اخبار بازی

بازی Mecha BREAK در ژانر اکشن و چند نفره معرفی شد

نویسنده : دانیال نوروزی۱۹ آذر ۱۴۰۲
0 دیدگاه

بازی Mecha BREAK به بازیکنان این امکان را می‌دهد که شخصی‌سازی‌های بسیار متنوعی در ماشین‌هایشان و همچنین سلاح‌هایی که در نبرد استفاده می‌کنند، اعمال کنند.

استودیو Amazing Seasun از بازی اکشن چندنفره جدید و مکانیکی خود تحت نامMecha BREAK رونمایی کرد. این بازی با یک تریلر هیجان‌انگیز معرفی شد که مبارزات سریعی را به نمایش می‌گذارد. این بازی برای پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و PC عرضه خواهد شد.

بازی مذکور در درجه اول یک بازی چندنفره است. Mecha BREAK دارای بخش PvP آنلاین به عنوان حالت بازی اصلی است که امکان تجربه به صورت کوآپ آنلاین را نیز به ارمغان می‌آورد. به نظر می‌رسد این بازی از طراحی مکانیکی ژاپنی الهام گرفته است، با تاثیراتی که ظاهرا از Mobile Suit Gundam گرفته تا ویژگی‌های مدرن‌تری مانند Gurren Lagann.

گیم‌پلی بازی Mecha BREAK سریع است و گزینه‌های شخصی‌سازی متنوعی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. سلاح‌هایی که بازیکنان می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند، از هالبرد و تبر جنگی گرفته تا سلاح‌های خارق‌العاده‌تر مانند شمشیر لیزری، متغیر هستند.

همچنین به بازیکنان در انتخاب ماشین‌هایشان گزینه‌های زیادی ارائه می‌شود که به آن‌ها اجازه می‌دهد از بین سبک‌های بازی حمله، آشوب، تک‌تیرانداز، شناسایی و پشتیبانی، یکی را انتخاب کنند.

گفتنی است که بازی Mecha BREAK هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید