سیم کارت

استعلام شارژ سیم کارت دزدگیر ؛ همراه اول یا ایرانسل

استعلام شارژ سیم کارت دزدگیر
نویسنده : مهدیه۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲
0 دیدگاه

یکی از جدید ترین و به روز ترین سیستم های امنیتی و ضد سرقت دزدگیر سیم کارتی است. که بیشتر از این سیستم برای منازل، دفاتر کار، ادارات، مغازه ها و ماشین استفاده می شود. این سیستم قابلیت این را دارد که سیم کارت بروی دستگاه نصب شود و امکان تماس تلفنی با صاحب کار هم در آن فراهم است. دزدگیرهای سیم کارتی در دو نوع تصویری و ساده وجود دارند نوع تصویری آن مانند آیفون های تصویری دوربین دارند و همچنین قابلیت هشدار و آژیر سرقت هم دارند. دزدگیر سیم کارتی نوع ساده دارای قابلیت های ضد سرقت، هشدار صوتی و تماس تلفنی است. در ادامه درباره این سیستم و استعلام شارژ سیم کارت دزدگیر بیشتر بخوانید.

از دارایی های خود در خانه و خارج از خانه با تکنولوژی های جدید محافظت کنید. این فناوری جدید امکان جدا شدن از شرکت های سنتی امنیت خانه را برای شما فراهم کرده است. اکثر سیستم های هشدار امروزه از فناوری سلولی استفاده می کنند به این معنی که برای کار کردن به یک برنامه بی سیم نیاز دارند. همراه اول و یا ایرانسل از ارائه دهندگان پیشرو فناوری سلولی است.
افزودن امنیت بی‌سیم به سیستم هشدار شما می‌تواند راحتی و تطبیق‌پذیری را به محافظت از خانه شما بیافزاید که سیستم اصلی سیم‌کشی نمی‌تواند ارائه دهد. افزودن امنیت بی‌سیم به خانه یا سیستم هشدار برای کسب‌وکار کوچک شما، کار ساده‌ای است.
افزودن امنیت بی سیم به سیستم هشدار موجود شما کلید محافظت از خانواده و دارایی شما در برابر سرقت است. برای محافظت از خانه خود، باید بهترین سیستم هشدار ممکن را در محل خود داشته باشید.سیستم های هشدار یکی از محبوب ترین راه ها برای محافظت از خانه و خانواده شما در برابر سرقت و سایر انواع جنایت هستند.

استعلام شارژ سیم کارت دزدگیر

برای شارژ کردن سیم کارت دزدگیر خود می توانید وارد صفحه اصلی یا دیزا شوید و با نگه داشتن دگمه چک به مدت 3 ثانیه وارد صفحه شماره گیری می شوید. که کد دستوری سیم کارت مورد نظر خود همراه اول ( #11*140*) ایرانسل (#1*141*) وارد می کنید بعد دگمه اینتر را فشار دهید تا استعلام یا باقی مانده شارژ سیم کارت را به شما نشان دهد. شارژ سیم کارت به صورت پیامک روی صفحه ال سی دی دستگاه نشان داده می شود. دستور مشاهده شارژ سیم کارت دزدگیر هم مانند سیم کارت های تلفن همراه، همراه اول و ایرانسل است استفاده می شود.
زبان متن پیام شارژ سیم کارت به دو صورت انگلیسی یا فارسی نشان داده می شود که به شما بستگی دارد که کدام را انتخاب کنید که این قابلیت را همه دستگاه های ایرانی دارند. برای انتخاب نوع زبان سیم کارتتان می توانید طبق دستورات اپراتور ارائه دهنده سیم کارتتان انجام دهید.

طریقه شارژ کردن سیم کارت دزد گیر

برای شارژ کردن سیم کارت می توانید به صورت غیر مستقیم با استفاده از کد های دستوری همراه اول یا ایرانسل یا از طریق آپ یا برنامه های دیگر سیم کارت دزدگیرتان را شارژ کنید.

مزایای داشتن طرح سیم کارت برای دستگاه سیستم هشدار شما چیست؟

سیم کارت موجود در سیستم هشدار شما این مزیت را دارد که به شبکه تلفن همراه محلی متصل شود. بنابراین می تواند با دستگاه های دیگر ارتباط برقرار کند. سیم کارت دستگاه سیستم دزدگیر به آن اجازه می دهد اطلاعات را به گوشی شما ارسال کند. این معمولاً بدون سیم کارت در دستگاه سیستم هشدار امکان پذیر نیست.

همچنین، سیم‌کارت‌های موجود برای سیستم‌های هشدار، به لطف اتصال تلفن همراه در سراسر جهان، روشی آسان و مقرون به صرفه را برای محافظت از خانه و عملکرد سیستم هشدار شما ارائه می‌دهند.

می توانید واحد پایه سیستم هشدار را در هر کجا که بخواهید قرار دهید؟

می توانید واحد پایه سیستم هشدار GSM را در هر جایی که می خواهید قرار دهید. تا زمانی که سیگنال تلفن همراه خوبی دارید، می توانید واحد پایه را در هر جایی که می خواهید، مانند اتاق خواب یا آشپزخانه قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید