اخبار سینما

فصل دوم ونزدی کی پخش می شود؟ احتمال تولید فصل 3 و 4

فصل دوم ونزدی کی میاد
نویسنده : سارا محمدی۳۰ خرداد ۱۴۰۲
10 دیدگاه

6 ژانویه 2023، نتفلیکس رسما اعلام کرد که فصل دوم کمدی ترسناک ونزدی آدامز (wednesday season 2) بازخواهد گشت. فصل اول سریال پرمخاطب ونزدی با بازی جنا اورتگا به محبوبیت زیادی رسید و به خصوص در میان دختران نوجوان طرفداران بسیاری پیدا کرد و حتی آن ها سعی می کردند لباس پوشیدن، مدل مو و رقص ونزدی آدامز را تقلید کنند. اگر منتظر فرارسیدن زمان پخش فصل دوم سریال ونزدی هستید اطلاعاتی که در مورد زمان پخش فصل دوم ونزدی وجود دارد را در ادامه بخوانید.

فصل دوم ونزدی کی میاد؟

با توجه به اینکه پیش تولید فصل دوم ونزدی آدامز هنوز شروع نشده است به نظر می رسد برای تماشای فصل دوم wednesday فعلا باید منتظر باشیم و انتظار پخش فصل 2 ونزدی در اواخر امسال و یا اوایل سال آینده وجود ندارد.

طبق گزارشات، بازیگران و عوامل ساخت و تولید فصل اول سریال ونزدی را در پاییز 2021 آغاز کردند و در بهار 2022 در رومانی به پایان رساندند. فصل اول ونزدی آدامز هفت تا هشت ماه پس از پایان تولید منتشر شد. با توجه به اینکه فصل 2 نیز از همین برنامه پیروی می کند، ما انتظار نداریم که سریال ونزدی 2 امسال دربه نتفلیکس بیاید. بنابراین طرفداران باید منتظر پخش فصل دوم سریال ونزدی در تابستان یا پاییز 2024 باشند.

جنا اورتگا که در فصل جدید علاوه بر بازیگر به عنوان تهیه کننده هم حضور دارد در مصاحبه ای اعلام کرد با توجه به برنامه فشرده فصل اول امیدوار است شروع ساخت فصل دوم ونزدی با سرعت کمتری پیش برود. او همچنین گفت اتاق فکر نویسندگان تشکیل شده و آن ها درباره اینکه داستان فصل دوم به چه سمتی برود صحبت هایی کرده اند.

داستان فصل دوم ونزدی در مورد چیست؟

در فصل اول شاهد رفتن تایلر به یک زندان یا بخش روانپزشکی و مرگ غم انگیز لاریسا ویمز مدیر مدرسه نور مور بودیم بنابراین در فصل دوم سریال باید منتظر باشیم ببینیم چه کسی مدیر جدید آکادمی Nevermore خواهد شد. ایکی از گزینه ها مادر ونزدی یعنی مورتیشیا آدامز است.

در فصل اول ونزدی در یک مثلث عشقی گرفتار شده است، اما با توجه به مصاحبه جدید جنا اورتگا در فصل دوم بخش عمده‌ای از داستان‌ های عاشقانه حذف می شود و به جای به وحشت سریال افزوده می شود بنابراین در فصل دوم ونزدی باید منتظر یک سریال ترسناکتر و هیجان انگیزتر باشیم. بر اساس این نظرات، به نظر می رسد که نقش خاویر در فصل 2 ونزدی کمرنگ تر و یا حذف شود.

بازیگران فصل دوم ونزدی چه کسانی هستند؟

 • جنا اورتگا در نقش چهارشنبه آدامز
 • ریکی لیندهوم در نقش دکتر والریا کینبات
 • جیمی مک شین در نقش کلانتر دونوان گالپین
 • هانتر دوهان در نقش تایلر گالپین
 • پرسی هاینس وایت در نقش خاویر تورپ
 • اما مایرز در نقش انید سینکلر
 • موسی مصطفی در نقش یوجین اوتینگر
 • جوی ساندی در نقش بیانکا بارکلی
 • جورجی فارمر در نقش آژاکس پتروپولوس
 • نائومی جی اوگاوا در نقش یوکو تاناکا
 • کاترین زتا جونز در نقش مورتیشا آدامز
 • لوئیس گوزمان در نقش گومز آدامز
 • فرد آرمیسن در نقش عمو فستر
 • ویکتور دوروبانتو در نقش یک چیز
 • جورج بورسیا در نقش لورچ
 • ایزاک اردونز در نقش پاگزلی آدامز

ونزدی فصل 2 چند قسمت است؟

فصل اول ونزدی 8 قسمت داشت و هر قسمت فصل اول چهارشنبه هشت قسمت داشت که هر قسمت به طور متوسط یک ساعت طول می کشید. انتظار داریم فصل دوم سریال ونزدی نیز 8 قسمت داشته و متوسط زمان پخش هر قسمت 60 دقیقه باشد. با این حال، احتمال اینکه فصل دوم قسمت های بیشتری داشته باشد نیز وجود دارد.

ونزدی چند فصل خواهد بود؟

به گفته مایلز میلار و آلفرد گوف، مجریان و تهیه‌کنندگان سریال ونزدی، آن ها قصد دارند فصل 3 و حتی 4 سریال را نیز بسازند. آنها گفتند: “ما، همیشه به آینده نگاه می‌کنیم و در صورت موفقیت نمایش داستان‌ های بالقوه برای حداقل سه یا چهار فصل را برای شخصیت‌ها ترسیم می‌ کنیم.”

فصل اول سریال ونزدی رکورد بیشترین بازدید از پلتفرم را در یک هفته شکست بنابراین طبیعی است که منتظر پخش فصل دوم باشیم. به محض اطلاع از تاریخ انتشار فصل دوم سریال ونزدی آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

 1. کسی که نمیشناسی گفت:

  چهارشنبه ادامز؟؟؟؟

  1. یه ناشناس گفت:

   چهارشنبه به انگلیسی میشه ونزدی پس میشه ونزدی آدامز

  2. الناز گفت:

   اصلا هم اسم چهارشنبه رو، به خاطر اعتقادات مسلمانان وشیعه در مورد روز چهارشنبه، نذاشتن؟😒
   ماهم احتمالا گوشامون درازه… از بین میلیون ها اسم خارجی، اسم نقش اول شون، اصلا اسم محسوب نمیشه.😅😂 ونزدی؟! چهارشنبه؟!

   1. یه کسی گفت:

    چی میگی تو؟:/
    وات د فاز؟

 2. ناشناس گفت:

  عالی بود ممنون

 3. زندگی گفت:

  خیلی دلم میخواهد زود تر درست شود ممنون

 4. زندگی گفت:

  سلام باعث فصل اول ونزدی ممنونیم و مشتاقانه منتظر فصل 2 هستیم ممنون

 5. گفت گفت:

  ابهت ونزدیو با کلمه‌ی چهارشنبه ادماز بردین، دستتون درد نکنه!
  ولی من خیلی منتظر فصل جدیدم خدا کنه زودتر بیاد.

 6. به شما چه ربطی داره اسمم یا فامیلیم گفت:

  شما واقعا احمقید فصل دوم ونزدی هنوز نیومده همتون لاف میزنین

  1. ... گفت:

   تاریخش رو میگه🗿🗿🗿