اخبار سینما

قدرت‌الله ایزدی (رشید) در یک فیلم دفاع مقدسی بازی می‌کند!

قدرت‌الله ایزدی (رشید) در یک فیلم دفاع مقدسی بازی می‌کند!
نویسنده : تحریریه۱۱ آذر ۱۴۰۲
0 دیدگاه

فیلم سینمایی «آن دو» به کارگردانی مرتضی رحیمی و تهیه‌کنندگی سید علیرضا سبط احمدی، در حال حاضر در شهرک سینمایی دفاع مقدس در اتوبان تهران-قم مراحل پایانی فیلمبرداری خود را سپری می‌کند.

در روزهای پایانی فیلمبرداری این پروژه، قدرت‌الله ایزدی (رشید) به گروه بازیگران این درام جنگی پیوست. ایزدی در این فیلم نقش رزمنده‌ای به نام سیداصغر را بازی می‌کند که در یک عملیات شناسایی در منطقه کوهستانی فلات مرکزی ایران به شهادت می‌رسد.

بازیگران فیلم سینمایی «آن دو» عبارتند از:

فریبا کوثری، علیرام نورایی، قدرت‌الله ایزدی، مالک حدپور سراج، آوا دارویت، اسرافیل علمداری، محمدرضا ژاله، کامران دهقان، داراب آقاسی زاده، سلیمه رنگزن، مژگان محمودیان، مرجان علوی، کبری گودرزی، زهرا هزاریان، سعید محمودی، بهروز کردزنگنه، حبیب تاجمیری، پوریا ریحانی اصل، حاتم میرزایی، مهران پورمهدی، مهران هادی، سیاوش معمارزاده، درسا طهماسبی، مصطفی حسنی، روح الله خالدی، محمدرضا عالیور، امیرمحمد فتاحی، یوسف مهری بابادی، رضا فرخوند، اسماعیل عباسی، علی گودرزی، زیبا موسوی، بابک محمودی و امیررضا فرامرزی.

این فیلم قصه‌ای متفاوت از دوران جنگ تحمیلی را با محوریت پسر بچه‌ای ۱۲ ساله به نام ظفر به تصویر می‌کشد. ظفر اصالتا بختیاری و از عشایر لردگان است. پدر و برادرش به جبهه رفته‌اند و او به همراه مادرش در خانه زندگی می‌کند. روزی خبر می‌رسد که شهیدی به لردگان آورده شده است. ظفر به همراه مادرش به سردخانه می‌رود تا شهید را شناسایی کند.

فیلم سینمایی «آن دو» به عنوان یکی از فیلم‌های حاضر در چهل و دومین جشنواره فیلم فجر، آماده نمایش است.

دیدگاهتان را بنویسید