آموزش

آموزش عضویت در بلواسکای + کد دعوت رایگان

نحوه عضویت در بلواسکای به همراه کد دعوت رایگان
نویسنده : امیرعطا خوش باطن۰۷ خرداد ۱۴۰۲
0 دیدگاه

بلواسکای شبکه اجتماعی جدیدی است که این روزها به عنوان رقیب جدی توییتر، پا به میدان رقابت گذاشته است. استقبال از این شبکه اجتماعی بی‌نظیر بوده است؛ چرا که بنیان‌گذار توییتر یعنی جک دورسی آن را تاسیس نموده است. پس از این‌که دورسی از سکان مالکیت توییتر کنار رفت و پرنده‌ی آبی محبوب را به ایلان ماسک فروخت، ماسک کاری با کاربران کرد که روزی هزاربار برای جک دورسی احساس دلتنگی کنند. دورسی نیز دست روی دست نگذاشت و از ضعف ماسک استفاده کرد و توسعه‌ی بلواسکای که شباهت‌های زیادی به توییتر دارد را آغاز نمود.

تعداد زیادی از کاربران، خواهان عضویت در بلواسکای هستند؛ اما با توجه به این‌که این شبکه اجتماعی در مرحله آزمایشی و اولیه به سر می‌برد، عضویت بدون کد دعوت در آن غیرممکن است.

اگر قصد عضویت در بلواسکای را دارید، ادامه‌ی این مطلب برای شما است.

در ادامه همراه مگ تک باشید.


عضویت در بلواسکای نیز مانند خیلی از شبکه‌های اجتماعی دیگر، مراحلی دارد که باید آن‌ها را به درستی طی نمائید. در ادامه به نحوه عضویت در این شبکه اجتماعی می‌پردازیم.

نحوه عضویت در بلواسکای

1- ابتدا اپلیکیشن بلواسکای را از اپ استور یا گوگل پلی دانلود کنید.

2- وارد اپلیکیشن شوید و روی گزینه Create a New Account ضربه بزنید.

3- Hosting Provider خود را روی گزینه‌ی BlueSky بگذارید و روی گزینه‌ی Next بزنید.

4- کد دعوت خود را وارد نمائید.

5- حال اطلاعات فردی خود را وارد نمائید.

6- حالا وارد بلواسکای شده اید و صفحه اول این شبکه برای شما باز می‌شود.

همان‌طور که در بالا مشاهده نمودید، مراحل ثبت‌نام در بلواسکای چندان سخت نیست؛ اما باید ریزه‌کاری‌های ثبت نام را به درستی انجام دهید تا خللی در روند ثبت‌نام شما رخ ندهد.


کد دعوت رایگان

با توجه به این‌که عضویت در بلواسکای احتیاج به کد دعوت دارد و بدون کد ورود به این شبکه اجتماعی امکان‌پذیر نیست، در این قسمت نحوه عضویت بدون نیاز به کد دعوت را به شما آموزش می‌دهیم.

1- در این قسمت روی گزینه Join The waitlist ضربه بزنید.

2- در این مرحله ایمیل خود را وارد کنید و روی گزینه Join Waitlist ضربه بزنید.

3- و حالا فقط به مدت چند روز باید منتظر بمانید تا بلواسکای کد دعوت را برای شما ارسال کند.


در این مقاله، تلاش بر این بود که شما را با نحوه‌ی عضویت در شبکه اجتماعی بلواسکای آشنا کنیم. بلواسکای، یک شبکه اجتماعی جدید است که فضای شبیه به توییتر دارد. اشخاصی مانند جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا نیز در تلاش هستند تا بتوانند در این شبکه اجتماعی عضو شوند. اگر این آموزش برای شما کاربردی بود، نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید