بهترین ها

ایا گوشی ورتو ردیابی میشود / ویژگی مثبت یا منفی؟!

ایا گوشی ورتو ردیابی میشود
نویسنده : ساناز محمدی۱۲ فروردین ۱۴۰۳
0 دیدگاه

ورتو سرآمد گوشی های لوکس و لاکچری در سراسر جهان است که طراحی خاص خودش را دارد و ویژگی های منحصر به فرد آن دلیل موجهی برای بالا بودن قیمت گوشی های این شرکت می باشد. اما گفته هایی وجود دارد مبنی بر غیر قابل ردیابی بودن گوشی های ورتو و ما می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم که ایا گوشی ورتو ردیابی میشود یا خیر. همراه مگ تک باشید.

ردیابی گوشی ورتو

شاید راه های مختلفی برای جلوگیری از ردیابی گوشی بشناسید؛ مانند قرار دادن در حالت هواپیما (Airplane mode) یا درآوردن سیم کارت. اما باید بدانید ردیابی گوشی با وجود این اقدامات هم امکان پذیر است.

اما از بین گوشی های موجود در سراسر جهان گوشی ورتو به عنوان گوشی غیر قابل ردیابی شناخته می شود.

تاکنون هیچ راهی برای ردیابی گوشی ورتو شناخته نشده است.

در بازار گوشی های هوشمند لوکس، ورتو ترکیبی از تجمل، مهارت و نوآوری و همچنین موقعیت منحصر به فرد را ارائه می دهد.

Vertu تولید کننده و خرده فروش گوشی های دست ساز لوکس است که ابتدا متعلق به شرکت فنلاندی نوکیا بود و نخستین بار در سال 1998 تأسیس شد.

گوشی ورتو ساخت کشور انگلیس است و بهترین مواد و قطعات در ساخت این گوشی ها بکار رفته است. آنچه که گوشی های ورتو را از سایر گوشی ها متمایز می کند و به عنوان علت گران بودن گوشی های ورتو شناخته می شود، دست ساز بودن آنها و استفاده از جواهرات با ارزش طلا، یاقوت و چرم و تیتانیوم در ساخت آنهاست.

آیا می توان گوشی ورتو را ردیابی کرد

دفتر اصلی شرکت ورتو در انگلیس است اما در شهرهای نیویورک، فرانکفورت، پاریس، دبی و هونگ کنک نیز دفتر دارد.

Verto متعهد به حفاظت از حریم خصوصی شماست و نحوه جمع‌ آوری، استفاده، ذخیره و اشتراک‌ گذاری اطلاعات شما را پوشش می‌ دهد که به تنهایی یا در ترکیب با اطلاعات دیگر، ممکن است برای شناسایی شما به عنوان یک فرد («داده‌های شخصی») استفاده شود.

این عملکرد ورتو با الزامات مقررات حفاظت از داده‌های عمومی اتحادیه اروپا (“GDPR”) نیز مطابقت دارد.

اما نمی توان به طور قطع این ویژگی گوشی ورتو را یک ویژگی مثبت یا منفی قلمداد کرد. چرا که می تواند برای پیدا کردن گوشی در مواقع اضطراری مشکل ایجاد کند.

گران ترین گوشی ورتو تاکنون مدل فالکون سوپرنوا آیفون 6 نسخه الماس صورتی است.

ورتو در حال حاضر محصول جدیدی ارائه نداده و معمولا گوشی‌های Vertu بصورت سفارشی برای مشتریان ساخته می‌ شوند.

دیدگاهتان را بنویسید