شبکه های اجتماعی

سیو شده های روبیکا کجاست از کجا فایل ها و عکس ها را ببینیم

سیو شده های روبیکا کجاست از کجا فایل ها و عکس هارا ببینیم
نویسنده : ساناز محمدی۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲
0 دیدگاه

اگر در بخش روبینو روبیکا فعالیت دارید، حتما متوجه شده اید عکس ها و فایل هایی که ذخیره می کنید وارد گالری گوشی شما نمی شوند. پس سیو شده های روبیکا کجاست از کجا فایل ها و عکس هارا ببینیم. در این مقاله از مگ تک به شما می گوییم عکس و فیلم های ذخیره شده در روبیکا کجا میرود.

ذخیره شده های روبیکا کجاست

روبیکا به عنوان یک پیام رسان ایرانی که بدون فیلترشکن کار می کند و علاوه بر قابلیت پیام رسانی، امکان دانلود و تماشای فیلم و سریال، دانلود موزیک و بازی های مختلف در آن وجود دارد، از مدت ها پیش به عنوان محیطی برای تبلیغات ویژه فضای دیجیتال شناخته می شد. بخش روبینو روبیکا تا حدودی به اینستاگرام و تلگرام شبیه است و می توانید برای خود کانال یا صفحه شخصی داشته باشید و فایل ها و عکس هایی که دیگران به اشتراک می گذارند را ببینید یا سیو کنید. اما سوال خیلی از کاربران این است که سیو شده های روبیکا کجا میرود و محل دیدن سیو شده های روبیکا کجاست.

ذخیره شده های روبیکا فقط در برنامه روبیکا و در بخش نشان شده ها قابل مشاهده هستند و می توانید از آنجا عکس یا فایل های مورد نظر خود را دانلود کنید.

در زیر پست های بخش روبینو روبیکا مانند اینستاگرام، علامتی به شکل پرچم وجود دارد که با ضربه زدن بر آن، پست در برنامه روبیکا ذخیره می شود.

ذخیره شده های روبیکا کجا میروند

فایل و عکس های روبیکا را از کجا ببینیم

برای دیدن فایل و عکس های سیو شده روبیکا قبل از هرچیز حتما باید برنامه روبیکا را در گوشی خود نصب کرده باشید و با انتخاب گزینه مجاز است، به برنامه اجازه دهید به فایل گوشی شما دسترسی داشته باشد.

  1. برنامه روبیکا را باز کرده و وارد بخش روبینو شوید
  2. وارد بخش تنظیمات شوید
  3. بر روی گزینه نشان شده ها ضربه بزنید
عکس های ذخیره شده در روبیکا کجا میرن

4. حالا خواهید دید همه فایل ها و عکس های سیو روبیکا در این بخش وجود دارند

5. با دانلود کردن آنها، سیو شده ها وارد گالری گوشی می شوند.

فیلم های ذخیره شده در روبیکا کجا میرود

برای دانلود فیلم از روبیکا باید یکبار فیلم پخش شده باشد و سپس فیلم را دانلود کنید.

حالا می توانید در گالری گوشی خود فیلم را مشاهده ببینید.

برخی ویدئو ها در قسمت پخش فیلم و سریال روبینو قرار دارند که امکان دانلود آنها وجود ندارد و تنها می توان بصورت آنلاین تماشا کرد.

با استفاده از برنامه روبینو دانلودر می توانید ویدئو یا فیلم های مختلف را از بخش روبینو روبیکا ذخیره کنید.

آموزش حذف اکانت دائمی روبیکا

دیدگاهتان را بنویسید