سیم کارت

استعلام شارژ سیم کارت همراه اول اعتباری به این 3 روش

استعلام شارژ سیم کارت همراه اول اعتباری به این 3 روش
نویسنده : ساناز محمدی۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲
0 دیدگاه

با اطلاع از باقیمانده شارژ سیم کارت می توانیم هزینه های تماس خود را مدیریت کنیم. اگر سیم کارت شما همراه اول است برای اطلاع از باقیمانده شارژ، چند روش پیش روی شماست. در این مقاله از مگ تک، 3 روش استعلام شارژ سیم کارت همراه اول اعتباری را به شما آموزش می دهیم تا بتوانید خیلی ساده و سریع از باقیمانده شارژ همراه اول اعتباری مطلع شوید.

استعلام شارژ سیم کارت اعتباری همراه اول

اینکه هنگام تماس های ضروری شارژ سیم کارت ما به پایان برسد و مکالمه نصفه بماند، خوشایند هیچ کس نیست. با اطلاع از میزان شارژ سیم کارت اعتباری همراه اول می توانید موجودی حساب شارژ اعتباری خود را چک کنید و با خیال راحت تماس های خود را مدیریت کنید. در ادامه با 3 روش استعلام اعتبار سیم کارت همراه اول آشنا خواهید شد.

اطلاع از باقیمانده شارژ همراه اول با کد دستوری

ساده ترین و رایج ترین روش برای استعلام شارژ سیم کارت همراه اول اعتباری، شماره گیری کد دستوری #11*140* می باشد.

همچنین با شماره گیری کد موجودی سیم کارت اعتباری همراه اول؛ (#121*10*) آنچه از شارژ پولی سیم کارت شما باقیمانده در اختیار شما قرار می گیرد.

استعلام شارژ اینترنت همراه اول از طریق تماس با 444

روش ساده بعدی برای استعلام شارژ باقیمانده همراه اول، تماس با شماره 444 می باشد. 444 را شماره گیری نمایید و با انتخاب عدد 2 از باقیمانده شارژ سیم کارت اعتباری همراه اول مطلع شوید.

استعلام موجودی شارژ سیم کارت اعتباری همراه اول از طریق برنامه همراه من

اگر اپلیکیشن همراه من را در گوشی خود داشته باشید، براحتی می توانید با کلیک روی صفحه اصلی از میزان باقیمانده شارژ سیم کارت خود مطلع شوید.

در صورتی که تا به حال از برنامه همراه من استفاده نکرده اید، با دانلود و نصب این برنامه در گوشی، بعد از ثبت نام و تعیین رمز عبور، کد ورود در اختیار شما قرار می گیرد و وارد برنامه می شوید. سپس می توانید موجودی شارژ سیم کارت خود را دریافت کنید.

مزیت این روش نسبت به سایر روش های استعلام شارژ سیم کارت همراه اول اعتباری این است که علاوه بر اطلاع از باقیمانده شارژ می توانید از خدمات همراه اول همچون هدیه ها، کدهای همراه اول اعتباری، بسته های متنوع همراه اول همچون بسته شبانه همراه اول و یا روش های استعلام شارژ اینترنت همراه اول نیز استفاده کنید.

علاوه بر این 3 روش ذکر شده برای استعلام شارژ سیم کارت همراه اول اعتباری، می توانید با مراجعه به سایت رسمی همراه اول به ادرس اینترنتی mci.ir از موجودی سیم کارت اعتباری همراه اول باخبر شوید.

دیدگاهتان را بنویسید