بهترین ها

متیو پری به جز Friends در چه آثار دیگری بازی کرده بود؟

متیو پری به جز Friends در چه آثار دیگری بازی کرده بود؟
نویسنده : تحریریه۰۸ آبان ۱۴۰۲
0 دیدگاه

متیو پری، بازیگر و کمدینی که برای ایفای نقش چندلر در سریال «Friends» به شهرتی جهانی رسید، در آثار دیگری نیز ایفای نقش کرده است. البته لازم به ذکر است که این آثار به شهرت نرسید و می‌توان سریال کمدی موقعیت «Friends» را سکوی شهرتی ابدی برای «متیو پری» دانست.

در ادامه مطلب به دیگر آثار «متیو پری» می‌پردازیم. با مگ تک همراه باشید.

Studio 60 on the Sunset Strip

Studio 60 on the Sunset Strip، یک مجموعه تلویزیونی به نویسندگی و کارگردانی «آرون سورکین» است. این مجموعه کمدی از 18 سپتامبر 2006 تا 28 ژوئن 2007 در 22 قسمت از شبکه NBC پخش شد.

متیو پری، آماندا پیت، بردلی ویتفورد از بازیگران این سریال هستند و این سریال داستان پشت صحنه یک نمایش تلویزیونی تخیلی کمدی را روایت می‌کند.

Go On

سریال «Go On» محصول سال 2012 است و داستان یک گوینده ورزشی که توسط رئیسش تحت فشار قرار می‌گیرد تا به یک گروه حمایتی بپیوندد را روایت می‌کند. این گوینده همسرش را از دست داده و نمی‌تواند این اتفاق را بپذیرد.

متیو پری، لورا بنانتی و جولی وایت از بازیگران این سریال هستند.

The Ron Clark Story

این سریال تلویزیونی که اسم دیگر آن، The Triumph است، محصول سال 2006 است و داستان معلمی در یک شهر کوچک را روایت می‌کند که به یک مدرسه منتقل می‌شود؛ این معلم با روش‌های جدید باعث پیشرفت در نمرات دانش‌آموزان می‌شود.

متیو پری، جودیت بوکان و گریفین کورک از بازیگران این سریال هستند.

Web Therapy

Web Therapy، یک سریال آنلاین بداهه است. متیو پری در دو اپیزود از این سریال حضور داشته و در آن هم بازی با «لیزا کودرو»، بازیگر نقش فیبی، شده است.

البته لازم به ذکر است که در اپیزودهای مختلف این سریال، دیگر بازیگران Friends چون، دیوید شویمر بازیگر نقش راس، کورتنی کاکس بازیگر نقش مانیکا و مت له بلانک بازیگر نقش جویی نیز حضور داشته‌اند.

سریال Web Therapy محصول سال 2008 است و در آن لیزا کودرو در نقش فیونا والیس است، درمانگری که شکل جدیدی از درمان آنلاین را در نظر گرفته است، تحت عنوان «وب درمانی».

دیدگاهتان را بنویسید