خودرو

چگونه اسنپ بانوان بگیریم؟ آیا فعال است؟

چگونه اسنپ بانوان بگیریم
نویسنده : ساناز محمدی۲۰ خرداد ۱۴۰۳
0 دیدگاه

اسنپ بانوان یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت اسنپ است که هدف اصلی آن فراهم کردن سفری امن و راحت برای بانوان و خانواده‌ ها می باشد. این سرویس به طور خاص توسط رانندگان زن ارائه می‌ شود و در شهرهای بزرگ، برای مسافرانی که ترجیح می‌ دهند راننده آنها زن باشد، طراحی شده است. اگر می خواهید بدانید چگونه اسنپ بانوان بگیریم، در این مقاله از مگ تک همراه ما باشید.

چگونه از اسنپ بانوان استفاده کنیم

سال 1396 بود که سرویس اسنپ بانوان، با عنوان (اسنپ رز) توسط شرکت اسنپ راه‌ اندازی شد تا با ارائه رانندگان خانم، امنیت و راحتی بیشتری برای مسافران زن فراهم شود.

این سرویس با هدف فراهم کردن محیطی امن‌ تر و راحت‌ تر برای بانوان و خانواده‌ ها، ابتدا تنها در تهران راه‌ اندازی شد و به تدریج به سایر شهرهای بزرگ ایران نیز توسعه یافت و توانست رضایت بسیاری از بانوان و خانواده‌ ها را جلب کند و به یکی از انتخاب‌ های محبوب برای سفرهای درون‌ شهری تبدیل شود.

از جمله مزایای اسنپ رز، نمایش هزینه سفر قبل از درخواست، اقتصادی بودن و پشتیبانی تمام‌ وقت حتی در روزهای تعطیل بود و ضمن ایجاد فضایی امن برای کسب درآمد خانم ها، توانست سفری راحت و مطمعن را برای بانوان رقم بزند.

همه رانندگان سرویس اسنپ رز خانم بودند و بسیاری از بانوان ترجیح می‌ دادند برای رفتن به مقصد با اسنپ، راننده آنها خانم باشد. به همین منظور، اسنپ بانوان به طور خاص برای بانوان طراحی شده بود تا سفری امن و آرامش‌ بخش داشته باشند.

در حال حاضر اسنپ بانوان فعالیتی ندارد اما در گذشته اینگونه بود که با تخفیف ویژه برای مسافران محاسبه می شد، اما برای راننده خانم اسنپ تفاوتی در قیمت وجود نداشت و مابقی پول از طرف اسنپ به او پرداخت می شد.

نحوه گرفتن اسنپ بانوان

برای درخواست سرویس اسنپ بانوان، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. نصب و باز کردن اپلیکیشن اسنپ

ابتدا اپلیکیشن اسنپ را از فروشگاه اپلیکیشن‌های گوشی خود (Google Play Store یا Apple App Store) دانلود و نصب کنید. سپس اپلیکیشن را باز کنید و وارد حساب کاربری خود شوید

2. انتخاب مبدا و مقصد

پس از ورود به اپلیکیشن، مبدا و مقصد خود را وارد کنید. می‌توانید این کار را با تایپ آدرس در بخش‌های مربوطه یا انتخاب مکان خود از روی نقشه انجام دهید

3. انتخاب نوع سرویس

بعد از وارد کردن مبدا و مقصد، چندین گزینه برای نوع سرویس به شما نمایش داده می‌ شود. برای درخواست اسنپ بانوان، گزینه‌ی مربوط به “اسنپ بانوان” یا “اسنپ بانوان و آقایان” را انتخاب کنید. اگر این گزینه را مشاهده نمی‌ کنید، ممکن است نیاز به آپدیت اپلیکیشن داشته باشید یا این سرویس در منطقه‌ شما فعال نباشد.

(پیش از این هنگام درخواست برای ماشین اسنپ، گزینه اسنپ بانوان به طور جداگانه وجود داشت و می توانستیم آن را انتخاب کنیم)

4. درخواست خودرو

پس از انتخاب سرویس اسنپ بانوان، درخواست خود را ثبت کنید. اپلیکیشن به‌طور خودکار نزدیک‌ترین راننده‌ی زن را به شما اختصاص می‌دهد

5. تایید درخواست

بعد از تایید راننده، اطلاعاتی مانند نام راننده، نوع خودرو، و شماره پلاک خودرو برای شما نمایش داده می‌شود. می‌توانید مسیر حرکت راننده به سمت محل خود را از طریق نقشه دنبال کنید

6. پرداخت هزینه

هزینه سفر را می‌توانید به صورت آنلاین از طریق کیف پول اسنپ یا به صورت نقدی پرداخت کنید.

در صورت بروز هرگونه مشکل یا نیاز به کمک، می‌توانید از طریق بخش پشتیبانی اپلیکیشن اسنپ با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

  • با اسنپ رز بانوان می توانید سفری به صرفه و اقتصادی داشته باشید
  • قبل از درخواست اسنپ از هزینه سفر مطلع شوید
  • اطلاعات سفر را با اطرافیانتان به اشتراک بگذارید
  • هزینه سفر را نقدی و اعتباری پرداخت کنید
  • از پشتیبانی 24 ساعته بهره مند شوید
اسنپ رز در چه شهرهایی فعال است

در حال حاضر اسنپ بانوان ویژه خانم ها، غیرفعال است. اما پیش از این تنها در تهران فعال بود و

شماره تلفن اسنپ بانوان

برای تماس با اسنپ و گرفتن تاکسی آنلاین، می توانید 1551 را شماره گیری نمایید اما در حال حاضر اسنپ بانوان فعال نمی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید