علم و دانش

با انتخاب یک پنجره بفهمید که تنهایی را دوست دارید یا نه

تست شخصیت شناسی انتخاب پنجره
نویسنده : سارا محمدی۲۱ خرداد ۱۴۰۲
0 دیدگاه

چه چیزی جذاب تر از این که تنها با چند ثانیه وقت گذاشتن به ویژگی های شخصیتی جالب خود پی ببرید. این یک تست شخصیت تصویری است، یکی از 3 پنجره موجود در تصویر را انتخاب کنید تا متوجه شوید که چقدر دوست دارید تنها باشید.

تست شخصیت شناسی تنهایی

برخی افراد تنهایی را دوست دارند و واقعا از آن لذت می برند در واقع تنها بودن انتخاب آن ها است و در مقابل برخی افراد از تنهایی می ترسند و همیشه دوست دارند دور و برشان شلوغ و پر از آدم های متنوع باشد. بعضی ها هم در میانه قرار دارند و فقط گاهی تنهایی را ترجیح می دهند. برای اینکه پی ببرید شما جزو کدام دسته هستید یکی از 3 پنجره زیر را بدون فکر کردن انتخاب کنید:

تست شخصیت شناسی انتخاب پنجره

برای دیدن تفسیر انتخاب خود کمی پایین بروید:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پنجره رو به دریا

افرادی که پنجره رو به دریا را انتخاب می کنند تنهایی را دوست دارند اما نه برای مدت طولانی. این افراد از تامل در خلوت لذت می برند اما به این موضوع که نیاز به همراهی و ارتباط با سایر انسان ها دارند واقف هستند. این افراد به خوبی بین تنهایی و تعامل با دیگران تعادل برقرار می کنند.

پنجره رو به شهر

افرادی که پنجره رو به شهر را انتخاب می کنند شخصیت کاملاً متفاوتی دارند. این افراد دوست ندارند برای مدت طولانی تنها باشند، زیرا تنها بودن آنها را مضطرب می کند. قرار گرفتن در فضاهای شلوغ به این افراد آرامش و انرژی می دهد.

پنجره مشرف به فضای سبز

کسانی که پنجره‌ای مشرف به فضای سبز را انتخاب می‌کنند، شخصیتشان مشابه کسانی است که پنجره رو به دریا را ترجیح می‌ دهند. آنها باید زمانی را به تنهایی بگذرانند، اما همچنان با دنیای بیرون در ارتباط هستند. این فرد از لحظات آرام و به دور از شلوغی و سر و صدا لذت می برند، اما نیاز به ارتباط با دیگران را به خوبی درک می کنند.

اگر به نظر شما این تست به خوبی برخی از ویژگی های شخصیتی شما را فاش کرده آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید