سیم کارت

کد غیر فعال سازی اینترنت آزاد ایرانسل به چه شکل است ؟

کد غیر فعال سازی اینترنت آزاد ایرانسل
نویسنده : ساناز محمدی۱۲ اسفند ۱۴۰۲
0 دیدگاه

اگر از مشترکین ایرانسل هستید، بخوبی می دانید که نزدیک به پایان مهلت بسته های اینترنتی، پیامی مبنی بر اتمام بسته برای شما ارسال می شود که جنبه اطلاع رسانی دارد. ممکن است با وجود دریافت چنین پیامی زمان پایان مهلت بسته را فراموش کنید و از اینترنت آزاد خط ایرانسل خود استفاده نمایید. بهترین راه برای جلوگیری از چنین اتفاقی، شماره گیری کد غیر فعال سازی اینترنت آزاد ایرانسل است، به همین منظور در این مقاله از مگ تک رمز غیر فعال سازی اینترنت را با شما در میان گذاشته ایم.

کد غیر فعال سازی مصرف اینترنت آزاد ایرانسل

فرقی نمی کند سیم کارت شما اعتباری باشد یا دائمی. بسته های اینترنتی ایرانسل با حجم و اعتبار زمانی متفاوتی عرضه می شوند و نزدیک به پایان دوره، پیامکی برای شما مبنی بر اتمام بسته برای شما ارسال می شود تا در مورد باقیمانده بسته اطلاعات کافی داشته باشید و از حجم آزاد اینترنت استفاده نکنید.

کد دستوری برای غیرفعالسازی اینترنت آزاد ایرانسل #3*2*3*555* می باشد. برای تایید عدد 1 را وارد کنید. توجه داشته باشید که برای اطمینان از غیرفعال شدن اینترنت آزاد ایرانسل، باید پیامکی از سوی ایرانسل دریافت کنید با این مضمون که تعرفه طرح کنترل مصرف آزاد فعال شده است.

نکته: با شماره گیری کد غیر فعال سازی اینترنت آزاد ایرانسل، دیگر دسترسی به اینترنت آزاد بدون بسته امکان پذیر نیست و در صورت نیاز به اینترنت، بایستی بسته تعریف شده از سوی اپراتور را خریداری نمایید و یا اینکه کد فعال سازی اینترنت آزاد ایرانسل #4*3*555* را شماره گیری کرده و برای تایید عدد 1 را وارد کنید.

با دریافت پیام از سوی ایرانسل مبنی بر ثبت و فعال شدن مصرف آزاد ایرانسل (طرح پایه ثانیه ای)، مجدد برای دسترسی به اینترنت می توانید از دیتای گوشی استفاده کنید.

علاو بر کد دستوری غیر فعال سازی مصرف آزاد اینترنت ایرانسل، می توانید از برنامه ایرانسل من کمک بگیرید.

برای دانلود برنامه ایرانسل من بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

دانلود اپلیکیشن ایرانسل من

غیر فعال کردن اینترنت آزاد با ایرانسل من

علاوه بر کد دستوری برای غیرفعال کردن اینترنت آزاد ایرانسل می توانید از برنامه ایرانسل من استفاده کنید. برای این کار مراحل زیر را اجرا کنید:

  1. ابتدا وارد برنامه ایرانسل من شوید
  2. بر روی (حساب من) ضربه بزنید
  3. در قسمت بالا سمت چپ برنامه، بر روی علامت ذره بین کلیک کرده و کلمه مصرف را جستجو کنید
  4. بر روی گزینه (کنترل مصرف آزاد اینترنت) ضربه بزنید
  5. فعال سازی را انتخاب کنید
  6. حدود 5 تا 10 دقیقه بعد پیام (سرویس با موفقیت فعال شد) برای شما ارسال خواهد شد که به معنی غیرفعالسازی اینترنت آزاد ایرانسل می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید