آموزش

چگونه پشت خطی سامسونگ را فعال کنیم به زبان ساده

چگونه پشت خطی سامسونگ را فعال کنیم
نویسنده : ساناز محمدی۲۸ مهر ۱۴۰۲
0 دیدگاه

اگر روزانه تماس های زیادی را دریافت می کنید و می خواهید تماس های مهم خود را از دست ندهید، بهترین و ساده ترین کار، فعال کردن پشت خطی است که از طریق کد و یا از طریق تنظیمات تماس در گوشی قابل اجراست. در این مقاله از مگ تک به شما آموزش می دهیم که چگونه پشت خطی سامسونگ را فعال کنیم.

فعال كردن پشت خطی در سامسونگ

پشت خطی (call waiting) یا انتظار مکالمه یک سرویس وابسته به شبکه است که در گوشی هایی با سیم کارت فعال قابلیت مدیریت چند تماس را فراهم می کند.

با فعال کردن پشت خطی، حین صحبت با گوشی سایر تماس ها با یک بوق به شما اطلاع داده می شوند و شما می توانید تماس ورودی را قبول و یا رد کنید.

برای فعال کردن پشت خطی در گوشی های سامسونگ باید از طریق تنظیمات گوشی وارد عمل شوید.

چگونه پشت خطی گوشی سامسونگ را فعال کنیم

اگر گوشی شما سامسونگ است و می خواهید بدون پرداخت هزینه و یا مراجعه به مراکز خاصی از تماس های همزمان خود مطلع شوید، باید برای فعال کردن پشت خطی موبایل اقدام کنید. برای فعال كردن پشت خطي در سامسونگ مراحل زیر را انجام دهید:

  1. برای فعال کردن پشت خطی در گوشی سامسونگ ابتدا وارد تنظیمات تلفن (Settings) شوید
  2. بر روی گزینه Supplementary Services ضربه بزنید
  3. با فعال کردن گزینه Call Waiting (انتظار تماس) قابلیت پشت خطی گوشی شما روشن می شود و می توانید تماس های همزمان خود را مدیریت کنید.

نحوه فعال سازی پشت خطی سامسونگ a12 و یا a10 نیز به همین شکل است.

  1. در گوشی های دوسیم کارت سامسونگ با اندروید 10 یا 11؛ بعد از ورود به تنظیمات تماس ها، بر روی اسم اپراتور سیم کارت خود ضربه بزنید
  2. با کلیک بر روی تنظیمات اضافی، call waiting (پشت خطی) گوشی را فعال کنید.

کد پشت خطی سامسونگ

برای فعال سازی سرویس پشت خطی در گوشی‌های دکمه‌ای؛ کد #43* را شماره گیری نمایید.

این روش برای اطمینان از فعال شدن پشت خطی در گوشی سامسونگ نیز کاربرد دارد و بعد از شماره گیری این کد مشاهده پیغام Call waiting service was enabled for: Voice به معنی فعال بودن سرویس پشت خطی می باشد.

پاسخ به پشت خطی سامسونگ

پس از فعال کردن پشت خطی سامسونگ بعد از شنیدن صدای بوق، برای پاسخ به تماس ورودی جدید بر روی علامت سبز پاسخ به تماس ضربه بزنید و اگر قصد پاسخ به تماس پشت خطی را ندارید، بعد از شنیدن صدای بوق، روی رد تماس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید