سیم کارت

اینترنت رایگان ایرانسل؛ 5 روش برای دریافت اینترنت رایگان

اینترنت رایگان ایرانسل؛ 5 روش برای دریافت اینترنت رایگان
نویسنده : ساناز محمدی۲۹ فروردین ۱۴۰۲
4 دیدگاه

ایرانسل به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران همواره بسته ها و جوایز متنوعی برای مشتریان خود در نظر می گیرد. در سال جدید ایرانسل از پیشنهادهای ویژه خود برای دریافت اینترنت رایگان رونمایی کرده و در این مقاله به معرفی 5 روش برای دریافت اینترنت رایگان می پردازیم.

پیشنهادهای ویژه ای برای دریافت اینترنت رایگان ایرانسل وجود دارد و در ادامه 5 تا از راه های گرفتن اینترنت رایگان ایرانسل را با شما در میان می گذاریم.

دریافت اینترنت رایگان ایرانسل من

دریافت اینترنت رایگان با نصب ایرانسل من

ایرانسل من به عنوان نرم افزار تخصصی سیم کارت های ایرانسل، علاوه بر ارائه خدماتی چون خرید بسته و مکالمه، خرید شارژ، پراخت قبض، خرید مودم و … راهی برای دریافت اینترنت رایگان ایرانسل می باشد.

با نصب برنامه ایرانسل من برای اولین بار، می توانید اینترنت رایگان ایرانسل 50 گیگ دریافت کنید.

تنها کافیست بعد از نصب برنامه ایرانسل من بر روی گوشی، با وارد کردن شماره موبایل خود در این برنامه ثبت نام کنید و با انتخاب رمز کاربری براحتی وارد برنامه شوید.

علاوه بر اینترنت رایگان 50 گیگ ایرانسل برای اولین ورود در ایرانسل من، می توانید با تکان دادن گوشی یا چرخاندن گردونه، شانس خود را برای دریافت هدیه اینترنت رایگان ایرانسل امتحان کنید.

ضمن اینکه با دعوت اطرافیان خود به ایرانسل من و با اولین ورود آنها به این برنامه، برای هر دوی شما 50 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل در نظر گرفته می شود.

توجه داشته باشید که نمی توان با حذف این برنامه و نصب مجدد، اینترنت رایگان اولین ورود را دریافت کرد.

گرفتن 5 گیگ اینترنت ایرانسل رایگان با ویرایش اطلاعات

چگونه از ایرانسل اینترنت رایگان بگیریم: ویرایش اطلاعات

یکی دیگر از راه های دریافت اینترنت رایگان ایرانسل، ویرایش و بروزرسانی اطلاعات کاربری در صفحه ایرانسل است که با این کار 5 گیگ اینترنت 7 روزه به شما تعلق می گیرد.

این اطلاعات شامل شماره تلفن همراه، کد ملی و پست الکترونیک شما می باشد که پس از ویرایش آنها و تایید از سوی سامانه، 5 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل هدیه می گیرید و می توانید طی 7 روز از آن استفاده کنید.

دو گیگ اینترنت رایگان ایرانسل با دعوت به سیم کارت دائمی

دریافت اینترنت رایگان ایرانسل دائمی

از دیگر راه های گرفتن اینترنت رایگان ایرانسل، دعوت از دوستان به تبدیل سیم کارت دائمی می باشد.

برای گرفتن اینترنت رایگان ایرانسل به این روش، شماره اعتباری دوستان ایرانسلی خود را به شماره 3192 پیامک کرده و دوستان خود را به تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی دعوت کنید. با پذیرفته شدن این دعوت از سوی دوستتان، 2 گیگ اینترنت یک ماهه به شما تعلق می گیرد.

همچنین با خرید سیم کارت دائمی ایرانسل یا تبدیل سیم کارت اعتباری خود به دائمی می توانید برای فعال سازی ۲۰ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل اقدام نمایید.

1 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل با نصب نرم افزار لنز

نحوه دریافت اینترنت رایگان ایرانسل: نصب نرم افزار لنز

نصب نرم افزار یکی دیگر از روش های دریافت اینترنت رایگان ایرانسل می باشد. برای دریافت اینترنت رایگان ایرانسل با نصب لنز، بعد از دریافت این نرم افزار، با شماره ایرانسل خود وارد این برنامه شوید. با اولین نصب و استفاده از برنامه لنز، 1 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل به شما تلعق می گیرد.

اما اگر قبلا از این برنامه استفاده کرده اید، با معرفی نرم افزار لنز به اطرافیان خود از طریق کدهای دستوری، 1 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل 1 روزه به شما و دوستتان هدیه داده می شود.

دریافت اینترنت رایگان ایرانسل با پرداخت الکترونیکی قبض

گرفتن اینترنت رایگان ایرانسل با پرداخت قبض آنلاین

با حذف قبض کاغذی و پراخت الکترونیکی قبض می توانید از 1 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل استفاده کنید. این قابلیت برای مشترکین دائمی ایرانسل وجود دارد و اعتبار این اینترنت هدیه ایرانسل 1 روزه است.

ضمن اینکه با این روش، در طرح جلوگیری از قطع درختان و صرفه جویی در مصرف کاغذ سهیم خواهید شد.

علاوه بر روش های ذکر شده برای دریافت اینترنت رایگان ایرانسل، برای گرفتن ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل باید صورتحساب خود را تا روز بیستم ماه صدور قبض پرداخت کنید و یک روز مکالمه ایرانسلی رایگان و یا 100 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل یک روزه را هدیه بگیرید.

با شماره گیری کد ۲۱۵۵۵* می توانید از نداشتن بدهی و تکمیل پرداخت تا قبل از تاریخ مذکور مطمئن شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

 1. هادی محمودوند گفت:

  ما که ندیدیدماینترنت رایگان ایرانسل از لنز روبیکا رو دروغه

  1. سعیدشریفی گفت:

   من ازاینترنت رایگان ایرانسل زیاد استفاده کرده ام.چه به مناسبتهای مختلف .چه درمنوی ایرانسل دنبال اینترنت میگشتم یک دفعه نوشته بودمثلا یک گیگ اینترنت مجانی.چه تخم مرغ تکون دادم وجایزه بردم خدایش زیادبردم ومیبرمسرهمین هم سه تا سیم ارنسل دارم یکی همراه اول ویکتارایتل

 2. مادرغم گفت:

  سلام ترابخدااگه نمیخواهیدبسته رایگان رابدهیدخوب نفرستیدازغروب بیشترازاون ۳گیگابایتی که شمامیخواستیدهدیه بدیدرامصرف کردم آماده شماراندیدم

 3. یوسف گفت:

  خیلی خوب است