آموزش

علت غیر فعال شدن فست شارژ گوشی سامسونگ

علت غیر فعال شدن فست شارژ گوشی سامسونگ
نویسنده : امیرعطا خوش باطن۰۹ خرداد ۱۴۰۲
0 دیدگاه

این روزها، تقریبا تمام گوشی‌های سامسونگ به سیستم فست شارژ مجهز شده‌اند. فست شارژ به سیستمی می‌گویند که روند شارژ شدن باتری گوشی‌ها و تبلت‌ها را بهبود می‌بخشد و تسریع می‌بخشد. اما در گوشی‌های سامسونگ ممکن است این سیستم با مشکل مواجه شود یا به طور کلی قطع شود.

در این مطلب قصد داریم به علت غیرفعال شدن سیستم فست شارژ گوشی‌های سامسونگ بپردازیم. اگر سیستم فست شارژ گوشی سامسونگ شما غیرفعال شده است، ادامه‌ی این مطلب را از دست ندهید.

در ادامه همراه مگ تک باشید.


با توجه به افزایش ظرفیت باتری گوشی‌های امروزی، سیستم‌ فست شارژ نقش مهمی رو در زمینه‌ی تامین انرژی گوشی‌های هوشمند ایفا می‌کند و اگر این سیستم غیرفعال شود، ممکن است به باتری شما آسیب جدی وارد شود. پس چه بهتر تا آسیب جدی به باتری گوشی وارد نشده است، این مشکل را حل و رفع کنیم.

علت غیرفعال شدن فست شارژ گوشی سامسونگ

علت غیر فعال شدن فست شارژ گوشی سامسونگ

غیرفعال شدن سیستم فست شارژ گوشی‌های سامسونگ می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که ما به مهم‌ترین آن‌ها اشاره خواهیم نمود.

1- آداپتور شارژر ممکن است دچار مشکل شده باشد؛ آداپتور دیگری را امتحان کنید.

2- کابل شارژ گوشی شما ممکن است دچار مشکل شده باشد؛ کابل دیگری را امتحان کنید.

3- پورت USB گوشی شما ممکن است دچار مشکل شده باشد.

4- پریزهایی که از طریق آن‌ها برای شارژ گوشی اقدام می‌کنید را بررسی کنید.

5- تبدیل سه به دو گوشی آداپتور شما ممکن است دچار مشکل شده باشد.

6- خارج شدن باتری گوشی از حالت کالیبره

مواردی که در بالا به آن‌ها اشاره نمودیم، از مهم‌ترین عواملی هستند که در غیرفعال شدن سیستم فست شارژ گوشی موبایل سامسونگ دخیل هستند. در صورتی که این موارد را بررسی نمودید و در عیب‌یابی ناموفق بودید، باید هرچه سریع‌تر به یکی از تعمیرگاه‌های مجاز گوشی سامسونگ برای رفع عیب سیستم فست شارژ مراجعه کنید.

جمع بندی

سیستم فست شارژ یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های گوشی‌های هوشمند جدید است و این سیستم با خرابی مواجه شود، ممکن است به کل گوشی آسیب وارد شود و در آن صورت چاره‌ای جز تعویض گوشی باقی نمی‌ماند؛ پس سیستم فست شارژ را در گوشی سامسونگ خود جدی بگیرید.

در این مطلب تلاش نمودیم تا علت غیرفعال شدن سیستم فست شارژ گوشی‌های سامسونگ را به شما بگوئیم تا بتوانید هرچه زودتر این مشکل را رفع کنید.

سوالات و نظرات خود را با در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید