اندروید

چگونه برنامه های مخفی گوشی سامسونگ را پیدا کنیم به زبان ساده

چگونه برنامه های مخفی گوشی سامسونگ را پیدا کنیم
نویسنده : ساناز محمدی۱۶ بهمن ۱۴۰۲
0 دیدگاه

در دنیای امروزی که گوشی‌ های هوشمند جزء جدایی ناپذیر زندگی روزمره ما شده‌ اند، بخش مهمی از اطلاعات ما در گوشی موبایل ذخیره شده و در بسیاری از موارد، ممکن است نیاز به مخفی‌ سازی برنامه‌ ها و اطلاعات حساس خود داشته باشیم تا از آنها حفاظت کنیم. اگر مدت ها پیش از این قابلیت در گوشی سامسونگ استفاده کرده اید و حالا به دنبال نیز به دنبال برنامه های پنهان شده در گوشی سامسونگ هستید، همراه مگ تک باشید تا آموزش دهیم چگونه برنامه های مخفی گوشی سامسونگ را پیدا کنیم.

چگونه برنامه های مخفی شده گوشی سامسونگ را پیدا کنیم

برنامه‌ ها و تنظیمات مخفی در گوشی سامسونگ وجود دارند. ممکن است به دلایل مختلفی از جمله حفظ حریم خصوصی، جلوگیری از دسترسی دیگران به اطلاعات شخصی، محافظت از اطلاعات حساس کاری، جلوگیری از تقلب در بازی‌ ها و یا استفاده از برنامه‌ های توسعه‌ دهندگان بخواهید برخی برنامه های خود را در گوشی مخفی کنید تا تداخلی با استفاده روزانه از دستگاه نداشته باشند.

گرچه برخی از اطلاعات حساس یا برنامه‌ هایی که به دلیل امنیت و حفظ حریم خصوصی به طور خاص طراحی شده‌ اند، قابل مخفی‌ سازی نیستند، اما ممکن است به عنوان کاربر عادی، دسترسی به این برنامه‌ ها و تنظیمات در برخی مدل‌ های گوشی سامسونگ محدود شده باشد.

ممکن است بعد از پنهان کردن برنامه در گوشی سامسونگ به آن نیاز پیدا کنید. برنامه های مخفی شده در گوشی سامسونگ از چند روش قابل بازیابی هستند و در ادامه به زبان ساده توضیح داده ایم که چگونه برنامه های مخفی سامسونگ را پیدا کنیم.

دیدن برنامه های مخفی در گوشی سامسونگ

ساده ترین راه برای پیدا کردن برنامه های مخفی گوشی سامسونگ به شکل زیر است:

  1. وارد بخش تنظیمات گوشی شوید
  2. روی گزینه APPS (برنامه ها) کلیک کنید
  3. اسم برنامه مورد نظر را در بخش جستجو وارد کرده و روی آن کلیک نمایید
  4. بعد از پیدا کردن برنامه مورد نظر بر روی OPEN ضربه بزنید.

پیدا کردن برنامه های پنهان شده در گوشی سامسونگ

برای یافتن برنامه های مخفی در گوشی سامسونگ، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد بخش (تنظیمات) دستگاه شوید
  2. به قسمت (درباره گوشی) یا (دستگاه) بروید
  3. در این قسمت به دنبال گزینه (شماره ساخت) (Build Number) باشید. این گزینه ممکن است در بخش‌ های مختلف قرار داشته باشد
  4. مرحله بعدی نوبت به فعالسازی حالت توسعه‌ دهنده می رسد؛ بر روی شماره ساخت خود کلیک کنید تا گزینه (حالت توسعه‌ دهنده) (Developer Mode) فعال شود. (شما ممکن است نیاز به وارد کردن رمز عبور گوشی داشته باشید)
  5. در بخش (تنظیمات) حالت (توسعه‌ دهنده) فعال شده است. حالا می‌ توانید وارد این حالت شوید و به برنامه‌ ها و تنظیمات مخفی دسترسی پیدا کنید.

(توجه داشته باشید که تغییرات در برخی از تنظیمات مخفی ممکن است به صورت غیرقانونی یا مخرب باشد، بنابراین از هر تغییری که ممکن است به عملکرد دستگاه آسیب بزند پرهیز کنید. همچنین، نکات و مراحل ممکن است در نسخه‌ها و مدل‌های مختلف گوشی‌های سامسونگ متفاوت باشند.)

دیدگاهتان را بنویسید