علم و دانش

از روی مدل مشت کردن دست جنبه های پنهان شخصیت خود را بشناسید

تست شخصیت شناسی مدل مشت کردن دست
نویسنده : سارا محمدی۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲
0 دیدگاه

بدون اینکه فکر کنید دست خود را مشت کنید سپس مدل مشت کردن دست خود را با عکس ها مطابقت دهید تا ببینید شبیه به کدام عکس دست خود را مشت می کنید. در ادامه پاسخ این تست جالب آورده شده که با خواندن آن می توانید به برخی از ویژگی های شخصیتی مخفی خود پی ببرید. شما چگونه دست خود را مشت می کنید؟ انگشت شصت شما به سمت داخل است؟ انگشت شصت را روی انگشت اشاره می گذارید و یا در کنار آن؟

شخصیت شناسی از روی نحوه مشت کردن

یک مطالعه که روی افراد زیادی صورت گرفت نشان داد افرادی که وقتی دست خود را مشت می کنند انگشت شصت آن ها بیرون است، دارای شخصیت برون‌ گرا و قاطع هستند. افرادی که با انگشت شست روی انگشتان دیگر دست خود را مشت می کنند، دارای شخصیت کنترل گر و قدرتمندی هستند. برای خواندن جزئیات بیشتر با مگ تک همراه باشید.

تست شخصیتی مشت شماره 1 مشت با شست در مقابل انگشت اشاره

تست شخصیت شناسی از روی نحوه مشت کردن دست

اگر مدل مشت کردن دست شما شبیه به تصویر بالا است شما فردی باهوش هستید و با استفاده از هوش بالای خود می توانید به درآمد بالا، موفقیت تحصیلی و شغلی دست پیدا کنید. حرفه هایی مانند مهندسی، جراحی مغز و اعصاب، فیزیکدان و سایر شغل هایی که از پیچیدگی برخوردارند برای شما مناسب است. شما توانایی رهبری به شکل موثر را دارید. اعتماد به نفس خوبی دارید، راه حل های خوبی برای حل مشکلات پیدا می کنید، برون گرا هستید و رفتاری دوستانه دارید.

2 مشت با شستی که انگشتان دیگر را قفل می کند

روشی که دست را مشت می کنید

اگر وقتی دست خود را مشت می کنید انگشت شصت را روی انگشتان دیگر قرار می دهید، شما هوش خلاقانه بالایی دارید. شما قوه تخیل بالایی دارید، پرشور و مهربان هستید، نوع تفکر شما خلاقانه و شهودی است و برای یادگیری و کشف چیزهای جدید مشتاق هستید. یکی از خصوصیات جالب شما این است که جرات خوبی برای قدم گذاشتن در مسیرهای غیر متعارف دارید. شما این توانایی را دارید که ناملایمات را به فرصت تبدیل کنید. شما به رنج از دست دادن، شکست و مبارزه به عنوان کاتالیزورهایی برای تغییر خود، رشد شخصی و خلاقیت نگاه می کنید. ذهن آگاهی به شما کمک می کند تا در لحظه حال باشید. شما فردی همدل، دلسوز بوده و دارای ویژگی های درون نگری و خودتنظیمی هستید.

3 مشت با انگشت شست داخل

مدل مشت کردن دست و شخصیت شناسی

اگر هنگامی که دست خود را مشت می کنید انگشت شصت را زیر انگشتان دیگر قرار می دهید شما دارای ویژگی های شخصیتی زیر هستید:

شما فردی فوق العاده جذاب و کاریزماتیک هستید و مردم معمولا دور شما جمع می شوند. مردم شما را فردی با نگرش مثبت، صادق، با اعتماد به نفس، صبور، کنجکاو، گشاده رو و رفتار قاطع می شناسند. شما در هر شرایطی عالی عمل می کنید و حتی در شرایط سخت و دشوار می توانید راهی برای به آرامش رسیدن پیدا کنید. شما همیشه خندان و آرام هستید و معمولا به آنچه در گذشته اتفاق افتاده فکر نمی کنید. شما با آرامش صحبت می کنید، به دیگران علاقه نشان می دهید، از مردم تعریف می کنید، ارتباط چشمی برقرار می کنید و رویاها و سرگرمی های خود را دنبال می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید