سیم کارت

روش های استعلام اعتبار شارژ سامانتل

روش های استعلام اعتبار شارژ سامانتل
نویسنده : ساناز محمدی۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲
0 دیدگاه

سامانتل؛ شرکت وابسته به پرداخت الکترونیک سامان و زیر مجموعه بانک سامان، یکی از اپراتورهای مجازی در ایران با پیش شماره 099999 و اولین اپراتور MVNO با نسل جدید ارتباطات همراه می باشد که از سال 1395 شروع به فعالیت نموده است. این اپراتور از طریق بستن قرار داد با یک اپراتور تلفن همراه خدمات لازم را به مشترکین خود ارائه می دهد. در این مقاله روش های استعلام اعتبار شارژ سامانتل را در اختیار شما قرار داده ایم.

استعلام شارژ سامانتل

سامانتل شامل سیم کارت های دائمی و اعتباری، سیم کارت دیتا و توریست و خط های سازمانی می باشد و علاوه بر اینکه پیش شماره رندی دارند، با استفاده از نسل جدید سیم کارت هوشمند در اشکال 3 پانچ، سایز معمولی، نانو و میکرو طرفداران زیادی پیدا کرده اند.

اگر جزء مشترکین سامانتل هستید برای اطلاع از اعتبار شارژ سامانتل یکی از روش های زیر را امتحان کنید:

استعلام شارژ سامانتل با برنامه سامانتل من

با دانلود برنامه سامانتل من و نصب آن در گوشی، علاوه بر استعلام اعتبار شارژ سامانتل و میزان مصرف خود براحتی می توانید از انواع اینترنت سامانتل و بسته های سامانتل که در برنامه وجود دارد مطلع شوید.

مشاهده اعتبار سامانتل با ورود به سامانه

از دیگر روش های استعلام اعتبار شارژ سامانتل، مراجعه به سامانه خدمات آنلاین سامانتل به آدرس اینترنتی https://samantel.ir/ می باشد.

با مراجعه به این سامانه و ساختن نام کاربری با وارد کردن شماره تلفن و رمز عبور، علاوه بر اطلاع از میزان شارژ می توانید از جزئیات مصرف در مکالمه، اینترنت و پیامک مطلع شوید.

استعلام اعتبار شارژ سامانتل با کد دستوری

از ساده ترین روش های استعلام اعتبار شارژ سامانتل استفاده از کد دستوری است. با شماره گیری کد دستوری ۱#*۹* می توانید از اعتبار شارژ خود مطلع شوید.

همچنین بخوانید:

روشهای مختلف استعلام شارژ اینترنت همراه اول

دیدگاهتان را بنویسید