آموزش

آموزش گرفتن عکس لاتاری با گوشی به روش ساده

نحوه گرفتن عکس لاتاری با گوشی
نویسنده : سارا محمدی۲۳ مهر ۱۴۰۲
0 دیدگاه

زمان ثبت نام لاتاری آمریکا 2025 آغاز شده و شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای در عرض 5 دقیقه و به راحتی آن را انجام دهید. شاید یکی از مراحل ثبت نام لاتاری که ممکن است شما را سردرگم کند مرحله آپلود عکس باشد، اما نگران نباشید ما همه نکات لازم را به شما خواهیم گفت تا این مرحله را هم به سادگی انجام دهید. کافی است برای گرفتن عکس لاتاری با گوشی موبایل نکات زیر را انجام دهید و سپس برای اینکه مطمئن شوید عکس گرفته شده با ویژگی های عکس لاتاری 2025 مطابقت دارد موارد ساده ای که در این مقاله آمده را رعایت کنید.

نحوه گرفتن عکس با گوشی برای لاتاری

با یک گوشی معمولی هم می توانید عکس لاتاری بگیرید اما بهتر است کیفیت دوربین گوشی شما کمتر از 5 مگاپیکسل نباشد. برای گرفتن عکس لاتاری با گوشی در یک محیط روشن (ترجیحا با نور طبیعی) و در مقابل یک دیوار یا پارچه سفید قرار بگیرید. زیرا پس زمینه های تیره یا طرح دار قابل قبول نیستند.

از یک نفر بخواهید با گوشی از شما عکس بگیرد. عکس باید به نحوی گرفته شود که چهره شما کاملا رو به دوربین بوده و چشم هایتان باز و مشخص باشد. عکس شما نباید دارای هیچ گونه سایه ای باشد اگر سایه جسمی روی چهره شما می افتد مکان خود را تغییر دهید.

عکس لاتاری غیرقابل قبول
عکس لاتاری غیرقابل قبول

چهره شما باید در مرکز عکس قرار بگیرد اما اگر نیست می توانید آن را به راحتی در گوشی خود کراپ کنید. پس مطمئن شوید که فضای کافی در اطراف سر شما وجود دارد تا فضایی برای برش عکس وجود داشته باشد.

ویژگی های عکس لاتاری

نمونه عکس لاتاری قابل قبول
نمونه عکس لاتاری قابل قبول

برای گرفتن عکس لاتاری با گوشی دقت کنید تمام این شرایط که منبع آن سایت ثبت نام لاتاری می باشد را رعایت کنید:

ویژگی های عکس لاتاری
  • عکس شما باید یک تصویر مربع بین 600×600 پیکسل و 1200×1200 پیکسل باشد.
  • عکس باید واضح و رنگی بوده و هیچ سایه ای نداشه باشد. عکس های سیاه و سفید پذیرفته نمی شوند
  • استفاده از عینک در عکس لاتاری مجاز نیست پس عینک خود را بردارید.
  • عکس دیجیتال شما باید در فرمت فایل JPEG بوده و حداقل 54 کیلوبایت باشد.
  • روی عکس نباید هیچ نقطه یا رنگ اضافه ای بوجود داشته باشد.
  • شخص باید مستقیم رو به دوربین بوده و نگاه خنثی داشته باشد.
  • صورت باید کاملا قابل مشاهده باشد و هیچ سایه یا لباسی صورت روی صورت را نپوشاند.
  • عکس های متقاضیانی که روسری یا کلاه بر سر دارند قابل قبول نیست مگر اینکه پوشش سر به دلایل مذهبی باشد. پوشش سر نباید هیچ بخشی از صورت متقاضی را پنهان کند.

برای گرفتن عکس لاتاری نیازی نیست به آتلیه بروید شما می توانید از یک دوست یا خویشاوند بخواهید با استفاده از دوربین دیجیتال یا دوربین تلفن همراه از شما عکس بگیرد. فقط کافی است نکات گفته شده در این نوشته را رعایت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید