آموزش

هدیه نصب اوانو چیست و چگونه دریافت کنیم

فعال سازی بسته هدیه اوانو
نویسنده : امیرعطا خوش باطن۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲
0 دیدگاه

با ورود به عصر فناوری، برای تک تک امور شخصی کاربران، یک اپلیکیشن ساخته شده است. فعالان دنیای دیجیتال به دنبال راهی هستند که به تمام امور کاربران سهولت ببخشند.

اوانو یکی از اپلیکیشن‌هایی است که توسط همراه اول توسعه داده شده است و برای انجام امور بانکی‌ای چون پرداخت قبوض، انتقال وجه و خرید ساخته شده است و در اختیار کاربران قرار داده شده است. برخلاف همراه من که فقط برای انجام امور مدیریتی خط تلفن همراه کاربر استفاده می‌شود، اوانو قابلیت‌های زیادی را برای سهولت در انجام کارهای بانکی در اختیار کاربران قرار داده است. یکی از مزایای خوبی که اوانو دارد این است که فقط برای مشترکین همراه اول نیست و مشترکین تمام اپراتورها می‌توانند از تمام خدمات این اپلیکیشن کاربردی استفاده کنند.

اما همراه اول برای نصب و عضویت در اوانو هدیه‌ای را در نظر گرفته است که در ادامه قصد داریم به چگونگی دریافت این هدیه بپردازیم.

در ادامه همراه مگ تک باشید.

بسته اینترنتی 10 گیگابایتی هدیه اوانو

اوانو برای کاربرانی که اپلیکیشن را نصب و دانلود می‌کنند، هدیه‌ای را در نظر گرفته است که دریافت آن را به کاربران توصیه می‌کنیم.

بسته‌ی یک روزه‌ی اینترنت حاوی 10 گیگابایت حجم دانلود اینترنت بین‌الملل هدیه‌ای است که همراه اول برای کاربران تازه وارد اوانو در نظر گرفته است. برای دریافت این بسته‌ی هدیه مراحلی را باید طی کنید که چندان هم سخت نیستند. البته اوانو به ازای انجام هر تراکنش نیز مبلغ کوچکی را به کیف پول الکترونیکی شما در این اپ اضافه می‌کند.

برای دریافت هدیه 10 گیگابایت اینترنت کافی است آخرین نسخه‌ی اپلیکیشن را نصب کنید، شماره موبایل‌تان را وارد کنید و مراحل ثبت نام را طی کنید و سپس روی گزینه‌ی فعال‌سازی بسته‌ی هدیه اوانو کلیک کنید.

مدت زمان استفاده از این بسته 10 گیگابایتی یک روز است و به محض این‌که روی گزینه‌ی فعال‌سازی تپ می‌کنید این بسته‌ی هدیه برای شما فعال می‌شود.

شما از بسته‌ی هدیه اوانو استفاده کرده‌اید؟ اگر سوالی در زمینه‌ی دریافت این بسته دارید در بخش نظرات از ما بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید