سیم کارت

اینترنت رایگان همراه اول؛ چند روش برای دریافت اینترنت رایگان

اینترنت رایگان همراه اول؛ چند روش برای دریافت اینترنت رایگان
نویسنده : ساناز محمدی۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲
1 دیدگاه

همراه اول با نام اختصاری IR-MCI؛ زیر مجموعه شرکت مخابرات ایران و یکی از بزرگترین اپراتورهای شبکه تلفن همراه می باشد که نزدیک به 3 هزار منطقه تحت پوشش اینترنت این شرکت هستند. سال هاست که همراه اول و ایرانسل به عنوان دو رقیب در زمینه ارائه خدمات تلفن همراه فعالیت دارند و برای جذب مشتری و رفاه حال آنان طرح های تشویقی اینترنت یا مکامله رایگان در نظر می گیرند. در این مطلب به معرفی چند روش برای دریافت اینترنت رایگان همراه اول می پردازیم.

چگونه اینترنت رایگان بگیریم همراه اول. برای اینکه از اینترنت رایگان همراه اول بهره مند شوید چند روش وجود دارد که در ادامه برای شما توضیح داده ایم:

اینترنت رایگان همراه اول با نصب برنامه همراه من

نحوه گرفتن اینترنت رایگان همراه اول: نصب برنامه همراه من

دانلود و نصب برنامه همراه من، ساده ترین روش دریافت ۱۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول می باشد. برای استفاده از این طرح باید جدیدترین نسخه همراه من را در گوشی خود داشته باشید

اپلیکیشن همراه اول علاوه بر خدماتی که در زمینه پرداخت قبض، خرید شارژ و بسته اینترنت و … در اختیار مشتریان قرار می دهد، بسته اینترنت 10 گیگابایتی به شما هدیه می دهد که تا 3 روز اعتبار دارد.

 1. بعد از نصب برنامه همراه من در گوشی، وارد برنامه شوید.
 2. شماره موبایل خود را وارد کنید تا کد تایید برای شما ارسال شود.
 3. از بین گزینه های پیش رو بر روی گزینه طرح های تشویقی کلیک کنید.
 4. با انتخاب گزینه هدیه های همراهی بر روی دکمه (فعالسازی) کلیک کنید.
 5. حالا پیامی مبنی بر موفقیت در ثبت درخواست شما به شماره موبایلتان ارسال می شود و کمی بعد اینترنت رایگان 10 گیگی همراه اول برای شما فعال خواهد شد.
 6. با شماره گیری کد دستوری #10100 می توانید از باقیمانده اینترنت رایگان همراه اول مطلع شوید.

هر فرد تنها 1 بار می تواند از این طرح اینترنت رایگان همراه اول استفاده کند و بعد از گذشت 72 ساعت از فعالسازی این طرح، فاقد تمدید خودکار است.

اینترنت رایگان همراه اول با عضویت در باشگاه فیروزه ای

با عضویت در باشگاه فیروزه ای (باشگاه مشتریان همراه اول) نیز می توانید برای گرفتن اینترنت رایگان همراه اول اقدام کنید.

مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول با عضویت در باشگاه فیروزه ای همراه اول می توانند با پرداخت قبض، خرید شارژ و یا دعوت دوستان با توجه امتیازی که در باشگاه فیروزه ای کسب می کنند، هدایای مختلفی همچون اینترنت رایگان همراه اول دریافت کنند.

با عضویت در همراه من به طور خودکار یکی از اعضای باشگاه فیروزه ای خواهید شد و 48 ساعت بعد از پرداخت قبض یا خرید شارژ، امتیاز شما لحاظ خواهد شد و شما تا یک ماه برای دریافت امتیاز خود و استفاده از مزایای آن فرصت دارید.

با پرداخت غیر حضوری قبض پایان دوره شماره های ثابت همراه اول تا تاریخ 6ام هر ماه، 2 گیگ اینترنت رایگان همراه اول دریافت می کنید که اعتبار یک روزه دارد.

اینترنت رایگان همراه اول با طرح دوشنبه سوری

کد اینترنت رایگان همراه اول دوشنبه سوری

از دیگر روش های گرفتن اینترنت رایگان همراه اول، استفاده از طرح دوشنبه سوری است که برای همه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول امکان پذیر است.

برای فعال کردن طرح دوشنبه سوری و استفاده از اینترنت رایگان همراه اول می توانید دوشنبه آخر هر ماه، کد # ۶۴ * ۱۰۰ * را شماره گیری کنید و برنده یکی از سرویس های این طرح از جمله اینترنت رایگان همراه اول باشید.

 • اینترنت دوشنبه سوری از 500 مگابایت تا 100 گیگ متفاوت است.
 • برای هر مشترک همراه اول یکبار در ماه امکان فعال سازی این طرح وجود دارد.
 • برای اطلاع از باقیمانده اینترنت رایگان در طرح دوشنبه سوری کد دستوری 100640# را شماره گیری نمایید.

دریافت اینترنت رایگان همراه اول با تعویض سیم کارت به یوسیم

دریافت اینترنت رایگان سیم کارت جدید همراه اول

هدیه تعویض سیم کارت همراه اول راه دیگری برای استفاده از اینترنت رایگان همراه اول می باشد. در این طرح با تعویض سیم کارت همراه اول خود به سیم کارت نسل چهارم یوسیم (سیم کارت های مخصوص اینترنت نسل 4 و 4.5)، علاوه بر برخورداری از اینترنت پرسرعت بدون تغییر شماره موبایل شما، می توانید از اینترنت رایگان همراه اول 20 گیگابایتی (برای مشترکین دائمی همراه اول) و اینترنت رایگان 15 گیگی همراه اول (برای مشترکین اعتباری) به مدت 30 روز، بهره مند شوید.

برای تعویض سیم کارت به یوسیم و گرفتن اینترنت رایگان همراه اول قبل از هرچیز با شماره گیری # ۶ * ۱۰ * از نسل سیم کارت خود مطلع شوید.

حدود یک هفته بعد از تعویض یوسیم، طرح اینترنت رایگان همراه اول فعال سازی می شود.

گرفتن اینترنت رایگان همراه اول با خرید سیم کارت دائمی

اینترنت رایگان همراه اول: تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی

یک روش برای اینکه از اینترنت رایگان همراه اول بهره مند شوید، خرید سیم کارت دائمی همراه اول است.

به کاربرانی که سیم کارت دائمی همراه اول خریداری کنند، 30 گیگ اینترنت رایگان تعلق می گیرد، علاوه بر این هدیه، مکالمه نیم بها به مدت 6 ماه و ماهانه 100 پیامک فارسی و انگلیسی به مدت 6 ماه به فرد هدیه داده می شود.

همچنین اگر سیم کارت اعتباری همراه اول دارید با تبدیل آن به سیم کارت دائمی نیز مشمول این طرح و هدیه اینترنت رایگان همراه اول خواهید شد.

اینترنت رایگان جوانان همراه اول

اینترنت همراه اول برای جوانان

هدیه شارژ جوانان، راه دیگری برای دریافت اینترنت رایگان همراه اول مخصوص مشترکین همراه اولی است که سن آنها کمتر از 25 باشد.

در این طرح با هر بار خرید شارژ برای سیم کارت همراه اول، یک بسته اینترنتی هدیه نیز دریافت می کنید و به میزانی که مبلغ شارژ بیشتر باشد، حجم بسته اینترنت رایگان همراه اول و مدت اعتبار آن هم افزایش پیدا می کند.

کد دستوری برای استفاده از طرح اینترنت رایگان همراه اول برای جوانان #151 و #12410 می باشد.

دیگر روش های دریافت اینترنت رایگان همراه اول 1402

 1. در روز تولد خود نیز می توانید از همراه اول اینترنت رایگان هدیه بگیرید که شامل هدیه مکالمه، بسته اینترنت و امتیاز باشگاه فیروزه ای می باشد. کد 2 گیگ اینترنت رایگان همراه اول برای مشترکین همراه اول که روز تولد آنها باشد؛ #412110 می باشد که 1 روز اعتبار دارد.
 2. همچنین در سالروز تولد اپراتور همراه اول، هر سال در مرداد ماه بسته اینترنتی 7 روزه به مشترکین هدیه می دهد.
 • سه گیگ اینترنت رایگان همراه اول برای عید قربان تا غدیر به مدت 3 روز

دیدگاهتان را بنویسید

 1. علی جمعه رحیمی گفت:

  بسته رایگان میخام