سیم کارت

بسته نامحدود همراه اول را چگونه فعال کنیم؟

بسته نامحدود همراه اول را چگونه فعال کنیم؟
نویسنده : ساناز محمدی۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۲
0 دیدگاه

در شرایطی که هزینه های اینترنت روز به روز افزایش پیدا می کند، بهترین راهکار استفاده از بسته های نامحدود است. همراه اول به عنوان یکی از معتبرترین اپراتورهای تلفن کشور، بسته نامحدود ارائه می دهد که برای افرادی که مصرف اینترنت آنها زیاد است، پیشنهاد خوبی است. اما بسته نامحدود همراه اول را چگونه فعال کنیم و بسته نامحدود همراه اول چند گیگ است؟ در این مقاله همراه مگ تک باشید تا با روش دریافت اینترنت نامحدود همراه اول و کد بسته نامحدود همراه اول آشنا شوید.

چگونه بسته نامحدود همراه اول را فعال کنیم

بسته های نامحدود معمولا برای ساعت معینی از شب تا صبح هستند که اینترنت ترافیک کمتر و سرعت بیشتری دارد و بهترین زمان برای دانلود اطلاعات می باشد.

در حال حاضر تنها یک بسته نامحدود همراه اول در دسترس است. این بسته نامحدود همراه اول 450 گیگابایت با مدت اعتبار 30 روزه می باشد از ساعت 1 شب تا ساعت 11 صبح قابل استفاده است.

قیمت این بسته نامحدود همراه اول 20 هزار تومان می باشد و برای فعالسازی آن می توانید به روش زیر عمل کنید:

نحوه فعال سازی بسته نامحدود همراه اول با برنامه

  1. برای فعال کردن بسته نامحدود همراه اول، ابتدا وارد برنامه همراه من شوید.
  2. گزینه (بخش خرید بسته) را انتخاب کنید.
  3. در بین گزینه های پیش رو (ماهانه) را انتخاب کنید.
  4. بسته اینترنت نامحدود سی روزه با قیمت 199.000 ریال را از بین موارد پیشنهادی انتخاب کنید.
  5. این طرح از ساعت 1 بامداد تا 11 صبح می باشد که با سیاست مصرف منصفانه و اعمال محدودیت سرعت برای مصارف بالاتر از 100 گیگ (بعد از به پایان رسیدن حجم گیگ تعیین شده، سرعت اینترنت شما کاهش پیدا می کند)، ارائه می شود.

کد فعال سازی بسته نامحدود همراه اول

یک روش برای استفاده از بسته نامحدود همراه اول که بسیار ساده و سریع هم هست، شماره گیری کد دستوری است:

کد فعال سازی بسته نامحدود همراه اول #33232*100* می باشد.

فعال سازی بسته نامحدود همراه اول از طریق سایت

روش دیگر برای فعال سازی و استفاده از اینترنت نامحدود همراه اول شبانه، شماره گیری کد دستوری # 22*1000* و یا مراجعه به سایت رسمی همراه اول با ادرس اینترنتی www.mci.ir می باشد که با کلیک بر روی بخش اینترنت می توانید بسته مورد نظر را مشاهده و خریداری نمایید. این بسته ها پرسرعت و با قابلیت پشتیبانی از شبکه های 2G,3G,4G,4.5G می باشند.

  • توجه داشته باشید که گرچه این بسته ها نامحدود هستند اما دارای سقف دانلود و الگوی مصرف منصفانه می باشند.
  • اگر بطور همزمان از چند بسته استفاده می کنید، اولویت مصرف با اینترنت نامحدود شماست.
  • لازم به ذکر است که بسته های نامحدود همراه اول شبانه بطور خودکار رزو نمی شوند و همزمان با اینترنت نامحدود همراه اول شبانه می توانید از سایر طرح های اینترنت همراه اول نیز استفاده کنید.

پیش از این طرح های متنوع تری برای استفاده از اینترنت نامحدود همراه اول وجود داشت اما در حال حاضر تنها امکان فعال سازی بسته نامحدود همراه اول با ظرفیت 450 گیگابایت و البته با سیاست مصرف منصفانه وجود دارد.

همچنین بخوانید: علت ضعیف شدن اینترنت

دیدگاهتان را بنویسید