اینترنت

اینترنت رایگان برای زائران اربعین 1402 ؛ شرایط و آموزش استفاده

اینترنت رایگان برای زائران اربعین 1402 ؛ شرایط و آموزش استفاده
نویسنده : ساناز محمدی۰۷ شهریور ۱۴۰۲
0 دیدگاه

چیزی تا اربعین 1402 باقی نمانده و در حالی که هر روز به تعداد زائران افزوده می شود، به منظور رفاه حال افراد، طرح هایی چون وام اربعین و ارائه خدمات اینترنت رایگان برای زائران اربعین در نظر گرفته شده است. برای اطلاع از شرایط و نحوه استفاده از اینترنت رایگان برای زائران اربعین 1402 همراه مگ تک باشید.

اینترنت رایگان اربعین 1402

ارتباط با خانواده و دوستان از جمله دغدغه های افرادی است که به کربلا و عراق سفر می کنند. به این منظور امسال طرح هایی برای رایگان شدن اینترنت زائران در نظر گرفته شده تا دیگر نگران اینترنت و ارتباط با نزدیکان خود نباشند و بتوانند براحتی وضعیت خود را با دیگران در میان بگذارند.

درادامه با آموزش استفاده از اینترنت رایگان اربعین در خدمت شما هستیم و شرایط استفاده از اینترنت رایگان اربعین در سال 1402 را توضیح داده ایم:

اینترنت رایگان اربعین 1402 برای ایرانسل

ایرانسل 1 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل با اعتبار 7 روزه برای زائرین اربعین 1402 درنظر گرفته است.

این اینترنت در مناطق مرزی خسروی، مهران، شلمچه، چذابه، تمرچین، باشماق و همچنین مسیرهایی که به این مناطق منتهی می شوند، قابل استفاده است و برای فعال کردن بسته رایگان ایرانسل در مناطق مرزی برای اربعین 1402 می توانید کد #1*40* را وارد کرده و یا از طریق ایرانسل من این طرح را انتخاب کنید.

همچنین با ارسال عدد 1 به سرشماره 1155 می توانید در این مناطق از اینترنت رایگان ایرانسل به شکل وای فای استفاده نمایید.

بعد از ارسال پیامک، رمز وایفای در اختیار شما قرا می گیرد و می توانید به آن متصل شوید.

اینترنت رایگان اربعین همراه اول

همراه اول برای زائرین اربعین 1402 دسترسی رایگان به برنامه همراه من را فراهم کرده که از این طریق در عراق می توانید بطور رایگان برای خرید شارژ، پرداخت قبض و وصول میان دوره اقدام کنید.

همراه اول و ایرانسل همچنین از بسته های رومینگ اربعین 1402 رونمایی کرده اند که با تخفیفات خوبی همراه است و از تعرفه های معمولی و سیم کارت های عراقی بصرفه تر می باشد.

اینترنت رایگان اربعین روبیکا

ایرانسل همچنین به عنوان یکی از سهامداران اصلی روبیکا، سرویس رایگان رومینگ برای زائرن کربلا در نظر گرفته و از ابتدای شهریور 1402 پیام های متنی، صوتی و تصویری خود را برای کاربران این اپلیکیشن در عراق رایگان نموده است.

برای فعال کردن رومینگ ایرانسل در اربعین 1402؛ پیش از سفر، کد دستوری #1*1111* را شماره گیری نمایید و یا از طریق ایرانسل من نسبت به فعال سازی آن اقدام نمایید.

دریافت پیامک برای افرادی که در عراق از سرویس رومینگ ایرانسل استفاده می کنند رایگان است.

همچنین زائرین اربعین می توانند با مراجعه به دفترهای خدمات ارتباطی واقع در شهرها و مسیر های رفت و آمد مسافران کربلا، سیم کارت ویژه اربعین دریافت کنند.

کشور عراق به منظور تکریم زائرین اربعین در سال 1402 برای موکب هایی که در مسیر زائرین قرار دارد، اینترنت رایگان در نظر گرفته است.

زائران می توانند در مرز مهران از خدمات اینترنت رایگان همراه اول و ایرانسل استفاده کنند (چتر وایفای رایگان) که براساس کد ملی و شماره سیم کارت به مشترکین تعلق می گیرد.

به این ترتیب دیگر نیازی به خرید سیم کارت و تغییر شماره وجود ندارد.

اینترنت رایگان بله برای اربعین 1402

(اپلیکیشن بله) نیز با راه اندازی سامانه وضعیت اربعین برای نسخه های جدید این برنامه، شرایطی را فراهم کرده تا زائرین اربعین 1402 بدون نیاز به خرید سیم کارت عراقی و بدون اینترنت بتوانند وضعیت خود را در این سامانه ثبت کنند و اطرافیان را چه در ایران و چه در کربلا (برای همسفران) از وضعیت خود باخبر کنند. (تنها برای کاربران اندروید)

با ورود به بخش اعلام وضعیت در برنامه بله می توانید اطرافیان را از وضعیت خود باخبر کنید.

  1. برای استفاده از اینترنت رایگان بله در سفر اربعین، جدیدترین نسخه اپلیکیشن بله را دریافت کنید
  2. در قسمت پایین برنامه بر روی گزینه جریان ضربه بزنید و سپس وارد بخش سامانه اعلام وضیت اربعین شوید تا وضعیت خود را طلاع دهید.

کاربران آیفون برای ارتباط با نزدیکان خود در برنامه بله بدون اینترنت می توانند کد #2*500* را شماره گیری نمایند و با انتخاب عدد 1 وضعیت خود را به اشتراک بگذارند.

وزیر ارتباطات عراق هم از ارائه سیم کارت با خدمات تماس داخلی و بین المللی و همچنین اینترنت رایگان خبر داده و گفته بزودی یک شبکه فیبرنوری هوایی موقت ایجاد خواهد شد که از مرزها تا مسیرهای رفت و آمد زائران ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید