بهترین ها

بهترین بازی های ایکس باکس 360 برای کودکان

ایکس باکس 360 بازی کودکان
نویسنده : تحریریه۰۱ خرداد ۱۴۰۲
0 دیدگاه

ایکس باکس 360 را باید یکی از محبوب‌ترین کنسول‌های بازی برای خیلی از مردم دانست و با تنوع و ویژگی‌های بازی‌های آن، همچنان بسیاری از علاقه‌مندان از آن استفاده می‌کنند.

ایکس باکس ۳۶۰ همچنین دارای بسیاری از بازی‌های مناسب برای کودکان و سنین پایین است و ما در این مطلب به طور خاص به معرفی بهترین بازی‌های ایکس باکس 360 برای کودکان می‌پردازیم.

Minecraft

یک بازی ساخت و ساز محبوب که به کودکان اجازه می‌دهد تا دنیای خود را به صورت خلاقانه بسازند و با دوستان خود آن را به اشتراک بگذارند. این بازی سال‌های زیادی است که نه تنها برای کودکان که بلکه برای هر سنی درمیان محبوب‌ترین بازی‌های جهان جای گرفته است.

Lego Marvel Super Heroes

یک بازی اکشن-ماجراجویی که شخصیت های محبوب مارول را با لگوهایی بازسازی کرده است. این بازی برای سن هفت سال به بالا یک بازی کاملا مناسب است.

Plants vs. Zombies

یک بازی استراتژیک بسیار محبوب که باعث می‌شود کودکان به نحوی خلاقانه و با استفاده از گیاه‌های مختلف پیروزی خود را در برابر زامبی‌ها کسب کنند.

این بازی از زمان انتشار خود تاکنون به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های جهان تبدیل شده و خیلی از مردم نیز در گوشی‌های خود آن را بازی می‌کنند.

Rayman Origins

یک بازی پلتفرمر بسیار جذاب که با شخصیت‌های فانتزی مانند ریمن و گلوبوکس پر از اتفاقات هیجان‌انگیز است.

سبک پلتفرمر از قدیمی‌ترین سبک‌های بازی است که طی آن بازیکن باید از روی مواتع عبور کند تا به هدف نهایی بازی برسد.

از دیگر بازی‌های محبوب در این سبک می‌توان به Sonic Mania، Crash Bandicoot 4: It’s Abbot Time و Super Mario Galaxy اشاره کرد.

Sonic & All-Stars Racing Transformed

بازی‌های سونیک سال‌های سال است که طرفداران خود را در سراسر جهان دارد؛ Sonic & All-Stars Racing Transformed نیز یک بازی مسابقه‌ای جذاب که با شخصیت‌های محبوب سونیک و دیگر شخصیت‌های سرگرم‌کننده از دنیای بازی‌ها پر است.

Kinectimals

یک بازی شبیه سازی است که کودکان به عنوان دوست صمیمی یک حیوان در آن بازی می‌کنند در محیط گشت می‌زنند. همچنین ماجراجویی‌های ویژه‌ای نیز برای مراحل بازی در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است که برای انجام این بازی باید محصول جانبی kinect نیز بر روی دستگاه خود داشته باشید.

Viva Pinata

یک بازی شبیه‌سازی است که با ساخت یک جهان رنگی، کارتونی و البته ماجراجویی برای کودکان بسیار مناسب است. در این بازی کودکان باید از گل‌ها و حیوانات خانگی خود مراقبت کنند و آن‌ها را پرورش دهند.

باید گفت که این تنها چند نمونه از بازی‌های محبوب برای کودکان در ایکس باکس ۳۶۰ هستند. برای انتخاب بازی مناسب برای کودک خود، بهتر است با نظارت بسیار زیاد برای خرید آن‌ها اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید