بهترین ها

بهترین ساعت برای پست و استوری گذاشتن در اینستاگرام

بهترین تایم پست و استوری در اینستاگرام
نویسنده : امیرعطا خوش باطن۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲
0 دیدگاه

برای این‌که صفحه‌ی شما در اینستاگرام رشد خوبی داشته باشد، باید بدانید این شبکه اجتماعی در چه ساعاتی شلوغ است. اگر ساعات شلوغ اینستاگرام را به درستی بشناسید، پست‌های شما شانس بیشتری برای راه یافتن به اکسپلور دارند و راه‌یابی به اکسپلور به معنای رشد صفحه‌ی شما در این شبکه است.

برای تعامل بیشتر با کاربران و بهتر دیده شدن پیج، از استوری‌ها نباید غافل شد؛ استوری‌ها نیز مانند پست‌ها مهم است که در چه زمانی منتشر شوند.

اگر قصد دارید ساعات شلوغ اینستاگرام را بشناسید و صفحه‌ی شخصی و کاری اینستاگرام خود را رشد دهید، این مطلب برای شما است.

در ادامه همراه مگ تک باشید.


تقریبا می‌توان با قاطعیت گفت که اینستاگرام به بخشی از روزمرگی‌های ما تبدیل شده است و وقت زیادی از روز و شب خودمان را در این شبکه اجتماعی می‌گذرانیم. اما اینستاگرام برای خیلی از کاربران فقط یک روزمرگی ساده نیست و محلی برای کسب درآمد آن‌ها است. اما جدا از این‌که چه مقداری هزینه برای تبلیغات به جهت جذب فالوور در اینستاگرام پرداخت می‌کنید، باید به ساعت‌های شلوغی این شبکه اجتماعی واقف باشید.

ساعات شلوغی اینستاگرام بستگی به حوزه‌فعالیت شما دارد. به طور مثال اگر به عنوان فودبلاگر یا آشپز در اینستاگرام فعالیت دارید، باید پست‌های خود را قبل یک ساعت قبل از زمان عرف ناهار و شام یعنی حدود 12 ظهر و 7 بعد از ظهر به اشتراک بگذارید.

کسانی که در حوزه‌ی تکنولوژی فعالیت دارند، باید پست‌های خود را در ساعات 9 تا 10 شب منتشر کنند؛ چرا که مشاهده‌ی عکس و ویدئوی مربوط به این حوزه نیاز به تمرکز کاربر دارد و کم‌تر پیش‌ می‌آید که کاربران در ساعات روز و بعد از ظهر میل به مشاهده‌ی ویدئوهای حوزه‌ی تکنولوژی داشته باشند.

اگر بلاگر روزمره هستید، بهترین ساعت برای اشتراک‌گذاری پست و استوری، ساعت 7 تا 10 صبح است؛ چرا که اکثر مخاطبان بلاگرهای روزمره، بانوان خانه‌دار هستند و این افراد ساعات صبح‌شان خلوت است و عمدتا به گردش در شبکه‌های اجتماعی می‌پردازند.


اگر در اینستاگرام فعالیت می‌کنید و برای شما مهم است در چه ساعتی پست‌های خود را به اشتراک بگذارید که بازدید و لایک بیشتری دریافت کند، این مطلب برای نوشته شده است. تلاش ما در این مطلب این بود که به رشد صفحه شخصی و کاری شما در اینستاگرام کمک کنیم.

نظرات و سوالات خود را با ما درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید