آموزش

آموزش تنظیم ساعت گوشی سامسونگ در سال ۱۴۰۲ تمام مدل ها

نویسنده : امیرعطا خوش باطن۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲
2 دیدگاه

مشکل تغییر ساعت در گوشی‌های سامسونگ اتفاقی است که در سال 1402 دامن‌گیر کاربران شده است. مشکل از آن‌جایی شروع شد که قانونی توسط دولت ایران تصویب شد که از سال 1402 ساعت‌ها به جلو کشیده نشود. غیر از گوشی‌های آیفون، تقریبا تک تک کاربران گوشی‌های اندرویدی با مشکل تغییر ساعت دست و پنجه نرم کردند و ساعت گوشی‌شان یک ساعت به جلو کشیده شد و در کار با گوشی و اپ‌هایی چون واتس‌اپ و تلگرام به مشکل خوردند.

وزیر ارتباطات در مصاحبه‌ای گفت: کاربران خودشان ساعت گوشی‌شان را به صورت دستی تنظیم کنند؛ اما این راه‌کار هم چاره‌ی مشکل نشد و ماجرا برای کاربران اندرویدی به خصوص سامسونگ هم‌‌چنان ادامه دار بود.

حالا ما در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم که ساعت گوشی سامسونگ خود را به راحتی انجام دهید و مشکل‌تان را به راحتی حل کنید.

در ادامه همراه مگ تک باشید.

رفع مشکل تغییر ساعت گوشی سامسونگ

برای مشکل تغییر ساعت گوشی‌های سامسونگ مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

1- وارد قسمت Settings شوید.

2- وارد بخش General Management شوید.

3- گزینه‌ی Date and Time را انتخاب کنید.

4- گزینه Automatic date and time را غیرفعال کنید.

5- حالا می‌توانید ساعت گوشی خود را تنظیم کنید.

در این مطلب سعی داشتیم تا مشکل تغییر ساعت خودکار را برای گوشی‌های سامسونگ رفع کنیم و امیدواریم توانسته باشیم به شما کمک کرده باشیم.

در مطالب بعدی آموزش خواهیم داد که در برندهای دیگر چگونه مشکل تغییر ساعت را رفع نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

  1. النا گفت:

    سلام با این کار مشکل باز نشدن و از کار افتادن بهضی از اپ هارو داریم. مثلا کیف پول ترون لیک از کار میافته حالا چه باید کرد؟

  2. النا گفت:

    سلام با این کار مشکل باز نشدن و از کار افتادن بعضی از اپ هارو داریم. مثلا کیف پول ترون لیک از کار میافته حالا چه باید کرد؟