اینترنت

چگونه بفهمیم چقدر حجم اینترنت ایرانسل داریم (5 روش)

چگونه بفهمیم چقدر حجم اینترنت ایرانسل داریم
نویسنده : ساناز محمدی۳۰ بهمن ۱۴۰۲
0 دیدگاه

ایرانسل Irancell به عنوان برترین اپراتور دیتا در ایران، 85 درصد از جمعیت را تحت پوشش قرار داده و بسته های اینترنتی متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. ممکن است بخواهید از باقیمانده حجم اینترنتی ایرانسل خود باخبر شوید اما روش انجام آنرا بلد نباشید. همراه مگ تک باشید تا به شما آموزش دهیم چگونه بفهمیم چقدر حجم اینترنت ایرانسل داریم.

ممکن است بخواهید مطلب یا فیلمی را دانلود کنید و یا بسته اینترنتی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، اما ندانید از اینترنت شما چقدر باقی مانده است.

اگر از بسته های اینترنت ایرانسل استفاده می کنید، معمولا بعد از مصرف 80 درصد حجم بسته، پیامی مبنی بر رو به اتمام بودن حجم بسته اینترنتی دریافت می کنید اما برای اطلاع دقیق از میزان حجم مصرفی و حجم باقیمانده اینترنت ایرانسل می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید.

ایرانسل روش های مختلفی از جمله کد اطلاع از باقیمانده حجم اینترنت ایرانسل، استعلام اینترنت ایرانسل با ایرانسل من، استعلام با تلفن گویا و اطلاع از حجم باقیمانده اینترنت در سایت ایرانسل من را در اختیار مشترکین خود قرار داده است.

در ادامه به شما آموزش می دهیم که حجم اینترنت ایرانسل را چگونه بفهمیم:

کد اطلاع از حجم باقیمانده اینترنت ایرانسل

ساده ترین راه برای اطلاع از باقیمانده حجم باقیمانده اینترنت ایرانسل استفاده از کد دستوری USSD یا کد دستوری مانده اینترنت ایرانسل می باشد.

تنها کافیست کد استعلام مانده اینترنت ایرانسل، #10*141*و یا #4*1*555*را شماره گیری کنید تا جزئیات بسته از جمله باقیمانده حجم اینترنت ایرانسل شما نمایش داده شود.

در این روش نیازی به اینترنت نیست و تنها سیم کارت شما باید شارژ داشته باشد.

استعلام مانده اینترنت ایرانسل با برنامه ایرانسل من

با دانلود برنامه ایرانسل من و ورود به آن می توانید از باقیمانده حجم اینترنت ایرانسل خود باخبر شوید.

بعد از ورود به برنامه با کلیک بر روی گزینه (اطلاع از باقیمانده اینترنت ایرانسل) می توانید جزئیات بسته اینترنتی ایرانسل به لحاظ باقیمانده حجم و زمان را مشاهده کنید.

اطلاع از باقیمانده حجم اینترنت ایرانسل در سایت ایرانسل من

روش دیگر برای اطلاع از باقیمانده حجم اینترنت ایرانسل، ورود به سایت ایرانسل من به آدرس اینترنتی my.irancell.ir می باشد که نسخه وب ایرانسل من محسوب می شود و با ورود به آن می توانید وضعیت کامل بسته اینترنتی خود از جمله مقدار حجم مصرف شده و مقدار حجم باقیمانده را مشاهده کنید.

اطلاع از مانده اینترنت ایرانسل با اس ام اس

یک روش ساده برای اطلاع از حجم باقیمانده بسته اینترنت ایرانسل، شماره گیری کد دستوری 1*4*1*555* می باشد.

بعد از شماره گیری این کد، پیامکی از ایرانسل برای شما ارسال می شود که حجم و زمان باقیمانده از بسته اینترنت شما را اطلاع می دهد.

استعلام اینترنت ایرانسل با تلفن گویا

با شماره گیری عدد 700 می توانید از تلفن گویا برای استعلام مانده اینترنت ایرانسل استفاده کنید.

مزیت تلفن گویا این است که دیگر نیازی به اینترنت ندارید.

همچنین اگر می خواهید با خطی به غیر از ایرانسل از حجم باقیمانده بسته اینترنتی خود مطلع شوید، با شماره 09377000000 تماس بگیرید و سپس شماره خط ایرانسل که قصد گرفتن استعلام آنرا دارید وارد کرده و وارد بخش حساب شوید تا اطلاعات مربوط به باقیمانده اینترنت ایرانسل در اختیار شما قرار داده شود.

  • با رسیدن به تاریخ انقضای اینترنت ایرانسل، پیامی مبنی بر نداشتن بسته فعال دریافت خواهید کرد و باید مجددا برای خرید و فعالسازی بسته اقدام نمایید.
  • اگر هنگام استعلام باقیمانده اینترنت ایرانسل خطایی مبنی بر (در حال حاضر امکان پذیر نیست یا مقدور نمی باشد) دریافت نمودید، آنتن سیم کارت ایرانسل را مورد بررسی قرار دهید و گوشی را روی حالت (هواپیما) بگذارید. گاهی هم مشکل از سوی شبکه ایرانسل رخ می دهد.

همچنین بخوانید:

کد بسته اینترنت ایرانسل ماهانه ۲۰ گیگ

دیدگاهتان را بنویسید