اینترنت

ترجمه آنلاین با دوربین گوشی با بهترین اپلیکیشن ها + دانلود

ترجمه آنلاین با دوربین گوشی با بهترین اپلیکیشن ها + دانلود
نویسنده : ساناز محمدی۱۴ شهریور ۱۴۰۲
0 دیدگاه

اینکه بتوان با گوشی و در کوتاهترین زمان متن یا نوشته های روی یک محصول خارجی را ترجمه کرد؛ قابلیتی است که در گوگل ترنسلیت وجود دارد. علاوه بر ترجمه متون خارجی به زبان فارسی، می توانید بدون نیاز به تایپ و تنها با دراختیار گذاشتن عکس از متن مورد نظر خود، ترجمه فارسی آنرا بدست آورید. همراه مگ تک باشید تا ترجمه آنلاین با دوربین گوشی با بهترین اپلیکیشن ها + لینک دانلود را با شما به اشتراک بگذاریم.

گوگل ترنسلیت به عنوان بهترین و کاملترین ترجمه ماشینی دنیا 88 زبان مختلف را ترجمه می کند، اما قابلیت های این ابزار تنها به ترجمه متنی محدود نمی شود، بلکه می توان پیام های صوتی و یا متن های تصویری را نیز با گوگل ترنسلیت ترجمه کرد. تنها کافیست با گرفتن عکس از متن مورد نظر، تصویر را مقابل گوگل ترنسلیت قرار دهید تا با استفاده از قابلیت اسکنر ترجمه انگلیسی به فارسی با دوربین، بدون نیاز به تایپ، در عرض چند ثانیه ترجمه فارسی آنرا در اختیار شما قرار دهد.

مترجم گوگل با اسکن عکس در گوشی های اندروید و آیفون قابل استفاده است و در زمان کوتاه ترجمه متن های خارجی را در اختیار ما قرار می دهد.

با استفاده از ترجمه آنلاین با دوربین گوشی گوگل براحتی می توانید در سفر به کشورهای مختلف ترجمه متون را در عرض چند ثانیه بدست آورید. نوشته های روی محصولات آرایشی بهداشتی و یا محصولات الکترونیکی را بخوانید و اطلاعات کاملی را در مورد آنها بدست آورید.

نحوه ترجمه متن از روی عکس با دوربین گوشی

برای ترجمه عکس آنلاین می توانید آخرین نسخه از برنامه گوگل ترنسلیت را دانلود نموده و روی گوشی خود داشته باشید و یا از طریق گوگل وارد این برنامه شوید. ما ساده ترین راه را آموزش می دهیم:

  1. ابتدا وارد گوگل شوید و google translate را جستجو کنید
  2. از بین گزینه های پیش رو بر روی google translate picture کلیک کنید
ترجمه با دوربین گوشی انلاین

3. حالا صفحه ای به شکل زیر پیش روی شماست، بر روی images ضربه بزنید تا بتوانید از ترجمه آنلاین با دوربین گوشی استفاده کنید

بهترین برنامه مترجم با دوربین گوشی

4. در این بخش می توانید بطور مستقیم از متن مورد نظر خود عکس بگیرید و یا عکس آنرا از گالری گوشی انتخاب کنید

ترجمه متن انگلیسی به فارسی با عکس گرفتن

5. ما دوربین گوشی استفاده کردیم و با بعد از انتخاب گزینه take photo، از متنی که می خواستیم ترجمه فارسی آنرا بدست آوریم عکس گرفتیم

(برای اینکه مترجم آنلاین با دوربین گوشی، کیفیت بهتری داشته باشد، بصورت جزئی و تکه تکه از عبارات عکس بگیرید)

بهترین برنامه مترجم با دوربین گوشی

6. بعد از گرفتن عکس، بر روی use photo ضربه بزنید

ترجمه آنلاین با دوربین گوشی گوگل

7. حالا عکس در حال آپلود شدن است

مترجم گوگل با اسکن عکس

8. عکس بر روی برنامه قرار می گیرد و حالا باید با انتخاب زبان مورد نظر، ترجمه آنرا بدست آوریم

ترجمه آنلاین با دوربین گوشی

9. برای ترجمه انگلیسی به فارسی با دوربین گوشی، زبان خروجی ترنسلیت را به فارسی (persian) تغییر دهید

ترجمه انگلیسی به فارسی با دوربین گوشی

10. به همین راحتی ترجمه آنلاین با دوربین گوشی گوگل در اختیار شما قرار می گیرد. می توانید این عکس را ذخیره کنید.

ترجمه انلاین با دوربین گوشی

برای ترجمه متن انگلیسی به فارسی با عکس گرفتن در همان لحظه، توجه کنید که فاصله دوربین با محصول مورد نظر زیاد نباشد، پس می توانید از هر بخش به صورت جداگانه عکس بگیرید و برای ترجمه در اختیار گوگل ترنسلیت قرار دهید.

برخی از کاربران از بروز مشکل در ترجمه بعد از بروز رسانی این برنامه خبر داده اند. در صورت بروز چنین مشکلی از طریق گوگل وارد برنامه شوید.

با دانلود زبان فارسی بر روی برنامه گوگل ترنسلیت در گوشی خود می توانید بصورت آفلاین هم از این برنامه استفاده کنید اما کیفیت آن به اندازه وضعیت آنلاین نیست.

بهترین برنامه مترجم با دوربین گوشی

اگر به دنبال برنامه‌ هایی هستید که توانایی ترجمه متن از روی عکس‌ را داشته باشد، چندین گزینه موجود است. این اپلیکیشن‌ ها متون را از روی عکس شناسایی و ترجمه می‌ کنند. از بین ده ها برنامه ترجمه با دوربین، بهترین آنها را معرفی نموده ایم و لینک دانلود هر یک را در اختیار شما قرار داده ایم:

Microsoft Translator

بهترین برنامه ها برای ترجمه آنلاین: microsoft translator

یکی از بهترین برنامه های ترجمه آنلاین با دوربین گوشی ایفون؛ برنامه مایکروسافت ترنسلیت (Microsoft Translator) است که گوشی های هم اندروید هم قابل استفاده است.

این ابزار قابلیت ترجمه متن از روی عکس‌ ها را دارد. فقط کافیست تصویر مورد نظر را آپلود کنید تا متن را ترجمه کند.

قابلیت تبدیل گفتار به نوشتار، پین کردن ترجمه های مهم، پشتیبانی از ساعت های هوشمند اندروید و دسترسی به تلفظ صحیح لغات از جمله ویژگی های این برنامه می باشد.

Photo Translator

بهترین برنامه ترجمه انگلیسی به فارسی با گوشی: Photo Translator

این اپلیکیشن مخصوص ترجمه متون درون تصاویر طراحی شده است. با آپلود تصویر و انتخاب زبان مورد نظر، می‌ توانید ترجمه را مشاهده کنید.

از جمله قابلیت های این برنامه دقت بالا و تکنولوژی عالی برای تشخیص خطا در متن، پشتیبانی از 100 زبان مختلف و امکان اشتراک گذاری ترجمه با دیگران می باشد.

iTranslate

برنامه ترجمه متن انگلیسی از روی عکس: iTranslate

با استفاده از اپلیکیشن iTranslate می توانید متن های مختلف را از عکس استخراج کرده و ترجمه آنها را بدست آورید.

پشتیبانی از بیش از 50 زبان، ‏قابلیت اشتراک گذاری، امکان ذخیره و کپی متن ترجمه شده از جمله قابلیت های این برنامه ترجمه آنلاین با گوشی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید