شبکه های اجتماعی

آموزش حذف یا دیلیت اکانت برنامه شاد با چند روش ساده

آموزش حذف یا دیلیت اکانت برنامه شاد با چند روش ساده
نویسنده : ساناز محمدی۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲
0 دیدگاه

شاد به عنوان برنامه ای که در دوران کرونا برای پیشبرد برنامه های مدارس از سوی آموزش پرورش ایجاد شد؛ در کنار همه قابلیت ها، ضعف هایی نیز داشت و بسیاری از دانش آموزان و معلمان از سرعت پایین این برنامه، کاهش کیفیت فیلم و عکس در این برنامه، عدم امکان ساخت گروه برای دانش آموزان و … ناراضی بودند و حالا ممکن است با پایان سال تحصیلی تصمیم به حذف یا دیلیت اکانت این برنامه داشته باشند. همراه مگ تک باشید تا چند روش ساده برای حذف یا دیلیت اکانت برنامه شاد را به شما آموزش دهیم.

دیلیت اکانت شاد

پیش از این امکان دیلیت اکانت شاد وجود نداشت و کاربر تنها می توانست از برنامه خارج شود. اما امکان حذف کاربر در شاد جدید وجود دارد و می توان با چند روش ساده برنامه شاد را حذف یا دیلیت اکانت کرد.

نحوه حذف برنامه شاد

در ادامه آموزش حذف اکانت در شاد بصورت مرحله به مرحله را در اختیار شما قرار داده ایم:

 1. ورود به تنظیمات برنامه شاد

  وارد برنامه شوید و گزینه تنظیمات را انتخاب کنید

 2. ورود به حریم خصوصی شاد

  روی گزینه حریم خصوصی و امنیت کلیک کنید

 3. حذف خودکار اکانت شاد

  در پایین صفحه، گزینه حذف حساب کاربری را مشاهده می کنید. زیر این گزینه نوشته شده (اگر برای این مدت نبودید) بر روی آن ضربه بزنید

 4. انتخاب زمان مشخص برای حذف اکانت شاد

  چند گزینه پیش روی شماست: 3 ماه، 6 ماه، 12 ماه و 24 ماه که به انتخاب آن به اختیار شماست. به عنوان مثال انتخاب 3 ماه به این معنی است که اگر تا 3 ماه از برنامه شاد استفاده نکنید اکانت شما بصورت خودکار حذف خواهد شد.

نکته:

 • توجه داشته باشید که با حذف یا دیلیت اکانت برنامه شاد، اطلاعات شما بطور کامل پاک می شوند
 • دلیل اینکه برای حذف اکانت شاد یک بازه زمانی مشخص در نظر گرفته اند، جلوگیری از حذف اشتباه اکانت ها توسط کاربران است و برای تنظیم حذف خودکار اکانت شاد باید حداقل 3 ماه از این برنامه استفاده نکرده باشید.
 • خروج از برنامه شاد با دیلیت اکانت برنامه شاد تفاوت دارد. با خروج از برنامه شاد، اطلاعات شما در برنامه باقی می مانند و تنها کافیست مجددا وارد برنامه شوید تا به اکانت خود، چت ها و گروه ها دسترسی داشته باشید.

برای خروج از برنامه شاد، در بخش تنظیمات روی آیکون 3 نقطه دربالای صفحه ضربه بزنید و سپس گزینه خروج را انتخاب کنید.

تماس با پشتیبانی شاد

در صورت بروز هرگونه خطا در برنامه شاد می توانید با تلفن پشتیبانی شاد تماس بگیرید و 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل، از مشاورین این سامانه کمک بگیرید.

شماره پشتیبانی شاد

9099071613

دیدگاهتان را بنویسید