بهترین ها

پیشنهاد بازی موبایل برای کودک 2 ساله

بازی برای کودک 2 ساله
نویسنده : مهدیه۲۷ فروردین ۱۴۰۲
0 دیدگاه

از مهمترین چالش هایی که امروزه پدر و مادرها با آنن رو به رو هستند، استفاده کودکانشان از گوشی موبایل است. با توجه به این موضوع که شاید استفاده کودکان از تلفن همراه برای کودکان دوساله مناسب نباشد، گاهی اجتناب از این موضوع امکان پذیر نیست، لذا بهتر است از بازی و برنامه هایی استفاده کنید که در سطح کودک دوساله ساخته شده باشد. از این رو ما در ادامه این برنامه چند پیشنهاد بازی موبایل برای کودک 2 ساله نوشتیم تا بتوانید از میان آن ها گزینه ای مناسب را برای فرزند خود انتخاب کنید.

7 بازی پیشنهادی موبایل برای کودک 2 ساله

برنامه نویس های خوش ذوق با در نظر گرفتن سطح ذهنی و خلاقیت کودکان بازی هایی مناسب سن کودک دو ساله و یا بالاتر بسازند. در ادامه نام آن ها را بخوانید.

1.Baby Phone for toddlers ( تلفن کوچولو ها)

این یک تلفن رنگارنگ است که برای کودکان 1 تا 5 ساله مناسب است و علاوه بر بازی و سرگرمی آموزش های مناسب هم برای کودکان در نظر گرفته است. اپ مایکت بازی تلفن کوچولوها را برای دانلود قرار داده است.

بازی پیشنهادی موبایل برای کودک 2 ساله

2.نوزاد بازیگوش

این بازی به گونه ای طراحی شده است که می تواند کودکان را حسابی سرگرم کند. به دلیل داشتن جذابیت فوق العاده می تواند کودکان را سرگرم کند. در این بازی کودکان می توانند حس مادرانه را تجربه کنند و از نوزاد خود مراقبت کنند. این بازی تنها مختص دختر ها نیست و پسرها هم میتوانند از این بازی لذت ببرند. نوزاد این بازی نیاز به مراقبت، رسیدگی، تغذیه و بازی نیاز دارد که قادر است کودکان را به خود جذب و سرگرم کند علاوه بر این می تواند حس مسئولیت پذیری، مهربانی و توجه آن ها را افزایش و تقویت کند. جهت دانلود این بازی از مایکت بر روی لینک دانلود کلیک کنید.

بازی کودک 2 ساله

3.Educational Games 4 Kids

این اپلیکیشن یک بازی سرگرم کننده است که برای کودکان 2 تا 7 سال مناسب است و شامل 12 بازی مختلف است و به بچه ها در یادگیری کمک می کند.

– نام و صدای حیوانات مختلف 

– تشخیص دادن اشکال هندسی 

– نقاشی و رنگ آمیزی 

– زمان (ساعت و دقیقه ها) 

– احساسات مختلف: عصبانی، متعجب، خوشحال 

– پیانو نت های موسیقی و 12 آهنگ کودکانه 

– بهبود حافظه، منطق و تمرکز 

– و غیره

4.Masha and the Bear. Educational Games – ماشا و خرسه

اپلیکیشن بازی ماشا و خرسه یک بازی سرگرم کننده است که مناسب برای همه کودکان از 2 تا 5 سال می باشد در این اپلیکیشن بازی های مختلف و سرگرم کننده مانند نقاشی و رنگ آمیزی، یادگیری کلمات به زبان های مختلف، حل کردن معما، موسیقی، جور کردن تصویر یا پازل و آموزش ریاضی است. برای دانلود از مایکت کلیک کنید.

پیشنهاد بازی موبایل برای کودک 2 ساله

5.Piano Kids – Music & Songs (پیانو برای کودکان)

با اپلیکیشن پیانو کودکان علاوه بر این که می توانند با ساز های مختلف مانند پیانو، درامز، گیتار، فلوت، ساکسیفون و غیره آشنا شوند می توانند بازی های گوناگون و متفاوت هم انجام دهند.

برنامه یا اپ پیانو دارای 4 حالت گوناگون مانند زیر است.

سازهای موسیقی مانند (گیتار الکتریکی، پیانو، ساکسیفون، درامز، فلوت، هارپ و …)

آهنگ ها (آموزش و نواختن 30 آهنگ زیبا)

صداها (صدای اشیا و حیوانات)

انواع بازی ها ( رنگ آمیزی، نقاشی، بازی حافظه، پازل، الفبا و …)

از قابلیت های این اپ می توان به افزایش و تقویت قدرت شنوایی کودکان، قوه ی تخیل و خلاقیت بچه ها، قدرت بیان و مهارت ها و اجتماعی شدن کودکان کمک کند.

6. قطار شادی

قطار شادی یک اپلیکیشن بازی است که برای کودکان 2 تا 7 سال مناسب است. این اپ شامل 14 بازی گوناگون است که برای یادگیری اعداد، اشکال هندسی و اعضای بدن می باشد. بازی های این اپ به دو زبان فارسی و انگلیسی است که کودک بعد از یادگیری زبان فارسی می تواند اعداد و کلمات را به زمان انگلیسی یاد بگیرد.

بازی موبایل برای کودک 2 ساله که در اپ مایکت موجود است عبارت است از:

 • بازی ساخت آدمک
 • بازی تلفن کودک
 • بازی فروشگاه
 • بازی پازل
 • بازی اعداد ترتیبی
 • بازی بادکنک ها
 • بازی حافظه
 • بازی تمرین نوشتن
 • بازی جفت چین
 • بازی حدس شکل
 • بازی روباه و خرگوش
 • بازی ساعت
 • پازل اشکال
 • نقاشی
 • مار و پله
پیشنهاد بازی موبایل

7. بازی دندان پزشک یا بازی دکتری

بازی دندان پزشک یک بازی هیجان انگیز و مفرح که کودک نقش یک دندانپزشک را دارد. این بازی موبایل برای کودک 2 ساله به کودک علاوه بر سرگرم کردن آموزش می دهد که چگونه از دندان های خود مراقبت کند. در این بازی علاوه بر بازی دندان پزشکی کلی بازیهای پزشکی دیگر مانند دکتر پا، دکتر دست، دکتر گوش هم موجود است. 

پیشنهاد بازی موبایل برای کودک 2 ساله

دیدگاهتان را بنویسید