اخبار سینما

اسم شخصیت های انیمیشن سگ های نگهبان با عکس و مشخصات

اسم شخصیت های انیمیشن سگ های نگهبان
نویسنده : سارا محمدی۱۷ تیر ۱۴۰۲
2 دیدگاه

آیا شما هم یکی از طرفداران انیمیشن سگ های نگهبان (paw patrol) هستید؟ اگر این چنین است، از این مقاله لذت خواهید برد! در این مقاله، نام 10 شخصیت محبوب انیمیشن سگ های نگهبان را معرفی می کنیم و حقایق جالبی در مورد هر یک از آن ها به اشتراک می گذاریم. انیمیشن سگ های نگهبان قلب کودکان در سراسر جهان را تسخیر کرده است. بنابراین، بیایید مستقیم به دنیای این انیمیشن شیرجه بزنیم و شخصیت های شگفت انگیزی که باعث محبوبیت آن شده اند را بررسی کنیم. عکس و اسم سگهای نگهبان به همراه ویژگی های شخصیتی آن ها را در ادامه بخوانید.

اسم شخصیت های کارتون سگ های نگهبان

سگ های نگهبان یک مجموعه انیمیشن تلویزیونی است که گروهی از سگ های نگهبان و دوست جوان انسان آن ها به نام رایدر را به تصویر می کشد. آن ها با هم یک گروه تشکیل می دهند و برای محافظت از Adventure Bay و ساکنانش که یک جامعه خیالی است، تلاش می کنند. هر یک از اعضای سگ های نگهبان یک مهارت منحصر به فرد و یک وسیله نقلیه ویژه برای کمک به ماموریت دارد. ترکیبی از ماجراجویی های هیجان انگیز، پیام های مثبت و شخصیت های بامزه باعث شده است که این انیمیشن در میان کودکان و والدینشان بسیار پرطرفدار باشد.

اگر دوست دارید با اسم شخصیت های کارتونی سگ های نگهبان آشنا شوید در ادامه 10 شخصیت محبوب انیمیشن سگ های نگهبان معرفی شده اند. با مگ تک همراه باشید.

چیس | Chase

اسم شخصیت های انیمیشن سگ های نگهبان: چیس

چیس یکی از شخصیت های انیمیشن سگ های نگهبان است که به عنوان محبوب ترین توله سگ در میان طرفداران رتبه بندی شده است. به عنوان یک سگ پلیس و جاسوس، شجاعت، رهبری و تعهد همیشگی چیس برای حفظ امنیت Adventure Bay توجه کودکان و والدین آن ها را به خود جلب کرده است.

چیس با یونیفرم آبی رنگ متمایز و کامیون پلیس خود همیشه آماده به خدمت است. فرقی نمی کند که او از گوشی بزرگ خود برای حفظ نظم استفاده می کند یا از پرتاب کننده شبکه، حضور چیس در این انیمیشن چشمگیر است. محبوبیت او به فراتر از مجموعه های تلویزیونی می رسد و کالاهایی با طرحی از او محبوبیت زیادی در سراسر جهان دارند. جای تعجب نیست که چیس به یک شخصیت نمادین در فرانچایز سگ های نگهبان تبدیل شده است و هیجان و تحسین طرفداران را به همراه دارد.

مارشال | Marshall

اسم شخصیت های کارتون سگ های نگهبان: مارشال

مارشال یکی از شخصیت های محبوب انیمیشن سگ های نگهبان است که محبوب ترین توله سگ در میان طرفداران نام برده می شود. به عنوان قهرمان تیم آتش نشانی، شخصیت دست و پاچلفتی و دوست داشتنی و در عین حال شجاعت وصف ناپذیر او، قلب بینندگان را تصاحب کرده است. با یونیفرم قرمز آتش نشانی و ماشین آتش نشانی، مارشال همیشه آماده خدمت رسانی است.

فرقی نمی کند که در حال خاموش کردن آتش است یا کمک کردن به دیگران، تعهد او به نجات بی بدیل است. محبوبیت مارشال به فراتر از صحنه نمایش رسیده است، به طوری که طرفداران به دنبال اسباب بازی، لباس و سایر کالاهایی با چهره این سگ دوست داشتنی هستند. جای تعجب نیست که مارشال به بخش جدایی ناپذیر فرانچایز سگ های نگهبان تبدیل شده است و اثری ماندگار از شادی و تحسین در قلب کودکان در همه جا به جا می گذارد.

اسکای | Skye

اسم شخصیت های انیمیشن سگ های نگهبان: اسکای

اسکای یکی از شخصیت های برجسته سگ های نگهبان است و به ویژه بین دخترها طرفداران زیادی دارد. اسکای به عنوان خلبان بی باک تیم، مهارت های پرواز خارق العاده خود، شجاعت و نگرش مثبت را در هر یک از ماموریت ها به تصویر می کشد. با یونیفرم خلبانی صورتی رنگ و هلیکوپتر، در آسمان برای نجات افراد به پرواز در می آید. شخصیت دوست داشتنی اسکای در ترکیب با توانایی او در اجرای بدلکاری های هوایی جسورانه، او را به یک الگو برای مخاطبان جوان تبدیل کرده است.

فرقی نمی کند که در هوا پرواز می کند یا قلاب را برای نجات دوستانش پرتاب می کند، حضور اسکای در این انیمیشن با خود هیجان به ارمغان می آورد و الهام بخش است. محبوبیت او در طیف وسیعی از کالاهایی با تم اسکای کاملا مشهود است، به طوری که طرفداران می توانند این توله سگ محبوب را با خود به خانه هایشان ببرند. اسکای به معنی واقعی کلمه نماینده روح ماجراجویی و قدرت دخترانه است و همین امر او را به یکی از شخصیت های محبوب انیمیشن سگ های نگهبان در سراسر جهان تبدیل کرده است.

رابل | Rubble

اسم شخصیت های انیمیشن سگ های نگهبان: رابل

در حالی که هر یک از شخصیت های سگ های نگهبان جذابیت خاص خود را دارند، رابل نیز به عنوان محبوب ترین توله سگ شناخته می شود. با مهارت های ساخت و ساز و شخصیت دوست داشتنی، رابل قلب کودکان و والدین آن ها را ربوده است. با کلاه زرد ایمنی که بر سر دارد و رانندگی پشت بولدوزر، او همیشه آماده انجام کار است. انرژی، عزم راسخ و توانایی رابل در درست کردن چیزها او را به یک عضو مهم برای تیم سگ های نگهبان تبدیل کرده است.

محبوبیت رابل به فراتر از مجموعه های تلویزیونی رسیده است، به طوری که طرفداران مشتاقانه اسباب ‌بازی ‌ها، لباس‌ ها و کالاهایی با تم رابل را جمع ‌آوری می‌ کنند. فرقی نمی کند که در حل جمع آوری آوار است یا کمک به دیگران، طبیعت شاد رابل باعث می شود که شادی و هیجان را به هر یک از ماموریت ها بیاورد. جای تعجب نیست که رابل مورد علاقه علاقه مندان به انیمیشن سگ های نگهبان در سراسر جهان است.

زوما | Zuma

اسم شخصیت های انیمیشن سگ های نگهبان: زوما

در حالی که تمام شخصیت های انیمیشن سگ های نگهبان جذابیت منحصر به فرد خود را دارند، زوما به یک شخصیت محبوب و دوست داشتنی در بین طرفداران تبدیل شده است. زوما با مهارت های آبی و شخصیت دوست داشتنی به این محبوبیت دست یافته است. زوما با پوشیدن لباس نارنجی پر زرق و برق و سوار بر هاورکرافت، همیشه آماده شیرجه زدن است. مهارت شنا بی نظیر و توانایی نجات در آب او باعث شده است که به عضو ارزشمندی از تیم تبدیل شود.

محبوبیت زوما فراتر از صفحه نمایش است و طرفداران به دنبال اسباب بازی ها، لباس ها و لوازم جانبی با تم زوما هستند. زوما چه در آب در حرکت باشد یا مهارت های موج سواری خود را به نمایش بگذارد، حس هیجان و ماجراجویی را برای هر ماموریتی به ارمغان می آورد. جای تعجب نیست که زوما در قلب علاقمندان به انیمیشن سگ های نگهبان در سراسر جهان سروصدا کرده است.

راکی | Rocky

اسم شخصیت های انیمیشن سگ های نگهبان: راکی

راکی یکی دیگر از شخصیت های دوست داشتنی انیمیشن سگ های نگهبان است که توجه طرفداران زیادی را به خوب جلب کرده است. با کامیون بازیافت سبز رنگ و تعهد همیشگی به محیط زیست، راکی محبوب دل های کودکان و والدین آن هاست. راکی که به خاطر تدبیر، مهارت‌ های حل مسئله و اشتیاق به بازیافت شهرت دارد، نمونه ‌ای درخشان از این است که چگونه همه می ‌توانند به دنیای سبزتر کمک کنند.

