اخبار سینما

Jumanji 4 با حضور دواین جانسون آماده اکران می‌شود

Jumanji 4 با حضور دواین جانسون آماده اکران می‌شود
نویسنده : تحریریه۰۶ فروردین ۱۴۰۳
0 دیدگاه

کارن گیلان، بازیگر نقش های مختلف در مجموعه فیلم های Jumanji 4، اطلاعات تازه ای را در رابطه با ساخت قسمت چهارم این مجموعه سینمایی موفق ارائه داده است.

گیلان که در کنار دواین جانسون، کوین هارت و جک بلک از بازیگران اصلی این آثار محسوب می شود، در گفتگویی با نشریه هالیوود ریپورتر، ضمن تاکید بر اینکه قسمت جدید جومانجی قطعا ساخته خواهد شد، به دلایل وقفه چند ساله در تولید آن اشاره کرد.

این بازیگر سرشناس در این باره گفت: “دلیل دقیق این تاخیر را نمی دانم اما حدس می زنم هماهنگی برنامه تمام بازیگران کار ساده ای نبوده است. اما آنچه می دانم این است که این فیلم در نهایت ساخته خواهد شد. ما همه بازیگران برای حضور در آن هیجان زده هستیم چرا که عاشق کار کردن در چنین پروژه های سرگرم کننده ای هستیم.”

فیلم “جومانجی: مرحله بعدی” که آخرین قسمت این مجموعه در سال 2019 بود، علاوه بر حضور چهره های سرشناس و ثابت این فرانچایز مانند جانسون، گیلان، هارت و بلک، بازیگران جدید و شناخته شده ای چون آکوافینا، دنی دویتو، دنی گلاور و دانیا رامیرز را نیز به خدمت گرفته بود.

هرچند زمان دقیق آغاز فیلمبرداری قسمت چهارم “جومانجی” هنوز اعلام نشده اما به نظر می رسد ستارگان این مجموعه پرفروش منتظر اجرایی شدن آن هستند تا یکبار دیگر در این دنیای سرگرم کننده گرد هم آیند.

دیدگاهتان را بنویسید