اخبار سینما

فصل جدید True Detective پربیننده‌ترین فصل این سریال شد

فصل جدید True Detective پربیننده‌ترین فصل این سریال شد
نویسنده : تحریریه۲۵ بهمن ۱۴۰۲
0 دیدگاه

فصل چهارم سریال True Detective با نام دیار شب – True Detective: Night Country به رکورد پربیننده‌ترین فصل این مجموعه دست یافت. این فصل که با بازی “جودی فاستر” در نقش اصلی همراه است، پس از پخش تنها چهار قسمت، رکورد فصل اول را که در سال ۲۰۱۴ با بازی “متیو مک‌کانهی” و “وودی هارلسون” به نمایش درآمد، شکست.

True Detective: Night Country با جذب ۱۲.۷ میلیون بیننده، رکورد قبلی ۱۱.۹ میلیون بیننده فصل اول را پشت سر گذاشت. این آمار نشان‌دهنده استقبال قابل توجه تماشاگران از این فصل جدید است.

تغییرات متعددی در مقابل و پشت صحنه سریال از زمان پخش فصل اول اعمال شده است. با این وجود، True Detective همچنان به عنوان یکی از محبوب‌ترین سریال‌های HBO شناخته می‌شود و رکوردهای جدیدی را به ثبت می‌رساند.

جالب است بدانید که بخش قابل توجهی از بینندگان، سریال را به صورت غیر زنده تماشا می‌کنند. به طور میانگین، ۲.۳ تا ۳.۵ میلیون نفر هر قسمت از فصل چهارم را به صورت زنده از طریق HBO و HBO Max مشاهده کرده‌اند.

پلتفرم HBO Max به عنوان پلتفرم اصلی تماشای این سریال شناخته می‌شود و تعداد بینندگان آن از طریق شبکه کابلی HBO به کمتر از ۱ میلیون نفر می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید