شبکه های اجتماعی

دیلیت اکانت تلگرام از طریق پیامک آیا امکانپذیر است؟ (آموزش ساده)

دیلیت اکانت تلگرام از طریق پیامک آیا امکانپذیر است؟ (آموزش ساده)
نویسنده : ساناز محمدی۰۷ مرداد ۱۴۰۲
0 دیدگاه

تلگرام برای حفظ امنیت کاربران خود شرایطی را ایجاد کرده که تنها از طریق ورود به حساب کاربری تلگرام می توان برای دیلیت اکانت اقدام کرد. ممکن است بخواهید تلگرام خود را دیلیت اکانت کنید اما هیچ دسترسی به اکانت تلگرام نداشته باشید. باید چه کرد؟ دیلیت اکانت تلگرام از طریق پیامک آیا امکانپذیر است؟ در این مقاله همراه مگ تک باشید تا حذف اکانت تلگرام از طریق پیامک را امتحان کنیم.

دیلیت اکانت تلگرام از طریق اس ام اس

کد تایید برای دیلیت اکانت تلگرام فقط به حساب کاربری تلگرام شما ارسال می شود. بنابراین امکان دیلیت اکانت تلگرام از طریق اس ام اس وجود ندارد.

همانطور که گفته شد؛ دیلیت اکانت تلگرام تنها از طریق حساب شخصی و احراز هویت انجام می شود تا هیچ کس بدون اطلاع نتواند اکانت تلگرام ما را پاک کند و این ویژگی باعث شده تا دیلیت اکانت تلگرام از طریق پیامک غیر ممکن باشد.

تنها راه حل این است که با شماره دیگری تلگرام نصب کنید و مشکل خود برای دیلیت اکانت تلگرام را با پشتیبانی در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنند.

اما دیلیت اکانت به روش های دیگر و با ورود به حساب کاربری امکان پذیر است. ساده ترین روش برای دیلیت اکانت تلگرام از طریق سایت رسمی است.

دیلیت اکانت تلگرام با گوگل

می توانید از روش زیر برای حذف اکانت تلگرام با گوگل اقدام کنید:

 1. ورود به سایت رسمی تلگرام
  ابتدا وارد سایت رسمی تلگرام شوید


  دیلیت اکانت تلگرام به روش ساده

 2. وارد کردن شماره تلفن

  داخل کادری که تعدادی عدد درج شده، شماره موبایل خود را بهمراه کد کشور و بدون صفر وارد کنید و دکمه sign in را بزنید
  دیلیت اکانت تلگرام به زبان ساده

 3. وارد کردن کد

  کدی که به حساب تلگرام شما ارسال شده و به شکل حروف و اعداد انگلیسی است. آنرا کپی کنید و در بخش کادر confirmation code وارد کنید

  روش دیلیت اکانت ساده تلگرام

 4. انتخاب delete account

  سه گزینه پیش روی شماست. بر روی delete account ضربه بزنید
  مراحل دیلیت اکانت تلگرام به روش ساده

 5. پاک کردن اکانت تلگرام


  دوباره شماره موبایل خود را وارد کرده و یک دلیل کوتاه برای دلیلت اکانت تلگرام بنویسید (اختیاری) و سپس دکمه آبی رنگ delete my account را بزنید.
  آموزش دیلیت اکانت تلگرام فوری

نتیجه گیری

حذف اکانت تلگرام از طریق پیامک و با اس ام اس ممکن نیست و تنها می توانید با ایجاد یک حساب کاربری کنید در تلگرام از روش های مختلف دیلیت اکانت تلگرام استفاده کنید.

ما در این مقاله روش حذف اکانت تلگرام از طریق گوگل را به زبان ساده توضیح دادیم.

 • قبل از حذف اکانت تلگرام توجه داشته باشید که اطلاعات تلگرام شما بطور کامل حذف می شود.
 • اگر بلاک یا ریپورت شده اید و تصور شما این است که با دیلیت اکانت تلگرام مشکل شما حل می شود، باید بگویم که بلاک و ریپورت با شماره شما در ارتباط است و هیچ تغییری رخ نمی دهد.
 • اگر بیشتر از 3 مرتبه در هفته اکانت تلگرام خود را پاک کنید، از سوی تلگرام بلاک می شوید و برای مدتی نمی توانید حساب کاربری جدید ایجاد کنید.

همچنین بخوانید:

سطل زباله تلگرام کجاست

دیدگاهتان را بنویسید