شبکه های اجتماعی

نحوه حذف اکانت اینستاگرام برای همیشه؛ سریع و ساده

نحوه حذف اکانت اینستاگرام برای همیشه؛ سریع و ساده
نویسنده : ساناز محمدی۲۷ فروردین ۱۴۰۲
0 دیدگاه

در عصر دیجیتالی که در آن زندگی می کنیم، رسانه اجتماعی به بخش اجتناب ناپذیری از زندگی ما تبدیل شده است. یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی اینستاگرام است، پلتفرمی که در آن کاربران می توانند عکس ها و ویدئوها را با دوستان و دنبال کنندگان خود در سراسر جهان به اشتراک بگذارند. اما مواقعی وجود دارد که در آن کاربران تصمیم بگیرند اکانت خود را بنا به دلایل شخصی یا حرفه ای حذف کنند. در این مقاله، با نحوه حذف اکانت اینستاگرام برای همیشه آشنا خواهید شد.

چگونه اکانت اینستاگرام را برای همیشه حذف کنیم

فرقی نمی کند که از مارک زاکربرگ خسته شده اید یا نگران حریم خصوصی خود هستید، ما به شما آموزش می دهیم که چگونه اکانت اینستاگرام خود را برای همیشه حذف کنید. قبل از شروع مراحل حذف اکانت اینستاگرام، مهم است که به خاطر داشته باشید که حذف اکانت اینستاگرام دائمی با دی اکتیو کردن ایسنتاگرام متفاوت است یک اقدام غیرقابل بازگشت می باشد.

به این معنی که بعد حذف اکانت اینستاگرام برای همیشه، شما نمی توانید اکانت خود را بازیابی کنید یا محتوای آن را بعد از حذف دوباره بازیابی کنید. همچنین، اگر تصمیم گرفتید که یک اکانت جدید در آینده بسازید، نمی توانید از همان نام کاربری قبلی استفاده کنید.

روش حذف اکانت اینستاگرام برای همیشه

مراحل حذف اکانت اینستاگرام دائمی

نحوه دیلیت اکانت اینستاگرام برای همیشه بسیار ساده است و تنها باید از طریق سایت رسمی ایسنتاگرام برای این کار اقدام کنید و با لینک دیلیت اکانت اینستاگرام دائمی در زمان کوتاه می توانید اکانت اینستاگرام خود را برای همیشه حذف کنید.

برای حذف دائمی اکانت اینستاگرام به روش زیر عمل کنید:

  1. روی وبسایت اینستاگرام (instagram.com) کلیک کنید.
  2. با حساب اینستاگرام خود وارد شوید.
  3. حسابی را که می خواهید حذف کنید انتخاب کنید (اگر چندین حساب دارید این گزینه را انتخاب کنید).
  4. گزینه Why are you deleting your account را خواهید دید، دلیلی را که می خواهید حساب خود را حذف کنید انتخاب کنید.
  5. بعد از انتخاب علت حذف اکانت، رمز عبور خود را وارد کرده و تأیید کنید که می خواهید حساب خود را حذف کنید.
  6. حالا روی دکمه delete my account کلیک کنید و سپس OK را بزنید.

لازم به ذکر است که بعد از حذف اکانت اینستا دائم، مخاطبین شما که در دایرکت با آنها در ارتباط بوده اید، به شکل Instagram user نمایش داده می شوند.

دیلیت اکانت اینستا برای همیشه

پس از انجام این مراحل، حساب اینستاگرام شما برای همیشه حذف خواهد شد. اگر تصمیم گرفتید که در آینده دوباره از اینستاگرام استفاده کنید، باید یک حساب جدید با یک نام کاربری متفاوت ایجاد کنید.

به یاد داشته باشید که اگر محتوایی در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اید که می خواهید آن را حفظ کنید، باید قبل از حذف همیشگی اکانت آن را دانلود کنید. در غیراینصورت هر آنچه که در شبکه های اجتماعی رخ داده است را از دست خواهید داد.

در مجموع، حذف اکانت اینستاگرام یک تصمیم شخصی است که باید با دقت انجام شود. اگر تصمیم گرفته اید که اکانت خود را حذف کنید، مطمئن شوید که مراحل فوق الذکر را با دقت انجام می دهید تا اکانت برای همیشه حذف شود. موفق باشید!

حذف اکانت اینستاگرام بدون داشتن پسورد

برای حذف اکانت اینستا بدون داشتن رمز، می توانید بر روی گزینه Forgot password کلیک کنید، اما توجه داشته باشید که در دیلیت اکانت اینستاگرام بدون پسورد، باید ایمیل و یا شماره تلفن اکانت اینستاگرام خود را به خاطر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید