اخبار تکنولوژی

تمرکز سامسونگ بر دستگاه‌های بازی محور

تمرکز سامسونگ بر دستگاه‌های بازی محور
نویسنده : عضو تحریریه۲۲ اسفند ۱۴۰۱
0 دیدگاه

سامسونگ به طور فزاینده‌ای روی دستگاه‌های بازی محور مانند نمایشگرهای بازی و خدماتی مانند Gaming Hub سرمایه‌گذاری کرده است.

این فناوری‌های جدید به مشتریان اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به سخت‌افزار، بازی اضافی مانند رایانه‌های شخصی یا کنسول‌های بازی گران‌قیمت، بازی‌های ویدیویی سخت‌گیرانه را روی تلویزیون‌ها و مانیتورهای هوشمند خود از طریق فضای ابری انجام دهند و بازی‌های قابل دسترس را برای میلیون‌ها خریدار تلویزیون در بازارهای متعدد به ارمغان می‌آورد.

اما دلیل خوبی برای علاقه سامسونگ به بازی وجود دارد: افراد بیشتری از بازی‌های ویدیویی خوششان می‌آید. سامسونگ از طریق Gaming Insight Study خود با مشارکت ONE Esports دریافت که از هر 10 کاربر آنلاین در منطقه جنوب شرقی آسیا و اقیانوسیه (SEAO) 7 نفر گیمر هستند!

این مطالعه اخیر سامسونگ در سه ماهه چهارم 2022 با کمک 6800 مصرف کننده 18 تا 49 ساله در بازارهایی از جمله استرالیا، اندونزی، مالزی، فیلیپین، سنگاپور، تایلند و ویتنام انجام شد.

مطالعه سامسونگ چند تمایز بین گیمرها ایجاد می‌کند. اما طبق مطالعه سامسونگ، 75 درصد از مردم، چه سخت‌گیر و چه معمولی، به‌طور متوسط ​​7 ساعت در هفته بازی می‌کنند تا استرس خود را از بین ببرند. علاوه بر این، 95 درصد از گیمرها ترجیح می‌دهند که در خانه بازی کنند و 56 درصد از گیمرها حداقل چند بار در هفته بازی می‌کنند.

به نظر می رسد 100 درصد گیمرها نیز در حال تماشای ویدیوهای بازی هستند. 80 درصد از علاقه‌مندان به بازی و 82 درصد از گیمرها نیز درباره بازی‌ها با دیگران صحبت می‌کنند.

گیمرها چقدر برای سرگرمی خود خرج می‌کنند؟

سامسونگ دریافت که 51 درصد از گیمرها، چه افراطی‌ها و چه معمولی، به طور متوسط ​​30 دلار در ماه برای خریدهای مرتبط با بازی خرج می‌کنند. این‌ها می‌توانند متفاوت باشند و شامل بلیط‌های مسابقات، محتوای آنلاین انحصاری، اشتراک‌های استریمر، پوسته‌ها و آیتم‌های درون بازی و کلکسیون‌های کالا باشند.

به طور کلی، 59٪ از علاقه مندان به بازی و 76٪ از آنچه که سامسونگ به عنوان “گیمرهای سخت افزار” تعریف می‌کند، برای کالاهای مجازی و فیزیکی مرتبط با بازی پول خرج می‌کنند.

سامسونگ خبر داده: «بازی امروز خیلی بیشتر از یک سرگرمی است، تفریحی است که افراد را دور هم جمع می‌کند. با این درک، ما می‌توانیم به کاربران سامسونگ خود قدرت دهیم تا از علاقه خود به بازی نهایت لذت را ببرند. چه در دستگاه‌های قدرتمند کهکشانی، تلویزیون‌های QLED یا نمایشگرهای بازی، سامسونگ بهترین تجربه بازی را برای گیمرهای معمولی و حرفه‌ای‌ها فراهم می‌کند.»

دیدگاهتان را بنویسید