علم و دانش

تست شخصیت: یک اسب را انتخاب کنید تا ببینید چقدر شنونده خوبی هستید!

تست شخصیت انتخاب اسب
نویسنده : سارا محمدی۱۱ خرداد ۱۴۰۲
0 دیدگاه

برای اینکه بفهمید چقدر شنونده خوبی هستید چند ثانیه وقت بگذارید و این تست تصویری جالب را انجام دهید. با این تست همچنین می توانید بفهمید طرف مقابل شما واقعا شنونده خوبی است یا نه! پس ارزش امتحان کردن را دارد، با مگ تک همراه باشید.

آیا شنونده خوبی هستید یا فقط گوش می دهید؟

برای پاسخ به این سوال تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک اسب انتخاب کنید. این یک روش جالب برای یادگیری بیشتر در مورد خودتان و اطافیان تان است!

تست شخصیت انتخاب اسب

خب اگر یکی از 3 اسب تصویر بالا را انتخاب کرده اید بیایید پاسخ ها را ببینیم:

.

.

.

.

.

.

.

اسب شماره 1: شنونده فعال

افرادی که اسب شماره 1 را انتخاب می کنند بهترین شنونده ها هستند. آن ها بدون قضاوت گوش می دهند و در شنیدن صحبت های دیگران صبور بوده و قادرند پاسخ ها و راه حل های خوبی ارائه دهند.

اسب شماره 2: شنونده انتخابی

اگر اسب شماره 2 را انتخاب کنیدشما یک شنونده انتخابی هستید به این معنی که فقط چیزی را می شنوید که می خواهید بشنوید. این افراد فقط به جنبه های خاصی از گفتگو توجه می کنند.

اسب شماره 3: شنونده همدل

سبک گوش دادن شما همدلانه است. شما سعی می کنید احساس دیگران را درک کنید و شخصیت حساسی دارید. وقتی به صحبت های دیگران گوش می دهید سعی می کنید خودتان را به جای آن ها قرار دهید و دلسوزانه با او همدلی کنید.

امیدواریم با انجام این تست جالب متوجه شده باشید که چقدر شنونده خوبی هستید. برای شناخت بیشتر اطرافیان خود این تست را با آن ها به اشتراک بگذارید. لطفاً به یاد داشته باشید که این آزمون فقط جنبه سرگرمی دارد و ارزش علمی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید