آموزش

آموزش نصب ایرانسل من برای آیفون در چند دقیقه

آموزش نصب ایرانسل من روی آیفون
نویسنده : امیرعطا خوش باطن۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲
0 دیدگاه

در دنیای امروزی، نحوه مدیریت خدمات سیم‌کارت‌ پیشرفت بسیاری داشته است. دوره‌ی کدهای USSD به پایان خود نزدیک شده است و اکنون، این اپلیکیشن‌های خدماتی اپراتورها هستند که در مدیریت خدمات سیم‌کارت عصای دست کاربران هستند.

هر اپراتور اپلیکیشن مختص به خود را دارد؛ به طور مثال اپلیکیشن همراه من، ویژه مدیریت خدمات غیرحضوری مشترکین اپراتور همراه اول است و ایرانسل من، ویژه‌ی مشترکین اپراتور ایرانسل.

نصب ایرانسل من روی گوشی‌های آیفون کمی دشوارتر از همراه من است؛ چرا که ایرانسل من، برخلاف همراه من، در فروشگاه اپ استور اپل موجود نیست. اما نگران نباشید؛ ما در این مطلب قصد داریم طریقه‌ی نصب ایرانسل من را به شما آموزش دهیم.

اگر مشترک ایرانسل هستید و قصد دارید اپلیکیشن ایرانسل من را روی گوشی آیفون خود نصب کنید، این مطلب برای شما است.

در ادامه همراه مگ تک باشید.

نصب ایرانسل من روی گوشی‌های آیفون

1- وارد مرورگر Safari شوید.

2- وارد وب‌سایت My.Irancell.ir شوید.

3- پس از ورود به وب‌سایت، در نوار پایین مرورگر روی دکمه بزنید.

4- روی گزینه‌ی Add To Home Screen تپ کنید.

5- گزینه‌ی Add را انتخاب کنید.

حالا اپلیکیشن ایرانسل من به لیست اپلیکیشن‌های آیفون شما اضافه شده است و می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید.


باتوجه به تحریم‌های اپل، علیه اپلیکیشن‌های ایرانی، این روزها نصب اپلیکیشن‌های داخلی در آیفون، به یک چالش جدی برای ما ایرانی‌ها تبدیل شده است. به همین دلیل است که کاربران آیفون این روزها، به خوبی نحوه‌ی استفاده از وب اپ‌ها را یاد گرفته اند.

البته برای کسانی که اشتراک فروشگاه‌های نرم‌افزاری آیفون را دارا هستند، تمامی اپ‌های ایرانی مانند ایرانسل من، قابل نصب در آیفون هستند؛ اما به طور پیش‌فرض، فقط به واسطه‌ی نسخه‌ی وب، استفاده از اپلیکیشن‌های داخلی روی آیفون ممکن است.

سوال و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید