی کاربران گوگل ورک‌اسپیس در دسترس قرار گیرد. برخی از کاربران ممکن است این نسخه را از پیش دریافت کرده باشند. برای بررسی به‌روزرسانی می‌توانید به بخش «برنامه‌های من» در گوگل پلی مراجعه کرده و سپس دکمه‌ی «به‌روزرسانی» را بزنید.

گوگل طی چند سال گذشته قابلیت‌های جدید بسیاری را به گوگل درایو اضافه کرده است. سال گذشته، این شرکت با پیاده‌سازی رابط کاربری چند ستونی و نوار ناوبری در سمت چپ صفحه، تجربه‌ی کار با گوگل درایو را روی گوشی‌های تاشو و تبلت‌ها به‌طور قابل توجهی بهبود بخشید. همچنین حالت تیره (Dark Mode) و اسکنر اسناد نیز به این اپلیکیشن اضافه شدند.

دیدگاهتان را بنویسید