آیفون

آیا گوشی آیفون 13 سبز بخریم؟

آیا گوشی آیفون 13 سبز بخریم؟
نویسنده : ساناز محمدی۳۰ آذر ۱۴۰۲
0 دیدگاه

از بین رنگبندی آیفون 13، این سری اپل، دو نوع رنگ سبز برای محصولات خود ارائه داده که شامل رنگ سبز تیره (معروف به آلپاین) و رنگ سبز روشن تر است. اگر به رنگ سبز علاقه دارید اما در مورد اینکه آیا گوشی آیفون 13 سبز بخریم یا نه تردید دارید، همراه مگ تک باشید تا اطلاعات کاملی از آیفون 13 سبزرنگ در اختیار شما قرار دهیم.

آیفون 13 سبز

آیفون 13 سبز رنگ کمی بعد از عرضه سایر رنگ های آیفون 13 وارد بازار شد.

سبز آلپاین Alpine Green از جمله رنگ های آیفون 13 در سری پرو و پرومکس است که حالت مات دارد، با بکارگیری چندین لایه سرامیک فلزی در مقیاس نانومتری با توجه به زاویه نور در حالت های مختلف تغییر می کند و با تکان دادن گوشی سایه های مختلفی از رنگ سبز کم رنگ و پر رنگ ایجاد می شود و جنس آن به گونه ای است که در برابر لک و اثر انگشت مقاوم می باشد.

اپل 13 رنگ سبز

رنگ سبز نماد طبیعت و دنیای طبیعی است و می تواند آرامش، سلامتی و شادابی را به ارمغان بیاورد.

رنگ سبز آیفون 13 یک سبز جنگلی تیره است که گویی با مشکی ترکیب شده، اما تعیین جذاب ترین رنگ آیفون 13 در نهایت به ترجیح شخصی شما بستگی دارد و مهم است که رنگی را انتخاب کنید که با سبک و شخصیت شما همخوانی داشته باشد.

از نظر مشخصات، ویژگی‌ها و عملکرد، آیفون 13 سبز مشابه سایر مدل‌های آیفون 13 است که در سپتامبر 2021 عرضه شدند.

در آیفون 13 سبز معمولی، صفحه پشتی براق باعث می‌شود رنگ سبز با انرژی به نظر برسد، اما پرز و گرد و غبار را نیز به خود جذب می کند.

آیفون 13 دارای رتبه IP68 می باشد که کاملاً در برابر گرد و غبار محافظت می شود و همچنین می تواند تا 30 دقیقه در عمق 6 متری زیر آب بماند، بدون اینکه آسیب ببیند.

با وجود اینکه رنگ سبز آیفون 13 چندان رنگ پرطرفداری نیست و در سطح جهانی تنها 7 درصد از خریداران رنگ سبز را انتخاب کرده اند اما یک انتخاب عالی برای افرادی است که به رنگ های روشن علاقه ندارند و همچنین تحمل رنگ مشکی برای آنها ممکن نیست.

گوشی آیفون 13 رنگ سبز

قیمت ایفون ۱۳ سبز

در برخی مواقع رنگ گوشی می تواند تعیین کننده قیمت باشد. قیمت خرید ایفون ۱۳ سبز به عواملی چون تورم و میزان تقاضا وابسته است، اما با توجه به تقاضای نه چندان زیاد کاربران برای خرید آیفون 13 سبز رنگ، قیمت بالاتری از سایر رنگ ها برای آن تعیین نشده و می توان گرانترین رنگ ایفون ۱۳ را آیفون ۱۳ رنگ صورتی دانست.

راهنمای خرید گوشی آیفون 13 پرومکس گلد

دیدگاهتان را بنویسید