آموزش

بهترین سایت های فریلنسری خارجی برای ایرانیان متخصص

بهترین وب سایت فریلنسری
نویسنده : امیرعطا خوش باطن۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲
0 دیدگاه

وب‌سایت‌های فریلنسری، برای ایرانیان متخصص که به کسب درآمد دلاری علاقه دارند، یک گزینه‌ی ایده‌آل است؛ چرا که به آن‌ها کمک می‌کند تا ارزش پول‌شان حفظ شود و به دلیل شرایط اقتصادی کشور، افت ارزش پول خود را تجربه نکنند. در این مطلب قصد داریم بهترین وب‌سایت‌های فریلنسری خارجی برای ایرانیان متخصص که دستمزد شما را به دلار پرداخت می‌کنند را به شما معرفی کنیم.

در ادامه همراه مگ تک باشید.

کسب درآمد دلاری یکی از اتفاقاتی است که می‌تواند برای هر ایرانی جذاب باشد. عده‌ای به سمت تولید محتوای ویدئویی در یوتویوب و پلتفرم‌های مشابه می‌روند و عده‌ای دیگر وب‌سایت‌های فریلنسری را برای کسب درآمد دلاری انتخاب می‌کنند. حالا ما می‌خواهیم بهترین وب‌سایت فریلنسری را به شما معرفی کنیم.


1- Toptal

یکی از بهترین وب‌سایت‌هایی که می‌تواند درآمد دلاری فوق‌العاده‌ای را برای شما داشته باشد، تاپتل است. این وب‌سایت برای طراحان و برنامه‌نویسان، بیشترین پرداختی را دارد و از نظر اقتصادی و زمان پرداخت دست‌مزد، یکی از بهترین وب‌سایت‌های فریلنسرینگ است.


2-Fiverr:

یکی دیگر از بهترین وب‌سایت‌های فریلنسرینگ خارجی، فایور است. از دلایل شهرت فایور، تنوع پروژه‌هایی است که در این وب‌سایت وجود دارد. از نویسنده، طراح گرافیک، برنامه نویس و حتی نوازنده نیز می‌توانند در فایور به عنوان فریلنسر فعالیت داشته باشند.


3-Freelancer.com:

از معروف‌ترین وب‌سایت‌های فریلنسری، فریلنسر دات کام است. این وب‌سایت برای مشاغل ترجمه محتوا، توسعه وب و بازاریابی رسانه‌های اجتماعی است و هر کاربری که در این زمینه فعالیت دارد می‌تواند در وب‌سایت فریلنسر دات کام فعالیت داشته باشد.


4- Jooble:

برای طراحان گرافیکی، جوبل بهشت است. این وب‌سایت مختص به طراحان گرافیک است و از طریق جوبل می‌توانید پروژه‌های گرافیکی را دریافت کنید، انجام دهید و درآمد دلاری داشته باشید.


5-Upwork:

UpWork یکی از وب‌سایت‌های فعال در زمینه‌ی فریلنسری است که برای تمام زمینه‌ها یک پیشنهاد کاری برای شما دارد. کار با آپ ورک ممکن است کمی در ابتدا مشکل به نظر برسد، اما چند روز که با آن کار کنید، کاربری برای شما راحت می‌شود و می‌توانید از این وب‌سایت به راحتی کسب درآمد کنید.


در این مطلب سعی کردیم بهترین وب‌سایت‌های فریلنسری را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با کسب درآمد دلاری از حرفه و تخصصی که دارید بهترین‌ها را تجربه کنید.

اگر در مورد وب‌سایت‌های فریلنسری نظر یا سوالی داشتید، با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید