اینترنت

کد مرسوله پستی تیپاکس را از کجا ببینیم و نحوه پیگیری بسته پستی

کد مرسوله پستی تیپاکس را از کجا ببینیم و نحوه پیگیری بسته پستی
نویسنده : ساناز محمدی۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲
1 دیدگاه

تیپاکس به عنوان یک شرکت خصوصی پست که بیش از 50 سال است مشغول به فعالیت می باشد، انتخاب خیلی از افراد برای ارسال بسته های پستی می باشد. تیپاکس و پست شباهت های زیادی به یکدیگر دارند اما در برخی موارد می توان بین آنها تفاوت قائل شد. اگر بسته پستی خود را با تیپاکس ارسال کرده اید و حالا می خواهید بدانید کد مرسوله پستی تیپاکس را از کجا ببینیم و نحوه پیگیری بسته پستی چگونه است؟ تا انتهای این مقاله از مگ تک همراه ما باشید.

چگونه کد مرسوله تیپاکس را پیگیری کنیم

بعد از رواج استفاده از پست برای ارسال بسته های پستی، افراد براحتی از طریق کد مرسوله وضعیت بسته های پستی خود را پیگیری می کنند. حالا اگر بسته پستی با تیپاکس فرستاده شده باشد ولی هنوز به دست فرد نرسیده باشد، چطور باید بسته پستی را پیگیری کرد و کد مرسوله پستی را کجا وارد کنیم؟

ساده ترین راه برای دیدن کد مرسوله پستی تیپاکس و پیگیری بسته پستی این است که با مراجعه به سایت تیپاکس به آدرس اینترنتی tipaxco.com، وارد بخش کد رهگیری شده و با وارد کردن کد مرسوله در کادر مربوطه، بسته پستی خود را پیگیری کنید. همچنین می توانید شماره 0218457 را شماره گیری کرده و وضعیت بسته تیپاکس خود را مشاهده نمایید.

پیگیری کد مرسوله تیپاکس در سایت

کد مرسوله تیپاکس یک کد 15 تا 25 رقمی است و هنگام ثبت سفارش بصورت رسید یا پیامک در اختیار فرستنده قرار می گیرد. با ورود به سایت پیگیری کد مرسوله تیپاکس tipaxco.com، گزینه رهگیری را انتخاب کنید:

پیگیری مرسوله پستی با کد رهگیری تیپاکس

و سپس کد رهگیر را در کادر مورد نظر وارد کنید تا ببینید بسته پستی شما در حال حاضر کجاست.

پیگیری بسته پستی با کد رهگیری تیپاکس

پیگیری مرسوله پستی تیپاکس با شماره تلفن

برای پیگیری بسته پستی خود در تیپاکس می توانید براحتی شماره 0218457 شماره گیری کرده و وضعیت بسته پستی خود را از طریق سامانه پیگیری نمایید.

📞0218457

مشاهده و پیگیری کد مرسوله تیپاکس در مای تیپاکس

استفاده از برنامه مای تیپاکس روش دیگری برای پیگیری بسته پستی تیپاکس می باشد.

  1. اپلیکیشن MyTipax را دانلود کرده و وارد برنامه شوید.
  2. شماره تلفن و رمز عبور خود را وارد کنید و در صورتی که قبلا ثبت نام نشده اید، اطلاعات خود را وارد کنید.
  3. حالا در قسمت رهگیری که بالای صفحه قرار دارد، کد مرسوله را وارد کنید.
رهگیری مرسوله پستی تیپاکس

اگر هنوز بسته پستی به دستتان نرسیده و به دلایل مختلف اطلاعات زیادی از مرسوله پستی در دست ندارید، می توانید روش پیگیری مرسوله پستی تیپاکس با نام خانوادگی را به کار ببرید.

با شعبه ارسال کننده تیپاکس تماس بگیرید و با در اختیار گذاشتن اطلاعات شخصی، پیگیری بسته پستی خود در تیپاکس را انجام دهید.

  • همچنین می توانید با مراجعه حضوری به یکی از نمایندگی تیپاکس در شهر خود، وضعیت بسته پستی را پیگیری کنید.
  • در صورت عدم حضور در خانه یا هر مقصدی که روی بسته درج شده، تیپاکس موظف است تا دو مرتبه برای تحویل بسته پستی به شما مراجعه کند.
تیپاکس چند روزه میرسه

زمان ارسال تیپاکس معمولا بین 1 تا 5 روز کاری است که با ورود به سایت رسمی تیپاکس و وارد کردن مبدا و مقصد، می توانید از زمان تقریبی رسیدن بسته پستی خود باخبر شوید.

کد رهگیری تیپاکس چند رقمی است

کد رهگیری تیپاکس 15 تا 25 رقمی است.

ساعت کاری تیپاکس

ساعت کاری تیپاکس در تهران از ساعت 9 صبح تا 18 روزهای شنبه تا چهارشنبه و روز پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا 13 می باشد. در شهرستان نیز ساعت کاری تیپاکس از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 صبح تا 13 و بعداز ظهر ساعت 16 تا 20 می باشد.
ساعت کاری تیپاکس در روزهای پنجشنبه شهرستان از ساعت 9 تا 13 است.
پیگیری بسته پستی در تیپاکس را می توانید روزهای تعطیل نیز با استفاده از کد مرسوله انجام دهید.

برخی افرادی که تیپاکس را برای ارسال بسته های پستی خود انتخاب می کنند، از مشکل رهگیری تیپاکس و تاخیر تیپاکس و در مواردی آسیب به بسته های پستی ناراضی هستند که تماس با پشتیبانی تیپاکس می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

  1. علی گفت:

    س.وضعیت کدرهگیری تیپاکس خیلی افتضاحه.اداره پست مرحله به مرحله محموله پستی رو توی سایتش میزنه که کدوم شهررسیده وکجاست ولی تیپاکس نه.لطفاپیگیری محموله رو مثل پست شماهم توی سایت نشون بدین