اخبار سینما

فصل دوم سریال سیاوش کی پخش میشود و ساخت آن در چه مرحله ای است؟

فصل دوم سریال سیاوش کی پخش میشود؟
نویسنده : سارا محمدی۱۸ تیر ۱۴۰۲
9 دیدگاه

فصل اول سریال سیاوش به کارگردانی سروش محمدزاده پایان نامشخصی داشت و مخاطبان خود را برای دیدن فصل دوم منتظر نگاه داشت. 18 قسمت فصل اول سریال سیاوش از شبکه نماوا منتشر شد و بعد از به پایان رسیدن آن سوالات ناتمامی را در ذهن بیننده به جا گذاشت. اما آیا فصل دوم سریال سیاوش ساخته میشود؟ یک خبر خوب این که به گفته تهیه کننده سریال مهدی یاری، فصل دوم سریال سیاوش ساخته میشود اما این امکان وجود دارد که با کارگردان دیگری ادامه پیدا کند.

زمان پخش سریال سیاوش فصل 2

فصل اول سریال سیاوش در بازه زمانی 1399 – 1400 از پلتفرم نماوا منتشر شد و با توجه به اینکه هنوز هیچ خبر قطعی ای در مورد زمان دقیق پخش فصل دوم سریال سیاوش وجود ندارد، فاصله زمانی تقریبا زیادی بین فصل اول و دوم آن وجود خواهد داشت. اما مهدی یاری خیال دوستداران این سریال را راحت کرده و گفته فصل 2 قطعا ساخته میشود و حتما با گنجاندن آنچه گذشت، ذهن مخاطب را برای تماشای ادامه سریال آماده خواهیم کرد.

مهدی یاری همچنین گفته این سریال در مرحله نگارش فیلمنامه قرار دارد و به احتمال آن ساخت آن امسال آغاز میشود و علت طولانی شدن ساخت فصل دوم سریال سیاوش وسواسی است که عوامل فیلم برای حفظ جذابیت فیلم دارند.

سریال سیاوش داستان زندگی سیاوش ساقی (با بازی میلاد کی مرام) است که برای تامین مخارج عمل همسرش از نصرت (رضا کیانیان) که شخصی ثروتمند است می رود و از او درخواست کمک می کند. او هم ازدواج با دخترش مارال (ترلان پروانه) را شرط این مبادله می داند. در فصل اول این سریال اتفاقات زیادی در جریان بود و مخاطبان زیادی را با خود همراه کرد که همگی منتظر فرارسیدن زمان پخش فصل دوم سریال سیاوش هستند تا ببینید عاقبت شخصیت های داستان چه میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

 1. علیرضا گفت:

  خیلی خوب میشه فصل دو ساخته شه

  1. Mani گفت:

   ناموسن جون ناموستون درست کنید فصل ۲رو😐
   فینیش👎

 2. Mohi vkl گفت:

  از همین الان مشتاقانه منتظر فصل دوم این سریال خفن هستم😍❤️

 3. محدثه گفت:

  از همین الان مشتاقانه منتظر فصل دوم این سریال خفن هستم😍❤️

 4. حمید گفت:

  خاک تو شرشون یه سریال میدن نصفشو میزارن واسه ده سال بعد

 5. Afshin گفت:

  سلام ارز ادب عاقا خاهشاا هر چه زود تر فصل دوم رو آماده کنین از کنجاویی کردیم

 6. Afshin گفت:

  سلام ارز ادب عاقا خاهشاا هر چه زود تر فصل دوم رو آماده کنین از کنجاویی مردیم

 7. Mani گفت:

  ناموسن جون ناموستون درست کنید فصل ۲رو😐

 8. Mani گفت:

  ناموسن جون ناموستون درست کنید فصل ۲رو😐
  فینیش👎