بازی

راهنمای بازی Among Us – قسمت ششم – شخصی‌سازی کاراکترها

نویسنده : دانیال نوروزی۳۰ تیر ۱۴۰۲
0 دیدگاه

شما با مطالعه قسمت‌های قبلی سری راهنمای شروع بازی Among Us، می‌توانید بازی را نصب و اجرا کنید، به‌عنوان خدمه یا ایمپاستر ایفای نقش کنید، نقش‌‍‌های خاص را انتخاب کنید و به طور کل تمام فوت و فن‌های این بازی را یاد بگیرید. در این بخش قصد داریم با ارائه نکات مفیدی، تجربه کاربری شما را در این بازی بهتر کنیم.

۱- با بازی کردن برای خودتان آیتم کسب کنید.

از نوامبر 2021، Among Us به‌روز شده است. اکنون می‌توانید با انجام بازی سطح خود را بالا ببرید و لوبیا قرمز کسب کنید. از لوبیا می‌توان به‌عنوان ارز درون بازی برای خرید آیتم‌هایی برای سفارشی کردن شخصیت خود استفاده کرد. شما می‌توانید با انجام وظایف، کشتن بازیکنان و حدس زدن درست ایمپاستر، لوبیاهای بیشتری به دست آورید.

۲- به فروشگاه درون بازی سر بزنید

برای باز کردن فروشگاه درون بازی، هنگام راه‌اندازی بازی، روی نمادی که شبیه علامت دلار ($) در پایین صفحه عنوان است بزنید.

۳- روی یکی از زبانه‌های بالای صفحه ضربه بزنید

هر زبانه دارای نمادی است که نشان دهنده دسته متفاوتی از چیزهایی است که می‌توانید بخرید. دسته‌بندی‌ها به شرح زیر است:

 • Bundles: تب Bundles اولین برگه سمت چپ است. آیکونی دارد که کلاه، کت و شلوار و حیوان خانگی است. این زبانه شامل بسته‌هایی است که شامل چندین مورد هستند. روی یکی از بسته‌ها بزنید تا ببینید چه چیزی در آن بسته موجود است.

۴- کلاه‌ها

 برای مشاهده دسته کلاه‌ها روی نمادی که شبیه کلاه مهمانی است ضربه بزنید. این شامل کلاه و دیگر مواردی است که می‌توانید برای شخصیت خود بخرید.

 • Skins: روی نمادی که شبیه کت و شلوار است ضربه بزنید تا لباس‌های متفاوت را مشاهده کنید. این مورد شامل لباس‌ها و تیپ‌های مختلف برای شخصیت شما است.
 • Visors: برای مشاهده دسته Visors، روی نمادی که شبیه محافظ چهره است ضربه بزنید. این مورد شامل مجموعه‌ای از لوازم جانبی است که می‌توانید برای چهره شخصیت خود خریداری کنید.
 • Pets: روی نمادی که شبیه گربه یک چشم است ضربه بزنید. این مورد نشان‌دهندهٔ حیوانات خانگی‌ای است که می‌توانید خریداری کنید.
 • Nameplates: برای مشاهده پلاک‌ها، روی نمادی که شبیه اعضای خدمه است بزنید. پلاک‌های نام، تگ‌های نام شخصی‌سازی‌شده‌ای هستند که روی سر شخصیت شما ظاهر می‌شوند.

۵- Cosmicubes

 روی نمادی که شبیه به چهار مکعب آبی، سبز، زرد و قرمز با لبه‌های گرد است ضربه بزنید تا Cosmicubeها را مشاهده کنید. Cosmicubes شامل مجموعه‌ای از آیتم‌ها است که می‌توانید با استفاده از پادهایی که با بازی کردن به دست می‌آورید، یک‌بار قفل آن‌ها را باز کنید. بعضی از این‌ها فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس هستند.

۶- خرید ستاره

ستاره‌ها یک ارز درون بازی هستند که با پول واقعی خریداری می‌شوند. از ستاره‌ها می‌توان برای خرید اقلام و Cosmicubeها استفاده کرد. برای خرید ستاره از مراحل زیر استفاده کنید.

 • فروشگاه درون بازی را از صفحه اصلی باز کنید.
 • روی زبانه‌ای که شبیه ستاره زرد در بالای صفحه است بزنید.
 • روی نماد ستاره بزنید تا فروشگاه دیجیتال برای پلتفرمی که در آن بازی را انجام می‌دهید باز شود.
 • روی بسته‌ای که می‌خواهید بخرید بزنید.
 • روی برچسب قیمت آبی آن بزنید.
 • روی گزینه خرید بسته در فروشگاه دیجیتال پلتفرم خود بزنید.
 • در صورت نیاز اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.
 • رمز عبور، اثر انگشت یا شناسه چهره خود را وارد کنید.

۷- نام شخصیت خود را تغییر دهید

 برای تغییر نام شخصیت خود از مراحل زیر استفاده کنید.

 • روی Account در سمت چپ صفحه اصلی بزنید.
 • روی Change Name در گوشه سمت راست پایین صفحه اطلاعات حساب بزنید.
 • نامی را در فیلد زیر «Name» وارد کنید.
 • روی Confirm در گوشه پایین سمت راست بزنید.

۸- صفحه شخصی‌سازی کاراکتر را باز کنید.

 برای انجام این کار، روی نمادی که شبیه اعضای خدمه است در پایین صفحه اصلی بزنید.

۹- یک رنگ را انتخاب کنید

برای انجام این کار، روی زبانه رنگین کمان شکل در بالای صفحه شخصی‌سازی کاراکتر بزنید. سپس روی رنگی که می‌خواهید انتخاب کنید بزنید. سپس روی Equip در زیر کاراکتر خود در سمت راست بزنید.

 • اگر هنگام شروع بازی، بازیکن دیگری رنگ شما را داشته باشد، به طور تصادفی رنگ دیگری به شما داده می‌شود. فقط یک بازیکن می‌تواند یک رنگ خاص را در یک بازی داشته باشد. برای تغییر رنگ هنگام حضور در لابی بازی، در کنار جعبه‌ای که کلاه دارد بایستید و در گوشه پایین سمت راست روی Wardrobe بزنید. روی زبانه رنگین کمانی در بالا بزنید و هر رنگی را که در دسترس است انتخاب کنید. رنگ‌هایی که روی آنها علامت “x” وجود دارد توسط بازیکن دیگری انتخاب شده‌اند.

۱۰- یک آیتم را بپوشید

برای پوشیدن یک آیتم در صفحه شخصی‌سازی کاراکتر، روی یکی از زبانه‌های بالای صفحه بزنید تا همه موارد موجود در آن دسته نمایش داده شوند. روی موردی که می‌خواهید بپوشید بزنید و سپس روی Equip زیر کاراکتر خود در سمت راست بزنید. دسته‌بندی‌ها عبارت‌اند از hat، skin، Visor، pets و Nameplates.

۱۱- یک Cosmicube را فعال کنید

 برای فعال کردن این‌ها، باید آن را از دسته Cosmicubes در فروشگاه درون بازی خریداری کنید. برخی از Cosmicubeها را می‌توان با لوبیا خریداری کرد، سایر آن‌ها را باید با ستاره خریداری کرد. منوی شخصی‌سازی کاراکتر را باز کنید و روی نماد cosmicube در بالا بزنید. روی جعبه‌ای که خریداری کرده‌اید بزنید و در سمت راست روی Activate بزنید. هنگامی که یک جعبه فعال می‌شود، پادهایی به دست خواهید آورد که می‌توانید با انجام بازی‌های بیشتر از آنها برای خرید آیتم‌ها استفاده کنید.

۱۲- یک آیتم Cosmicube بخرید

 برای خرید آیتم‌های درون این جعبه‌ها، منوی شخصی‌سازی کاراکتر در منوی اصلی را باز کنید و روی زبانه cosmicubes بزنید. روی cosmicubeای که فعال کرده‌اید بزنید و روی View Cube در گوشه سمت راست پایین بزنید. روی یک آیتم باز شده در این Cosmicube بزنید و سپس روی دکمه برچسب قیمت در گوشه پایین سمت چپ ضربه بزنید تا آن مورد را خریداری کنید و آیتم‌های بیشتری را باز کنید.

همه آیتم‌های موجود در Cosmicube فوراً برای خرید در دسترس نیستند. شما فقط می‌توانید مواردی را خریداری کنید که قفل آنها باز است. تمام مواردی که خاکستری شده‌اند قفل هستند و برای خرید در دسترس نیستند. هنگامی که یک آیتم را می‌خرید، قفل تمام مواردی را که به آن کالا متصل هستند باز می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید