بهترین ها

معرفی بهترین بازی های موبایل برای افزایش تمرکز بزرگسالان

معرفی بهترین بازی های موبایل برای افزایش تمرکز بزرگسالان
نویسنده : تحریریه۰۲ خرداد ۱۴۰۲
0 دیدگاه

خیلی از ما زمان زیادی را به استفاده از تلفن همراه و بازی کردن می‌گذارنیم و حتی در بسیاری از مواقع همین موضوع برای ما آزاردهنده نیز می‌شود!

اما چه بهتر که این زمانی را که با گوشی خود صرف می‌کنیم به استفاده‌های مناسب‌تری اختصاص دهیم. برای مثال بازی کردن با موبایل یکی از کارهایی است که وقتی آن را آغاز می‌کنیم، زمان زیادی از روز را ممکن است به پای آن هدر دهیم پس این زمان را می‌توانیم با بازی‌هایی که به افزایش تمرکزمان کمک کند، بگذرانیم.

شاید شما هم به همین موضوع فکر کردید و به دنبال برخی از بهترین بازی های موبایل برای افزایش تمرکز بوده‌اید.

این نکته را به یاد داشته باشید که بازی‌های موبایلی که برای افزایش تمرکز بزرگسالان مناسب هستند، باید دارای چالش‌های متنوع و پیچیده باشند تا کاربران را به خود جذب کنند. برخی از بهترین بازی‌های موبایل برای افزایش تمرکز بزرگسالان عبارتند از:

Peak – Brain Training

این بازی یک تمرین ذهنی بسیار خوب و البته محبوب است که به شما کمک می‌کند تا تمرکز، حافظه، تفکر منطقی و دقت خود را تقویت کنید.

Elevate: Brain Training

این بازی نیز همچون Peak – Brain Training، یک بازی تمرین ذهنی است که با استفاده از بازی‌های مختلف شامل تمرکز، حافظه، خلاقیت و مهارت‌های شناختی دیگر، شما را به چالش می‌کشاند.

نکته جالب این بازی در این است که بازی را برای شرایط هر فرد طراحی می‌کند تا با توجه به نیاز، مراحل آن را به نوعی شخصی سازی کند. این بازی یکی از برترین بازی‌ها برای افزایش تمرکز و حافظه در جهان است.

Lumosity

یک بازی تمرین ذهنی دیگر که برای افزایش تمرکز و بهبود حافظه مفید است. این بازی شامل چالش‌های مختلفی است که به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های شناختی خود را بهبود بخشید.

Lumosity با گرافیک عالی بازی فکری‌های متنوعی که بر اساس مطالعات دقیق علمی طراحی شده‌اند را برای بازیکن‌ها ارائه می‌دهد و یکی از بهترین بازی‌ها برای بهبود مهارت‌های ذهنی است.

Headspace

یک برنامه تمرین مدیتیشن و آرامش است که به شما کمک می‌کند تمرکز و تمام مهارت‌های شناختی خود را بهبود بخشید. این برنامه شامل تمرینات مختلف مدیتیشن و تنفس عمیق است که باعث کاهش استرس، اضطراب و افزایش آرامش و تمرکز شما می‌شود.

Monument Valley

یک بازی پازلی با گرافیک زیبا و موسیقی ملایم است که به شما کمک می‌کند تمرکز و تفکر خود را به چالش بکشید.

این بازی مجموعه‌ای از معماری‌های عجیب و غیرممکن است که فضای آن را تشکیل می‌دهد و و بازیکن باید شاهزاده‌ی درون بازی را از این ساختمان‌های معمایی و مرموز خروج بدهد.

شما اگر به بازی‌های فکری علاقه‌مند هستید، Monument Valley یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما است.

Threes

یک بازی پازلی ساده و سرگرم‌کننده که به شما کمک می‌کند بهبود حافظه و تمرکز خود را تقویت کنید. Threes بازی با اعداد است و به عنوان یکی از بهترین بازی‌های فکری در جهان شناخته می‌شود.

در کل، بازی‌هایی که چالش‌های متنوع و پیچیده دارند به عنوان بهترین بازی‌های موبایل برای افزایش تمرکز بزرگسالان محسوب می‌شوند. همچنین، بازی‌هایی که همراه با موسیقی آرامش‌بخش و گرافیک زیبا هستند نیز می‌توانند به افزایش تمرکز کمک کنند.

در نهایت باید گفت که انتخاب بازی مناسب برای هر فرد بستگی به علاقه و سلیقه شخص دارد، بنابراین بهتر است بازی‌های مختلف را امتحان کنید و بازی‌ای را انتخاب کنید که بیشترین تأثیر را بر شما دارد.

دیدگاهتان را بنویسید