شبکه های اجتماعی

چگونه در فیس بوک اکانت بسازیم

ساخت اکانت فیسبوک
نویسنده : ساناز محمدی۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۲
0 دیدگاه

راهنمای ساخت یک اکانت جدید در فیس بوک برای سال 2023. اگر می خواهید یک پروفایل جدید در فیس بوک، محبوب ترین شبکه اجتماعی در سراسر دنیا، برای خود بسازید، می توانید این کار را به صورت رایگان، به راحتی و تنها در عرض چند دقیقه در گوشی موبایل خود انجام دهید.

شما می توانید ازطریق اکانت فیس بوک خود با عزیزانتان در ارتباط باشید، فایل های رسانه ای سرگرم کننده با اشتراک بگذارید و محتوای ویدئویی و عکس پست کنید.

چگونه یک اکانت فیس بوک جدید بسازید؟

اگر می خواهید یک اکانت فیس بوک بسازید، مراحل به صورت زیر هستند:

  • به www.facebook.com/r.php بروید.
  • نام، آدرس ایمیل، رمز عبور، تاریخ تولد و جنسیت خود را وارد کنید.
  • روی sign up کلیک کنید.

گام 1. یک اکانت بسازید

قبل از ساخت یک اکانت، باید بر روی تنظیمات در گوشی موبایل خود ضربه بزنید تا لوگو فیس بوک را بیابید، سپس بر روی «ساخت یک اکانت جدید» ضربه بزنید.

اقدام 1. ایجاد یک اکانت.

قبل از ایجاد یک اکانت، باید روی «تنظیمات» در iPhone یا iPad ضربه بزنید تا لوگوی فیس بوک را پیدا کنید، سپس «ساخت یک اکانت جدید» را انتخاب کنید.

گام 2. برای ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید

سپس نام خانوادگی، نام، آدرس ایمیل، تاریخ تولد، جنسیت و رمز عبور خود را وارد کنید. شما باید از نام واقعی خود برای ساخت اکانت استفاده کنید. بعد از وارد کردن تمام اطلاعات، بر روی «ثبت نام» در صفحه بعد ضربه بزنید.

گام 3. اپلیکیشن را باز کنید

بر روی دکمه نصب ضربه بزنید، سپس اپلیکیشن رسمی را دانلود و نصب کنید. این کار دسترسی کامل را به اکانت شما فراهم می کند. بعد از اتمام دانلود، می توانید با نام کاربری و رمز عبور وارد اکانت خود در فیس بوک شوید.

گام 4. پروفایل خود را درست کنید

وقتی اپلیکیشن را باز کردید، وارد قسمت تنظیمات آن شوید. بهتر است در زیر آیکون اپلیکیشن در منوی خدمات خاص با تنظیماتی برای سفارشی کردن ویژگی ‌های خاص برنامه شبکه اجتماعی آنلاین ذکر شده باشد.

گام 5. تنظیمات فیس بوک

وارد قسمت Allow These Apps To Utilize Your Account شوید و سوئیچ های مجازی مرتبط با اپلیکیشن های خاص را روشن یا خاموش کنید. به عنوان مثال، اگر اجازه بدهید اپلیکیشن های تقویم و مخاطبان شما می توانند با اکانت فیس بوک همگام شوند.

گام 6. مخاطبان خود را بروز کنید

اکنون وقت آن است که مخاطبان خود را در فیس بوک بروز کنید. برای این منظور، بر روی دکمه Update Contacts ضربه بزنید تا دوستان خود را به اکانت فیس بوک اضافه کنید. این کار به شما امکان می دهد تا به اکانت آنلاین خود دسترسی داشته باشید.

هنگام انجام این کار برای فیس بوک، مخاطبان شامل تصاویر پروفایل، تاریخ تولد و سایر اطلاعات فهرست شده در پروفایل فیس بوک برای ورودی مخاطبان شما خواهد بود.

بعد از تنظیم تمام اطلاعات، می توانید به راحتی از فیس بوک استفاده کنید. با دوستان خود چت کنید، چیزهایی را با دوستان خوب خود به اشتراک بگذارید یا تصاویری را بر روی فیس بوک آپلود کنید.

ساخت یک اکانت شرکتی در فیس بوک

ایجاد و ساخت یک اکانت تجاری در فیس بوک اساسی است و می تواند به افزایش رویت پذیری و تعامل با کسب و کار شما کمک کند. در ابتدا، شما باید یک اکانت شخصی فیس بوک داشته باشید یا یکی بسازید. تمام صفحات خدمات فیس بوک یا فن پیج ها، باید حداقل به یک اکانت شخصی در فیس بوک متصل باشند.

در مرحله بعد، برای ساخت اکانت شرکت خود در فیس بوک، به بخش تولید یک صفحه در فیس بوک بروید. از شما خواسته می شود تا نوع صفحه ای که می خواهید بسازید را انتخاب کنید.

در مرحله سوم، بر اساس نوع صفحه ای که انتخاب کرده اید، از شما خواسته می شود تا پروفایل خود را تکمیل کنید. برخی از سوالات نمونه شامل طبقه بندی خدمات، نام شرکت و شماره تلفن است.

وقتی که صفحه شما واقعا ساخته شد، باید عکس پروفایل خود را انتخاب کنید (این عکس بر روی صفحه شما ظاهر خواهد شد و به عنوان آیکونی در کنار هر محصولی که از اکانت تجاری خود پست می کنید، عمل می کند).

همچنین باید یک تصویر روی جلد (تصویر هدر بزرگ) ایجاد کنید که چیزی را هماهنگ با مشتریان احتمالی شما نشان دهد. برخی از گزینه ها شامل کلاژی از اقلامی است که تولید می کنید، لوگو کسب و کارتان یا چیزی که جایگاه شما را در جامعه تداعی می کند.

Awajis می تواند ایده های دیگری را ارائه دهد و به شما در ایجاد یک عکس روی جلد حرفه ای در فیس بوک کمک کند.

برای پایان دادن به این مقاله، اگر پست خوشامدگویی خوبی به دوستان، مشتریان و اعضای محله خود بدهید، نشان خوبی از حسن نیت خواهد بود. این صفحه طرفداران جدید شما را در دراز مدت تقویت می کند.

بنابراین، به این ترتیب می توانید یک اکانت جدید در فیس بوک بسازید.

چرا باید به فیس بوک بپیوندید؟

  • فیس بوک بیش از 500 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. این جامعه ای از شخصیت ها و ملیت ها است و فرهنگ ها و مرزهای مختلف را شامل می شود. شما می توانید در این پلتفرم ارتباط برقرار کنید، نظرات خود را به اشتراک بگذارید و تجارت کنید.
  • فیس بوک دارای قابلیت های پیام رسان، تماس تصویری و تماس زنده است که به انتقال پیام ها و برقراری ارتباط با عزیزان کمک زیادی می کند.
  • استفاده از فیس بوک بسیار آسان و کار کردن با آن سرگرم کننده است.
  • فیس بوک بهترین راه برای ایجاد حضور آنلاین است.

چرا به صفحه بیزنسی در فیس بوک بپیوندید؟

حضور در فیس بوک برای کسب و کارهای کوچک حیاتی است. شرکت فیس بوک یک نام جدید دارد: متا. با بیش از 2.91 میلیارد کاربر ماهانه، متا روش های مختلفی را برای تبلیغات خدمات، بهبود خدمات به مشتریان، افزایش فروش و رویت پذیری ازطریق پلتفرم فیس بوک در اختیار کسب و کارهای کوچک قرار می دهد.

از آنجایی که سیاست ها و الگوریتم های فیس بوک دائما در حال تغییر هستند، استفاده از وب سایت برای کسب و کار کوچک خود به نظر دشوار می آید. اما اگر به درستی استفاده شود، فیس بوک در میان بهترین پلتفرم های شبکه اجتماعی برای کسب و کارها قرار دارد.

توانایی فیس بوک در دستیابی به یک دموگرافیک خاص ازطریق کمپین ها و تبلیغات پولی یکی از بزرگ ترین مزایای آن به شمار می آید. این پلتفرم داده های زیادی را در مورد کاربران خود ردیابی می کند، که می توانند برای هدف گذاری تبلیغات مفید باشند. یک صفحه بیزنسی در فیس بوک می تواند برای استراتژی بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک نیز مفید باشد.

لینک منبع: awajis.com

دیدگاهتان را بنویسید