اکنون می خوانید: محبوب ترین اسم های شخصیت های سگ های نگهبان با تصاویر و حقایق. اگر عاشق انیمیشن سگ های نگهبان هستید، از مقاله ما در مورد شخصیت های برتر وینی پو نیز لذت خواهید برد!

یونیفرم سبز رنگ و نگرش او برای انجام کارها باعث می شود که از دیگران متمایز باشد. محبوبیت راکی به فراتر از انیمیشن رسیده است، به طوری که طرفداران با اشتیاق به دنبال کالاهایی با تم راکی هستند. فرقی نمی کند که در حال یافتن راه حل های خلاقانه است یا از ابزار خود برای نجات روز استفاده می کند، تعهد راکی به پایداری محیط زیست و شخصیت دوست داشتنی او را به عضوی ارزشمند برای تیم سگ های نگهبان تبدیل کرده است.

اورست | Everest

اسم شخصیت های انیمیشن سگ های نگهبان: اورست

اورست، سگ نجات برفی، جایگاه ویژه ای در قلب طرفداران انیمیشن سگ های نگهبان باز کرده است و یکی از محبوب ترین شخصیت های این فرانچایز به حساب می آید. اورست با یونیفرم بنفش براق و وسایل نقلیه نجات در برف، جذابیت منحصر به فردی را به تیم اضافه می کند. ماجراجوی های او در یخ و رفتار باحال باعث می شود که به یک اندازه بین کودکان و والدین آن ها محبوب باشد.

اورست به عنوان متخصص در هر آنچه که به برف و یخ مرتبط است، بدون ترس در مناظر زمستانی پرسه می زند تا برای نجات دیگران کمک کند. طرفداران عاشق شجاعت، سخاوت و وفاداری بی بدیل او به دوستانش هستند. فرقی نمی کند که از قلاب برای بالا رفتن از یک قله برفی استفاده می کند یا مسیر اسنوموبیل خود را پاک می کند، حضور اورست المانی از هیجان و ماجراجویی را به انیمیشن سگ های نگهبان می افزاید. جای تعجب نیست که اورست به یک شخصیت محبوب در بین طرفداران در سراسر جهان تبدیل شده است.

تراکر | Tracker

اسم شخصیت های انیمیشن سگ های نگهبان: تراکر

تراکر، سگ نجات جنگل، طرفداران فداکاری دارد و یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمیشن سگ های نگهبان به حساب می آید. تراکر با مهارت های منحصر به فرد و شخصیت پر جنب و جوش خود، قلب طرفداران جدید و قدیمی را تسخیر کرده است. لباس مشخصه او کلاه و بند سبز رنگ است. تراکر بدون هیچ مشکلی در جنگل می گردد و همیشه آماده کمک به افرادی است که نیازمند است.

حس بویایی قوی و توانایی ردیابی باعث شده است که یک عضو ارزشمند برای تیم باشد. طرفداران عاشق روح ماجراجو، نگرش مثبت و عزم راسخ او هستند. فرقی نمی کند که با استفاده از دوربین در حال شناسایی مشکل است یا با استفاده از یک طناب بین درخت ها تاب می خورد،‌ تراکر المان هیجان و کاوش را به انیمیشن سگ های نگهبان اضافه می کند. جای تعجب نیست که تراکر به یک شخصیت دوست داشتنی تبدیل شده است و الهام بخش تخیل و ماجراجویی کودکان در سراسر جهان است.

رایدر | Ryder

اسم شخصیت های انیمیشن سگ های نگهبان: رایدر

رایدر، رهبر جوان و حلال مشکلات سگ های نگهبان است. او به عنوان یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمیشن سگ های نگهبان تبدیل شده است. رایدر با جلیقه قرمز رنگ و مهارت های فناوری، به عنوان پلی بین توله سگ ها و ماموریت های هیجان انگیز آن ها عمل می کند. تفکر سریع، مهربانی و تعهد بی قید و شرط برای کمک به دیگران باعث شده است که به یک شخصیت محبوب تبدیل شود. تسلط رایدر بر ابزارها و وسایل نقلیه به تیم کمک می کند تا در هر چالشی که پیش می آید موفق باشند.

طرفداران ویژگی های رهبری و توانایی استفاده از بهترین های هر توله سگ را می ستایند. فرقی نمی کند که رایدر در حلال هماهنگی کارهای نجات است یا تیم را هدایت می کند، حضور رایدر برای موفقیت تیم سگ های نگهبان ضروری است. جای تعجب نیست که کودکان در سراسر جهان رایدر را به عنوان شخصیت مورد علاقه خود می دانند، زیرا او ارزش هایی مانند شجاعت،‌ کار تیمی و دلسوزی را به نمایش می گذارد.

شهردار گودوی | Mayor Goodway

اسم شخصیت های انیمیشن سگ های نگهبان: شهردار گودوی

در حالی که توله سگ ها در مرکز توجه قرار دارند، اما شهردار گودوی نیز توانسته است جایگاهی در بین شخصیت های محبوب سگ های نگهبان برای خود بدست آورد. او به عنوان شهردار Adventure Bay، حس شوخ طبعی و شخصیت دلنشینی را به انیمیشن اضافه می کند. لباس صورتی نمادین شهردار گودوی و رفتار خوشبینانه او باعث این محبوبیت شده است.

شهردار گودوی که به خاطر شوخی ها و رفتار طنزآمیزش شناخته شده است، لحظات شیرینی را به هر قسمت اضافه می کند. طرفداران قلب مهربان و تعهد او به شهر را تحسین می کنند، حتی اگر گاهی اوقات خود را در مخمصه های خنده دار گیر می اندازد. برخورد او با توله سگ اش و مرغ خانگی اش به نام چیکلت، داستان های جذابی را خلق می کند که مورد توجه مخاطبان است. جای تعجب نیست که شهردار گودوی در میان محبوب ترین های انیمیشن سگ های نگهبان قرار دارد و جذابیت و طنز خاص خود را به آن اضافه می کند.

حقایقی در مورد شخصیت های انیمیشن سگ های نگهبان

حالا که با نام شخصیت های کارتون سگ های نگهبان آشنا شدید بهتر است حقایقی در مورد آن ها و استعدادهای خاصشان بدانید.

 1. چیس: چیس به خاطر حس بویایی قوی اش معروف است و همین توانایی به او کمک می کند تا هرگونه خطر یا مشکلی را در Adventure Bay تشخیص دهد. او همچنین حلال مشکلات است و به سرعت استراتژی هایی را برای غلبه بر مشکلات بکار می گیرد.
 2. مارشال: مارشال یک خواننده بااستعداد است و گاهی اوقات دوستان خود را با آهنگ های جذاب سرگرم می کند. با وجود دست و پا چلفتی بودن، همیشه با مهارت های آتش نشانی و عزم راسخ شهر را نجات می دهد.
 3. اسکای: اسکای یک خلبان ماهر است و می تواند بدلکاری های هوایی خارق العاده ای انجام دهد. او عاشق پرواز است و رویای تبدیل شدن به یک هوانورد ACE را در سر دارد.
 4. رابل: رابل عاشق ساخت و ساز است و در ساختن و تعمیرات مهارت دارد. او علاقه خاصی به هر چیز مرتبط به بولدوزرها دارد و اغلب هنگام بلند کردن اجسام سنگین قدرت خاصی را به نمایش می گذارد.
 5. زوما: زوما شناگر فوق العاده ای است و در موقعیت های آبی خطرناک جان بسیاری را نجات داده است. او از موج سواری لذت می برد و در اوقات فراغت به این کار مشغول است.
 6. راکی: راکی به بازیافت علاقه دارد و همیشه گجت هایی را از مواد بازیافتی اختراع می کند. او دیگران را به کاهش مصرف، استفاده مجدد و بازیافت به منظور حفاظت از محیط زیست تشویق می کند.
 7. اورست: اورست نه تنها در نجات در برف و کوه ها مهارت دارد، بلکه یک اسنوبرد سوار فوق العاده است. او عاشق سر خوردن در دامنه های برفی و انجام حرکات نمایشی است.
 8. تراکر: تراکر حس شنوایی قوی دارد، به همین دلیل اشیا یا افراد را از راه دور ردیابی می کند. مهارت های ردیابی او ارزشمند فوق العاده ای برای ماموریت های نجات دارند.
 9. رایدر: نبوغ رایدر در ترکیب با توانایی در خلق گجت های منحصر به فرد و به روزرسانی وسایل نقلیه برای ماموریت های خاص مفید است. علاوه بر این، توانایی حل مسئله او فوق العاده است و در شرایط چالش برانگیز آرامش خود را حفظ می کند.
 10. شهردار گودوی: شهردار گودوی حامی رویدادهای اجتماعی است و اغلب اوقات فعالیت های سرگرم کننده ای را برای ساکنین Adventure Bay ترتیب می دهد. او عمیقا به شهر و مردم آن اهمیت می دهد.
چند شخصیت در انیمیشن سگ های نگهبان وجود دارد؟

در مجموع، 10 شخصیت اصلی وجود دارد که عبارتند از: چیس، مارشال، اسکای، رابل، زوما، راکی، اورست، تراکر، رایدر و شهردارد گودوی.

شخصیت های جدید انیمیشن سگ های نگهبان کدامند؟

بله، علاوه بر این 10 شخصیت اصلی انیمیشن سگ های نگهبانی طی چندین سال شخصیت های جدیدی را نیز معرفی کرده است. برخی از مهم ترین آن ها عبارتند از اورست، تراکر و سایر توله سگ هایی که مهارت های منحصر به فرد دارند.

آیا تمام شخصیت های انیمیشن سگ های نگهبان سگ هستند؟

خیر، در حالی که بیشتر شخصیت ها را سگ ها تشکیل می دهند، اما شخصیت های انسان مانند رایدر و شهردارد گودوی نیز نقش دارند. هر شخصیت تخصص و مهارت منحصر به فرد خود را به تیم اضافه می کند.

محبوب ترین شخصیت دختر سگ های نگهبان کیست؟

اسکای اغلب به عنوان محبوب ترین شخصیت دختر انیمیشن سگ های نگهبان در نظر گرفته می شود. شجاعت، مهارت های پرواز و نگرش مثبت او را در میان بینندگان جوان محبوب کرده است.

کدام شخصیت به دو زبان اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کند؟

شخصیت تراکر در انیمیشن سگ های نگهبان به دو زبان اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کند. تراکر یک توله سگ با استعداد با حس بویایی قوی و توانایی های ردیابی عالی است. او به دو زبان اسپانیایی و انگلیسی مسلط است و اغلب از مهارت های زبانی خود برای برقراری ارتباط با دیگران در طول ماموریت ها استفاده می کند. این توانایی تراکر پویایی منحصر به فردی را به تیم اضافه می کند و امکان برقراری ارتباط موثر در موقعیت های مختلف را فراهم می کند و او را به عضوی ارزشمند در سگ های نگهبان تبدیل می کند.

کدام شخصیت رهبر سگ های نگهبان است؟

رهبر سگ های نگهبان رایدر است. رایدر پسر جوانی است که به عنوان رهبر تیم و حل کننده مشکلات عمل می کند. رایدر با جلیقه قرمز و ابزارهای پیشرفته خود، ماموریت ها را هماهنگ می کند و توله سگ ها را در تلاش های نجاتشان راهنمایی می کند. او به خاطر تفکر سریع، تدبیر و تعهد بی دریغش برای کمک به دیگران مشهور است. مهارت های رهبری و طبیعت مهربان رایدر او را به بخشی جدایی ناپذیر از تیم سگ های نگهبان تبدیل می کند.

کدام شخصیت سگ های نگهبان یک بولداگ است؟

رابل در انیمیشن سگ های نگهبان یک بولداگ است. رابل توله ای دوست داشتنی و شجاع است که همیشه آماده به خدمت است. رابل با کلاه زرد ساختمانی و بولدوزر قابل اعتماد خود، قدرت و اراده خود را به تیم می آورد. بچه ها رابل را به خاطر شخصیت دوستانه و تمایل او برای کمک به همنوعانش در ماموریت هایشان می پرستند.

سخن پایانی

انیمیشن سگ های نگهبان با شخصیت های دوست داشتنی و ماجراجویی های هیجان انگیز، قلب کودکان سراسر جهان را تصاحب کرده است. از چیس، سگ پلیس و جاسوس گرفته تا اسکای،‌ هوانورد بی باک، هر شخصیت ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد. 10 شخصیت برتر انیمیشن سگ های نگهبان شامل چیس، مارشال، اسکای، رابل، زوما، راکی، اورست، تراکر، رایدر و شهردار گودوی را در این مقاله معرفی کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

 1. Angla گفت:

  واقعا عالی بود

 2. Nothing گفت:

  من از این برنامه خیلی عذر میخوام ولی متنفر هستم ولی نمیدونم چرا همه رو خوندم خخخخخ