آموزش

یادداشت گوشی سامسونگ کجاست (samsung notes)

یادداشت در گوشی سامسونگ کجاست
نویسنده : ساناز محمدی۱۲ بهمن ۱۴۰۲
0 دیدگاه

اگر عادت به برنامه ریزی و یادداشت برداری داشته باشید حتما از نوت گوشی استفاده زیادی خواهید داشت. ضمن اینکه همیشه مطالبی هستند که یادآوری آنها برای ما اهمیت زیادی دارد و با نوشتن و ذخیره آنها بر روی دفترچه یادداشت گوشی می توانیم به سادگی به آنها دسترسی داشته باشیم. اگر گوشی شما سامسونگ است احتمالا برای شما سوال شده که یادداشت گوشی سامسونگ کجاست . همراه مگ تک باشید تا محل ذخیره یادداشت ها در گوشی سامسونگ را با شما در میان بگذاریم.

یادداشت های گوشی سامسونگ کجاست

در گوشی های سامسونگ فاقد کارت SD، همچنین گوشی هایی با سیستم عامل اندروید 5.0 یا بالاتر، یادداشت های شما در حافظه داخلی گوشی ذخیره می شوند.

برای داشتن دفترچه یادداشت در گوشی سامسونگ، ضمن بروزرسانی گوشی، نیاز است برنامه رسمی Samsung Notes را دانلود نمایید.

مجهز شدن گوشی های سامسونگ به قلم S Pen به عنوان یک قابلیت ویژه و جذاب شناخته می شود اما ممکن است برای شما سوال شود که در کدام قسمت گوشی باید از این قابلیت استفاده کنیم. به این منظور؛ می توانید گزینه های Setting، Advanced feature و همچنین S Pen را انتخاب کنید و سپس اقدام به فعالسازی گزینه Screen off memo نمایید.

اما قلم هوشمند سامسونگ به تنهایی نمی تواند به همه نیازهای کابر پاسخ دهد و برنامه ای با اسم Samsung Notes طراحی شده تا در شرایط مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.

دفترچه یادداشت سامسونگ (Samsung Notes)، برنامه ای کاربردی برای ایجاد فایل های متنی و تصویری در گوشی و بهترین دفترچه یادداشت سامسونگ است که از جمله قابلیت های آن؛ امکان یادداشت برداری همزمان با صدا، امکان تغییر فرمت، تبدیل دست خط به متن و همچنین تغییر پس زمینه عکس می باشد.

این برنامه در گوشی های سامسونگ سری نوت (note)، پرچمداران سری ام (M) و همچنین برخی از مدل های سری آ (A) قابل استفاده است و می توانید هر زمان که ایده ای به دست آوردید یادداشت های خود را وارد کرده و آنها را برای بعد ذخیره کنید.

برای ایجاد یادداشت جدید در برنامه سامسونگ نوتز (Samsung Notes)، تنها کافیست پس از نصب دفترچه یادداشت سامسونگ و ورود به برنامه، روی ADD ضربه بزنید و یادداشت جدیدی را ایجاد نمایید.

  • برای نوشتن یادداشت در برنامه دفترچه یادداشت سامسونگ روی نماد + که در انتهای برنامه یادداشت ها وجود دارد ضربه بزنید تا صفحه جدید یادداشت برداری برای شما باز شود. عنوان خود را وارد نموده، سپس محتوای خود را اضافه کنید و دکمه ذخیره را بزنید.
  • برای اضافه کردن تصویر در Samsung Notes بر روی insert (به شکل گیره کاغذ) کلیک کنید و سپس گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

بازیابی دفترچه یادداشت گوشی سامسونگ در برنامه Samsung Notes

  1. برای بازیابی یادداشت حذف شده در Samsung Notes بر روی منو سه خط کلیک کنید
  2. بر روی trash و restore ضربه بزنید
  3. با استفاده از Samsung Cloud Sync و کلیک بر روی (وارد کردن) بازیابی یادداشت های در گوشی سامسونگ انجام می شود.

گرچه Samsung Notes برنامه ای کاربردی با امکانات عالی است اما نکته منفی که می توان به آن اشاره کرد، نداشتن آلارم برای یادآوری یادداشت در روز یا ساعت مشخص می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید